Dee.Grusova Dee.Grusova komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

U této knihy zkrázka existují pouze dva typy lidí. Ti, co se jim příběh Any a Christiana líbil a ti, kteří tuto knihu označují za odpad. Já patřím do té první skupiny. Pravda, že prve jsem byla poněkud skeptická ohledně tématu, ale předem jsem věděla, do čeho jdu a s tím jsem to také četla. Nakonec se mi knížka líbila a přečetla jsem jí během dvou dnů. :)

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Takovýhle pocit z knížky jsem neměla od doby, kdy jsem si přečetla Krásnou katastrofu... strhující, napínavé, romantické, vážné i hravé... sakra, tohle bude rozhodně TA knížka, kterou budu moci číst pořád dokola..:))))

24.02.2016 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Detektivky moc nečtu, s výjimkou severských autorů, kteří mě vždy nějakým způsobem zaujmou. Vzhledem k velkému mediálnímu humbuku okolo Dívky v ledu, jsem si myslela, že půjde zas jen o přemedializovanou "slátaninu". Spletla jsem se. Dívka v ledu si naprosto získala moje srdce nelituji jediné koruny za ni utracené. Čtivé, napínavé, super! Těším se až si budu moci přečíst další příběh o Erice! :)

25.06.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Wow, naprosto brilantní! Nedokážu říct, kdy mě kniha tak zaujala.. Přečetla jsem ji jedním tahem během dvou dnů a doslova jsem hltala každé slovo! Konec maličko uspěchaný. Možná bych ještě trochu rozvedla děj s Ráchel, myslím, že jsme se mohli ještě hodně dozvědět. Ale jinak děj bravurně vymyšlený! 5* úplně s přehledem!

01.11.2016 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Kniha z pohledu Adama mě rozhodně nezklamala, dokonce jsem byla překvapená několika zvraty, první díl se mi ale přece jen líbil maličko víc.. rozdíl ale važně malý.. příjemné oddychové čtení, za večer přečteno. :)

28.03.2017 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Dle mého názoru bohužel nejslabší kniha ze série. Přesto mám příběh Tris a Čtyřky moc ráda, tudíž 3*. :)

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tak z prvního dílu jsem byla úplně nadšená, bohužel takové nadšení už se dostavilo u toho dílu. Hrozná láska, zklamání, trápení a zas do kola. No nevím, vážně uvažuji nad tím, zda má smysl kupovat další knihu (asi si jí stejně koupím, jsem zvědavá, jak to bude dál :D). Každopádně dávám 3*, protože jsem i přesto knížku dočetla během tří dnů, byla napsaná velmi čtivě.:)

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Oddechovka, která nezklamala. Moc se mi líbila a za mě určitě zajímavý námět. Popravdě první knížka s "vojenskou" tématikou a docela fajn čtení. Ráda se k ní vrátím. :)

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Nikdy jsem nečetla nic podobného a myslím, že ani nebudu číst! Naprosto brilantní propracovanost postav, děje.. Napínavé do poslední chvíle, čtivé, geniální.

13.02.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Ano, ano, ano. Celá série Drahokamů se mi zapsala pod kůži. Prostě parádně napsané, čtivé, vtipné i napínavé. :)

Prokleté sestry Prokleté sestry Lisa Jane Smith

Jediná kniha ze série, kterou jsem nedočetla. Prostě jsem jí nemohla "dostat přes pysky". Škoda, ostatní knížky jsou moc pěkné! :)

23.10.2016 2 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Nápad maličko nedotažený, každopádně knížka čtivá a určitě se k ní vrátím! :)

Noční cirkus Noční cirkus Erin Morgenstern

Místy jsem se trochu ztrácela v ději, každopádně to mohlo být i tím, že mě knížka prostě dostatečně nezaujala. Velmi zajímavý námět, bohužel ho asi autorka nevzala za správný konec.

23.10.2016 2 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Za mě rozhodně nejlepší díl serie! Byla jsem z něj úplně unešená, když jsem ho četla poprvé, stejně tak jako jsem z něj unešená nyní, když ho čtu po třetí! :)

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Knížka je čtivá, docela krátká a příběh zajímavý. Annin příběh mě velice zaujal, škoda že autorka trochu nerozvinula také tuhle dějovou linku. Ač jsem od této knížky čekala něco trochu jiného, tak jí nakonec nemám co vytknout a ráda si jí přečtu znovu.

Aliance Aliance Veronica Roth

Dávám 3* za naprosto strhující závěr. Bohužel jak je již zde několikrát zmíněno, u některých serií je prostě každý díl jen horší... Divergence mě naprosto uchvátila, Rezistenci jsem proto četla s chutí. Bohužel po přečtení Rezistence už jsem neměla takovou chuť do Aliance. Přesto jsem Alianci dočetla, ze zvědavosti... vyprávění ze strany Čtyřky a závěr si u mě trochu obhájili post těch lepších knížek.

Pýcha, předsudek a zombie Pýcha, předsudek a zombie Jane Austen

Nikdy se mi nestalo, že bych nedočetla knížku. Vždycky jsem v knize našla alespoň něco, co mě drželo při čtení. Bohužel v tomhle případě se to nestalo. Přijde mi, že autor neměl dost nápadů, aby napsal vlastní knihu, tak ukradl uznávaný best-seller a přidal tam pár zombíku. Vážně jsem byla zklamaná.

20.02.2016 2 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Nádherná knížka plná překvapení. Nikdy jsem doopravdy nevěděla, jak to s Lulu dopadne a každý moment mě bral za srdce. Moc krásně čtení. Gayle opět nezklamala. :)))

20.02.2016 5 z 5

Včera tě budu milovat Včera tě budu milovat Cristin Terrill

Moc zajímavý nápad, musím říct, že mě kniha příjemně překvapila. :) Marina ze začátku trochu hloupoučká, ale je tam hezky vidět, jak se člověk časem a rozhodnutími, které udělá, mění. :)

30.01.2016 4 z 5

Příběh se mi líbil, bohužel už jsem se nedostala k přečtení dalších dvou dílů. Nevím, jestli se mi nechtělo, nebo se vždy našla zajímavější knížka. Snad se mi to povede a další díly mě mile překvapí.