Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125122/jednoduse-budte-stastni-7-klicu-k-lehkosti-byti-125122.jpg 4 53 16

Pierre Franckh ve své nové knize ukazuje cestu, jak může každý člověk posílit svůj charakter, nově definovat hodnotový systém a vystoupit z nekonečného kolotoče negativních myšlenek a emocí. Radost, láska, štěstí – to jsou základní lidské potřeby. Jak být šťastný? 7 klíčů k lehkosti bytí může odemknout dveře k takovému životu, jaký si přejí všichni: proces vytvářející radost – sobě samému a svým blízkým. Pierre Franckh podporuje myšlenku, že abychom byli šťastní, musíme pro to sami něco udělat, a má dostatek zkušeností, aby každému umožnil najít vlastní cestu ke štěstí. Proto je jeho kniha plná návodů. Autor poskytuje mnoho podnětů pro lepší poznání vlastních postojů a jejich přijetí jako základu k novému uspořádání života. Cenná podpora pro všechny, kteří hledají radu a ještě nevzdali naději na to „být jednoduše šťastní“. Štěstí se totiž může naučit každý.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Anag

Einfach glücklich sein! 7 Schlüssel zur Leichtigkeit des Seins , 2008

Zirvith
25.03.2023 4 z 5

Docela užitečná kniha, která patří k těm, které by si měl povinně přečíst každý. Na mě bohužel tyhle věci nepůsobí, ale to neznamená, že nefungují. Sice jsem se nedozvěděla nic moc nového, ale i přesto je dobré si to celé přečíst.

YA-girl
24.04.2020 5 z 5

Úžasná kniha plná jednoduchých, ale dokonalých rad a názorů, jak JEDNODUŠE být spokojený a šťastný... Pro mě jedinečná kniha, která obsahuje jednoduché, ale o to účinnější rady, jak pomocí malých, drobných změn v uvažování nebo v náhledu na svět a v našich názorech žít spokojeněji, šťastněji. Doporučuji číst znovu a znovu každý den :-).

ibáG
16.11.2019 4 z 5

Tuhle knížku mám ráda. Mohu jen doporučit. Je i dobře a přehledně zpracovaná. Mně osobně prospěla, stejně jako Koučink duše od Michaely Merten (manželka Pierra Franckha).

luckomar
09.11.2019 4 z 5

Není to špatná kniha, ale více mi život změnila kniha,, jak si správně přát''

Frupet
27.09.2018 2 z 5

Přečtení této knihy byla velká dřina. Nijak mě to nechytlo. Obvykle mě knihy tohoto žánru zajímají, ale tady nic. Nicméně má krásný obal, dobře se vyjímá v knihovně :)

Ennie
20.08.2018 4 z 5

Líbilo se mi, jak je knížka napsaná (obsahově i po vzhledové stránce). Čte se lehce a svižně. Na její každodenní čtení jsem se přímo těšila.

Gabibi
15.08.2018 3 z 5

Myslím, že z těchto knih o osobním rozvoji je důležité najít to, co si můžeme vzít za své. Vypíchnout si to. První dvě kapitoly pro mě byly velmi důležité, zajímavé, zapůsobily na mě. Ze zbytku knihy jsem si už nic vzít nedokázala, buď to pro mě bylo nošení dříví do lesa, nebo mi to přišlo podané nějak lacině, bezduše.

TakeruUmare
17.05.2018 5 z 5

Nemůžu říci,že by se mi dařilo tyto rady,co Pierre poskytuje dodržovat.Ale tyhle knížky mají jednu úžasnou vlastnost.Při čtení se na tu jeho notu naladíte a cítíte se lehce a pozitivně.A už jen kvůli tomu stojí za to,do těch stránek zabruslit a užívat si to.
Jinak z jeho děl je tohle dle mého názoru asi nejlepší :)

regulax
10.12.2017 4 z 5

Jednoduše buďme šťastní, zní a čte se to tak jednoduše, kdyby to šlo jednoduše i realizovat...přesto zkusím osvojit si sedm doporučených rad ke štěstí.

todilka
23.11.2016 4 z 5

Něco na tom je...každý se v některých pasážích najde. Kniha mě přiměla zamyslet se nad svým životem...
*čtenářská výzva 2016: Kniha od veřejně známé osobnosti (ne spisovatele)

nanynka988
17.09.2016 5 z 5

Velmi inspirativní kniha, která mi pomohla ujasnit si přístup nejen ke štěstí, ale hlavně k celému životu. Líbí se mi, že neobsahuje miliony příběhů milionů lidí, jak některé knihy, ale pouze pár trefně vložených ze života autora, které krásně přenášejí teorii do praxe. Doposud nejlepší kniha, kterou jsem od autora četla. Určitě se k ní budu ráda vracet.

helkol
26.05.2015 5 z 5

Další pozitivní kniha která stojí za přečtení. Každý si může vybrat jestli bude šťastný, nebo bude na svět pohlížet negativně. Knížka by měla všem pomoct otevřít oči a uvědomit si že ke štěstí toho vlastně moc nepotřebujeme :)

Hanusseecka
22.04.2015 5 z 5

Super kniha :), naučila mě vnímat věci jinak, z jiného pohledu. Prožívám nyní každý okamžik a to, že jsme neudělala zkoušku ve škole beru jinak. Nehroutím se a beru to jako lekci a štěstí :)

Vrrr.grrr
12.09.2014 5 z 5

Jedna z knih, která Vám změní pohled na svět, jste-li změnám otevřeni.

Mi-šu-le
21.05.2014 4 z 5

Opět hezká kniha, plno pozitivního myšlení, což rozhodně prospěje.

Kaihomielisyys
29.09.2012 5 z 5

Další krásná a milá knížka od úžasného a milého Pierra Franckha.... I když si třeba z jeho knih nic nevezmete, můžete alespoň na chvíli zářit štěstím nad tak povznášejícím čtením.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj esoterismus, ezoterika

Pierre Franckh
německá, 1953