Darknessfriend Darknessfriend komentáře u knih

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Na tuhle knihu a životní pribeh nikdy nezapomenu.Diky mami diky pane Irving plny počet.

19.09.2017 5 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Dočteno kniha me dala casove vic zabrat ale zvladnul sem to. Prvni část byla skvela propuknuti chřipky, rozrustajici se epidemie, byla paradne popsana. Druha část knihy trochu zvolnila tempo ale mela k tomu svuj duvod paradni popis postav uplne sem se do nich vžil a budovani nove spolecnosti dobra me taky bavila a byla detailne promyslena a popsana. Treti a zaverecna cast byla jizda poznali sme stranu zla a zaverecne finale bylo strhujici hlavne jak vypukla zima a konec dobry i kdyz mohl byt víc propracovaný ale super roman na podzimni a zimni vecery pri chripkovych epidemiích. Oblibene postavy Glen, Larry, Fran, Tom. Za mě 4/5 doporučuji vsem co rádi Kinga bude se libit do plneho hodnocení me prece trochu chybelo vic té ponurè atmosféry, cetlo se to dobře diky Kingu.

19.09.2017 4 z 5

Pinocchiova dobrodružství Pinocchiova dobrodružství Carlo Collodi (p)

Moje dětství hezky příběh super kniha

24.07.2017 5 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Vyborna kniha s malomesta Castle Rock kde se tak nejak vsichni obyvatele aspon trochu znají, k tomu si pridejme demonickeho pana Gaunta a jeho kramek Nezbytné veci a netradiční obchodní podminky, ktere vyústí na konci v totalni chaos a peklo. Četlo se to výborně tech 734 stran uteklo strasne rychle a hodne sem se u tehle knihy bavil. Nicméně konec me přišel trochu pritaženy za vlasy a spousta postav u konci me trochu dala práci se v nich kdo je kdo ahaaa uz vim zorientovat, nicméně sem se naprosto skvěle bavil a napeti se dalo taky občas krájet doporucuji vsem obyvatelum malomesta velkoměsta za mě 4z5.

22.07.2017 4 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Odpad!!!

12.06.2017 odpad!

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

Prečteno Temná Věž je už skoro na dosah. Hopala-hop-smetí!
Je čas života a smrti.
Zády opřen o zeď poslední,
musíš se dívat, jak kulky letí.... Povinný můstek k velkému finále. Skvela kniha spousta akce, napinava od zacatku do konce ted uz se jdu vrhnout na velke finále na poslední knihu tehle genialne úžasné série kterou od Unora čtu davam 4****\5 sem moc zvedavy jak to cele dopadne.

18.05.2017 4 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Prečteno opet vyborna kniha opet posun v serii blíž k Temné Věži. Těch 630 stran uteklo strašně rychle a konec byl vic nez strhujici. Kniha opet nabízí spoustu otázek co bude dal jelikoz Ka-tet nakonci neni úplné samozrejme proc a kdo odešel nebudu prozrazovat, jen sem moc zvedavy jak se osud Pistolnikovy druziny bude odvíjet dal a jak to dopadne nakonec s postavou ktera musela odejit a vykonat urcitou věc....mnoho otazek málo odpovědí davam plny počet 5z5. Sedm statečných, sedm samuraju podle S.Kinga nejde nez jit otevřít další uz šestou predposledni knihu v pořadí a ze je na co těšit je uz dávno jasne prituhuje a pistolnikovo Ka-tet se přibližuje k velkemu finále . Je to vášeň, je to posedlost, je to Ka.

11.05.2017 5 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Právě docteno skvělé popsane postavy milostny a drsny pribeh z Rolandova mladi me totalne pohltil a vyplivnul s kapkou slzy na samotnem konci tehle knihy. Zatim nejlepsi s temné veze sem zvědavý na dalsi pokračování davam plny počet je to brilantní kniha srdcervoucí příběh a opět mistrovský King. Jdu pro další část temné věže jinak to ani nejde než pokracovat dál v cestě za temnou věží.

09.04.2017 5 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Čím dal tím lepší a lepší. Nejde se odtrhnout a ja musim jít dál poutniku s casem v čase s mojí Ka-tet jednoznačně 5z5.Beru hned 4 knihu oteviram a musim vědět co bude dal.

25.03.2017 5 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

!!! SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje !!!

Právě sem dočetl druhou část knižní serie Temná věž která ma osm knih. Po úvodním Pistolnikovy se Roland v druhé casti probouzí na plazi ve svem světě a je v zápětí napaden humroidy kteri mu at je vyčerpány a na pokraji smrti daji zabrat. Po ztrátě par článku prstu jedne ruky Roland nakonec vítězí a po setkani v prvni části s temnym muzem ktery mu vylozi karty osudu nachazi prvni ze tri dveří ktere vedou do našeho sveta a z ktereho ma dovést pokazde jednoho vyvoleneho ktery ho ma doprovazet na dlouhe ceste k oné tajemné temné věži.Jenže nic neni jak se zda jednoduche abych neprozradil děj a co vse Rolanda potka jen naznačím ony tri vyvolené. První je Eddie ktery z baham převáží vetsi množství heroinu pod paží a ktery je zavislej zaroven na heroinu. Pistolnik Roland do neho vstupuje a začne hodne divoky a akční sled událostí, ale nakonec ne vse dobre dopadne ale Eddie se ocitne v Rolandove světě a začne putovat s pistolnikem po dlouhe ceste po pláži kde musi najit druhe dveře Eddieho postava je nekdy velmi humorna nekdy ma velmi velke abstinencni priznaky. Je to asi nejlepší část knihy. Ve druhych dverich se ocitne Roland opet v nasem světě uz jako on sam a dalsi vyvoleny je detta odetta černoska pripoutana bez noh na voziku trpící schizofrenií ktera navic o te druhe neví jedna strana je fajn ženská druha je presny opak nakonec se vse povede a odetta se ocitne na druhe straně pistolnikova světa, jenže s touhle paní to ještě to nebude mit nikdo lehke. Po dlouhych zvratovych situacich nachazi Eddie konecne treti dveře Roland je uz na pokraji svých sil a potřebuje nutne lek, z našeho světa tzv antibiotikum nakonec s poslednich svych sil otevira posledni třetí dveře......A o tom rad pomlcim co bude nasledovat. Za me vyborne pokračování davam 5 hvězdiček z pěti a jedeme či jdeme dal diky Kingu famózní záležitost.

05.03.2017 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Vyborny temny uvod do tak rozlehle serie. Moc dobre se me to cetlo. Mnoho nezodpovědných otázek kniha zanecha ve čtenáři, a pro to hned jdu na druhy dil Temne věže tri vyvoleni. Kniha dokaze solidne navnadit a zanecha ve vas chut hned cist dalsi osudy pistolnika a jeho ceste k temne věži tesim se co me ceka v dalsich dílech

16.02.2017 4 z 5

To To Stephen King

Tak sem TO právě prevalcoval, prelouskal a docetl do konce. Vyborna kniha do detailu popsane charaktery, zle mesto Derry ,temnota a všudypřítomné zlo a samozrejme parta smolařu kteří svym pratelstvim a odvahou vstanou zlu v tváři tvář a nakonec...... si to přečte sami.Pro milovniky hororu je TO povinnosti. To tvoří nezapomenutelné dílo, které by mělo projít rukama každého opravdového čtenáře, který si nechce nechat ujít to nejlepší z nejlepšího. Pane Kingu, děláte svému jménu jen čest. Válejte takhle i dál a já budu vrnět blahem :) Ma první přečtena kniha co ma vic jak 1000 stran. Budu muset prehodnotit svuj dosavadni zebricek Kingovych Top 3. Ano je to druha nejlepsi kniha od Kinga co sem zatim přečetl na prvenstvi chybel kousek román Pod kupoli drzi jen tesne stále prvenstvi. A ja jdu konecne na chvilku ven kniham zdar.

12.02.2017 5 z 5

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

Docteno vsech 20 povidek. Musim rict konecne slušná povidkova knizka od Kinga nejtere byli horsi ale vetsina stala za přečtení doporucuji. Top 3 povidky Prokletí Jeruzalemu, Římsa, Nekuřáci, a. s. Celkove davam tehle sbírce povidek 4z5 ✌

21.01.2017 4 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Precteno jednim dechem vyborne uzavreni trilogie davam plny pocet pro me nejlepsi z cele trilogie každopádně od zacatku do konce je kniha velmi napinava a drzi az do konce super.

09.01.2017 5 z 5

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Doctene jedním dechem zacatek knihy je napinavy s hustou atmosferou v pulce kniha poleví ale opravdu nepatrne a konec asi cca.200 stran je to neskutecna jizda ktera vas vycucne az na konci tohohle uzasneho kamaradskeho příběhu. Doporucuji moc dobry pribeh na dlouhé zimní večery ktery se odehrava v huste zasněženém a sny propletenem Derry za me 4,5 hvezdy z pěti. Některé sny prostě umírají a rozpadaji se, to je dalsi z trpkych pravd tohohle světa. Další z mnoha trpkych pravd

27.12.2016 4 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Vyborna detektivka od zacatku do konce velmi chytlave a napínavé doporucuji

27.12.2016 5 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Dost slabe na Kinga nesedlo me to.

17.12.2016 2 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Vyborna kniha, vyborny horror, cetlo se to skvele bavilo me to moc doporucuji všem strasne rychle to uteklo ale maximálně sem si to užil idealni kniha na večer.... jen si nezapomente zavřít poradne okna ;)

27.11.2016 5 z 5

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Prave dočteno byla to náročná kniha s velmi fajn pribehem a jeste lepsim koncem trochu jiny King, pro ty co chcou zacit s Kingem tuhle knihu jako prvni nedoporucuji presto davam 80% za velmi dobry pribeh a hlavne za opileho Garda ktery ze vsema nakonec pekne vyjebal :) at je ti vesmír lehky ty opilej básníku.Tommyknockeri uz ti klepaj u dveří ťuky ťuk.

30.10.2016 4 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Zbytecne dlouhy zacatek ktery vynahradi konec knihy, ale pres to vse zhubni prumer.

16.10.2016 3 z 5