DYRKA98 DYRKA98 komentáře u knih

Tajemství sedmi závojů Tajemství sedmi závojů Ruediger Schache

Zatím nejlepší kniha od autora, doporučuji!

Tajemství síly srdce Tajemství síly srdce Ruediger Schache

Kniha byla takový lepší průměr, ale i dobré myšlenky se tam našly :)

05.04.2021 4 z 5

Tajemství přitažlivosti srdce Tajemství přitažlivosti srdce Ruediger Schache

Kniha se mi líbila, obsahuje i případy ze života :)

Přejme si být štíhlí Přejme si být štíhlí Pierre Franckh

Kniha je fantastická jako všechny od autora! Zhubla jsem 20 kilo za rekordní čas a to 3 měsíce, moje praktická lékařka to považovala za zázrak! A rozbor mé krve je učebnicový (ale to je jen vedlejší účinek síly myšlenek :))

05.04.2021 5 z 5

Zvonící cedry Zvonící cedry Vladimir Megre (p)

Taktéž dokonalá jako ta první.

03.08.2019 5 z 5

Jak mi Tajemství změnilo život Jak mi Tajemství změnilo život Rhonda Byrne

Kniha JAK MI TAJEMSTVÍ ZMĚNILO ŽIVOT se mi líbila. Přečtenou jsem ji měla už dlouho, ale dobrý dojem z knihy mě neopustil.

20.03.2019 5 z 5

Svítání: hledejte v sobě a poznáte štěstí Svítání: hledejte v sobě a poznáte štěstí Alue K. Loskotová (p)

Užasná knížka! Velmi mě povzbudila, protože informace v knize nejsou jen holá slova, ale mají sílu a moc.

20.07.2017 5 z 5

Indigový svět Indigový svět Simon Loyd

Knížka doooost dobrá, ale ta vazba!!! Rozpadla se mi přímo v rukách! Jinak obsah byl velmi racionální. Anotace vypadá dobře, ale kniha je jiná!!!
Děkuji za zkušenost a možnost si ji přečíst také mi něco dala.

03.07.2017 4 z 5

Denní naučení Denní naučení Rhonda Byrne

Knížka to krásná! Co jiného čekat od této autorky?

Moc Moc Rhonda Byrne

Absolutní BESTSELLER všech dob!!!!!! Knihu jsem přečetla mockrát a určitě ne na posled!
Stručné sdělení božských myšlenek! Jen doufám, že kniha nepadne za sto let v zapomnění a bude trvalým poselstvím pro milion dalších generací!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hrdina Hrdina Rhonda Byrne

Kniha, která motivuje každého, aby každý den ŽIL a ne přežíval!!! Jít opravdu cestou rychle, ne pomalu a stihnout toho co nejvíc!!!!!!! Tak to má být! Děkuji moc autorce, a přeji knize věčnost!!!

03.07.2017 5 z 5

Příběhy o přáních pro potěchu duše Příběhy o přáních pro potěchu duše Pierre Franckh

Knížka je SUPER, Zázrak!!! Všechny knihy od autora jsou TOP!!!

03.07.2017 5 z 5

Přejte si jednoduše, ale úspěšně! Přejte si jednoduše, ale úspěšně! Pierre Franckh

Nejvíce krásná kniha, co mě změnila život. Všechno se plní takřka hned!!! Nejvíce doporučuji!!!

Cesta k dosažení nesmrtelnosti Cesta k dosažení nesmrtelnosti Leonard Orr

Opravdu úžasná kniha, která mě dost zaujala a můžu jen DOPORUČIT!!!

03.07.2017 5 z 5

Anasta Anasta Vladimir Megre (p)

Tak jsem dočetla poslední knihu ze série. Upřímně je mi líto, že už to byla poslední kniha.

26.01.2023 5 z 5

Na Nule Na Nule Joe Vitale

Kniha byla zajímavá.

22.01.2023 5 z 5

Tajemství pro mladé Tajemství pro mladé Paul Harrington

Krásná kniha. Děkuji

25.12.2022 5 z 5

Bohové z ráje Bohové z ráje William Bramley

Velmi zajímavá kniha. Moc jsem si ji užila.

22.12.2022 5 z 5

Kdo vlastně jsme? Kdo vlastně jsme? Vladimir Megre (p)

Dobrá knížka

19.10.2022 5 z 5