Dodynka Dodynka komentáře u knih

Toltécké umění života a smrti Toltécké umění života a smrti Don Miguel Ruiz (p)

Velmi zajímavá kniha. Jako každá správná kniha se objevila právě v čas..Pěkně psaná,

18.02.2016 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Dokud neuvěříte v podstatu bytí,žádného zázraku se nedočkáte :-)Pro mě je Lorna velkou inspirací-umí naslouchat bohu (y)

21.04.2015

Léčebný kód Léčebný kód Alexander Loyd

Nezklame ale ani nenadchne.Jsou lepší tituly..

21.04.2015 3 z 5

Nebeská láska Nebeská láska Lorna Byrne

Výtečná kniha -koupím si její všechny s potěšením.Píše upřímně a od srdce.

08.01.2015 5 z 5

Světla andělů Světla andělů Diana Cooper

Pěkná knížka ikdyž mi občas připadalo,že některé příběhy jsou dost fantazírování-navíc se dost všechny shodují. Ale třeba i já anděly jednou uvidím a bude mi to připadat normální.

02.12.2014

Luxusní knížka (y)

02.12.2014 5 z 5

Tato knížka mi přišla z čista jasna a ihned to byla láska :-)Tak krásně a čtivě napsaná knížka,krásné lidské příběhy...Otevře Vám oči jednou pro vždy.

19.11.2014 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Výborná knížka

11.11.2014 5 z 5

Život po životě: úvahy, otázky a odpovědi Život po životě: úvahy, otázky a odpovědi Raymond A. Moody

Zajímavá knížka -člověk pochopí smrt a nebude mít důvod se jí bát.

Jak se léčit vhodnou stravou Jak se léčit vhodnou stravou Jörg Zittlau

Velmi zajímavá knížka,ale některé rady se neslučují s moderním pohledem na celostní medicínu.

Indigový svět Indigový svět Simon Loyd

Doporučuji každému jako návod k osobnímu rozvoji.Čte se jedním dechem :-)

31.10.2014

Dobře se čte,jen zavést do života obsah bude složité..

22.11.2013

Jak naučit děti pravidlům Jak naučit děti pravidlům Annette Kast-Zahn