Přejte si jednoduše, ale úspěšně!

Přejte si jednoduše, ale úspěšně! https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53050/prejte-si-jednoduse-ale-uspesne-53050.jpg 4 51 10

Kniha obsahuje opravdové a autentické příběhy mnoha nadšených čtenářů. Na základě těchto jímavých a často i veselých příběhů autor poskytuje mnoho rad, aby se vyplnily i naše největší touhy. Navíc ještě učí, jak se lze vyhnout chybám, pomáhá při vytváření nejlepší formulace přání a odpovídá na často kladené otázky.

Literatura světová Povídky
Vydáno: , Anag

Wünschen es dir einfach - aber richtig , 2007

Elea
15.02.2024 4 z 5

Kniha se velmi dobře čte a přináší srozumitelný návod, jak si přát.

Micandy
21.01.2022 4 z 5

Knihu jsem kdysi dostala a to v ten správný čas, kdy bylo třeba...náhoda? Kniha je napsaná svižně, nenudí vás a ponouká k zamýšlení. Jde to jednoduše a přímo bez zatáček :-).

MartyManCZ
03.11.2021 4 z 5

Dej pozor na to co si přeješ, mohlo by se to totiž splnit. Lepší je to mít ve svých rukách a správně si přát. A právě o tom je tato kniha. Chceš-li vědět víc, tak si to přečti. Je to jednoduché :)

ditul
07.06.2018 5 z 5

Je úžasné si přát a je pravda, že pokud člověk danému přání zrovna nevěří, nesplní se.. Pokud ano, dějí se zázraky ;)

mariva
17.08.2017 4 z 5

Výborná jako všechny autorovy knihy, zajímavé jsou dopisy lidí, kteří uspěli se svým přáním a napsali autorovi. Jeho knihy znám a metody se občas snažím využívat a mnohokrát se mi splnilo zcela nedostupné přání.

DYRKA98
03.07.2017 5 z 5

Nejvíce krásná kniha, co mě změnila život. Všechno se plní takřka hned!!! Nejvíce doporučuji!!!

LiLLu
27.04.2017 5 z 5

doporucuji vsem co chteji zmenit svuj zivot!!!

romana9089
02.03.2017 5 z 5

Pierre je Bůh. Četla jsem už několik knížek na toto téma od různých autorů, ale žádná se mi nelíbila tak jako ty od Pierra Franckha. Tohle je již třetí kniha od něho, co mám. Zrovna teď se mi skvěle hodila a opět mi otevřela oči a donutila mě myslet pozitivně. A díky této knize se mi splnilo přání, po kterém jsem toužila delší dobu. Kniha mi ukázala cestu, jak si správně přát. Kniha pustí pozitivní energii do života, poukáže na to, jak správně formulovat svá přání, aby se splnila a funguje to. Za mě nejlepší a nejoblíbeněnší kniha, kterou si ráda přečtu znovu. Doporučuji.

Ewik
11.01.2017 5 z 5

"Přání neznají žádná omezení..."

Velmi pěkná, optimisticky laděná kniha o pozitivním přístupu a síle našich myšlenek. Krásné doplnění představovaly příběhy čtenářů, kterým "úspěšné přání si" změnilo život. Některé z příběhů mě opravdu dojaly a těm lidičkám jsem štěstí moc přála. Ráda se budu ke knize vracet.

maximka
27.07.2013 4 z 5

kniha mi otevřela obzory, nyní se opravdu snažím myslet na svá přání a kupodivu se většinou plní :-)) něco na tom bude.