Dragonian Dragonian komentáře u knih

Mrtvý lotr Mrtvý lotr Pavel Korněv

Velica průměrná fantasy. Chtěl jsem vyzkoušet hlavně proto, že jde o nový žánr LitRPG. Ale nějak mě to nechytlo a přislo mi to spíše díky tomu nudné.

04.08.2020 3 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

Je skvělé, že tato legendární manga pro dospělé vyšla i u nás. Nemůžu se dočkat dalších dílů. Rozhodně doporučuji. Temná fantasy, jak má být.

31.07.2020 5 z 5

Projekt Kronos Projekt Kronos Pavel Bareš

Dlouho jsem odkládal knihu než jsem jí začal číst. A to byla chyba! Toto je čerstvá krev české sci-fi a její budoucnost. Skvěle vystavěný příběh a nebude chtít přestat číst.

05.06.2020 5 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Dostal jsem parádní nálož velmi akčního cyberpunku. Dobře vystavěný příběh a zajímavý svět a jeho fungování. Pan Kotleta nabírá skvělou psací formu!

11.05.2020 5 z 5

Až budou viset Až budou viset Joe Abercrombie

Opravdu se těším na třetí díl, jak to všechno dopadne!

20.04.2020 5 z 5

Probudím se na Šibuji Probudím se na Šibuji Anna Cima

Román určený spíše pro ženy, ale i jako muži se mi to líbilo. Příjemně napsáno a dobře se četlo.

06.04.2020 4 z 5

Belzebubové Belzebubové JP Ahonen

Vynikající komiks ve kterém nechybí černý humor. Odkazy na black metalové kapely a kulturu.

01.04.2020 5 z 5

Půjčovna masa Půjčovna masa Richard K. Morgan

Zapomeňte na seriál. Tohle je pořádná akční jízda bez zbytečného melodramatu!

01.04.2020 5 z 5

Skrytá rizika kvantové démonologie Skrytá rizika kvantové démonologie Petr Heteša

Heteša má skvělou formu a jeho knihy jsou lepší a lepší. Skvěle se četlo a zároveň jsem se i skvěle bavil.

28.03.2020 5 z 5

Hitokiri Hitokiri Oskar Fuchs (p)

Tohle byla opravdu hodně slabá kniha. Od poloviny jsem silně uvažoval, že knihu odložím a nedočtu. Tolik zbytečných vět a situací, které logicky na sebe ani nenavazují. Působí jako povídky nalepené na sebe.

21.03.2020 1 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Skvělá kniha! Měl by jsi přečíst každý rodič. Hodně mi otevřela oči a vím na co bych si měl dát při výchově pozor. Doporučuji všem.

19.03.2020 5 z 5

Ostravská mystéria Ostravská mystéria Marek Skřipský

Vypadalo to docela slibně, hezky se příběh rozjížděl. Ale už tak v polovině to byla nuda a pořád kola a na jeden způsob. A docela mi vadily zbytečné popisy, např. jaké pivo z jakého pivovaru pije daná postava. Kdyby se to zkrátilo na polovinu, tak by to bylo super.

19.03.2020 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

První setkání s autorem a první setkání s tímto literárním žánrem. Byl jsem velice mile překvapen. Kniha se skvěle četla, je napínavě napsána a nutí čtenáře stále pokračovat a knihu neodkládat. Můžu vřele doporučit.

20.01.2020 5 z 5

Upíří rytíř 2 Upíří rytíř 2 Pat Mills

Skvělé pokračování, scenáristicky skvělé a kresba je naprosto úchvatná. Skvěle doplňuje příběh. Už se těším na pokračování.

05.11.2019 5 z 5

Legenda o nekonečnu Legenda o nekonečnu Nikkarin (p)

Úžasné dílo! Přečteno jedním dechem. Skvělé narážky na popkulturu a autor si umí udělat legraci i sám ze sebe. Tohle se vážně povedlo.

18.10.2019 5 z 5

Čím se stáváme Čím se stáváme Robert Kirkman

Všichni se vyvíjí, vztahy se vyvíjí, postavy se vyvíjí, zombie se vyvíjí...

Smutek nás pozůstalých Smutek nás pozůstalých Robert Kirkman

Postavy se vyvíjejí a nejsou černobílé. Příběh se zase posouvá dál. Walking Dead nejsou jenom o zabíjení zombie...

Zrozeni k utrpení Zrozeni k utrpení Robert Kirkman

Naprosto dechberoucí a napínavý díl. Neskutečné a nečekané zvraty.

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

Naprosto úžasné! Jak scénář, tak i kresba. Ihned po přečtení jsem si jistý, že si chci přečíst celou sérii.

21.08.2019 5 z 5

Bažináč Bažináč Alan Moore

Alan Moore je geniální a jeho pojetí Bažináče je naprosto famózní. Kdysi jsem četl černobílé vydání a to mělo mnohem lepší atmosféru než nově vydáno barevně.

19.08.2019 5 z 5