DariDerek DariDerek komentáře u knih

No, bylo to příjemné, bylo to milé, ale nic převratného. Pokud budete chtít, recenze v záložkách. :)

04.06.2016 3 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Pouze 4*, možná 3,5... a proč... docela dost důvodů, hlavní a zásadní byl pro mne ale začátek knihy. Pokud to bude někoho zajímat, mám v záložkách recenzi, kde se ten důvod dozvíte :))

02.06.2016 4 z 5

Konec řetězce Konec řetězce Fredrik T. Olsson

Recenzi si vychutnám. Protože tato kniha ve mě neustále probouzela dva pocity - zájem a nudu. Téma bylo skvělé, ale přišlo mi to zbytečně moc "okudrlinkované". Spousta zbytečných vět, kdyby to autor pojal strhujícím způsobem, bylo by to kratší a záživnější. Ovšem tyto zbytečné věty vystřídaly hned poté věty, které mě donutily číst a číst až jsem nedokázala přestat. Recenze bude uveřejněna na stránkách www.Chrudimka.cz.

27.05.2016 3 z 5

Mafián Mafián Jana Javorská

Pro mě to byla taková jednohubka, pár stránek, ale plných děje a akce, takže si zase není na co stěžovat :) více v recenzi v záložkách :)

12.04.2016 3 z 5

Kouzelný svět Toda a Boba Kouzelný svět Toda a Boba Adriana Soukalová

Souhlasím s Iwíčkem, super :)

28.01.2016 5 z 5

Hadí listiny Hadí listiny Jessica Cornwell

Po prvních stránkách, kdy mi docela trvalo se začíst, jsem tomu přišla na kloub. Mi se hrozně líbí, když jsou v knihách takové hesla, poznámky pod čarou, mýty a báje, vysvětleny funkce.... Já bych tu autorku nazvala Dan Brown v sukních. :)) více v recenzi :)

06.01.2016 4 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Nadšení ze mne jen sálá :D více v recenzi v záložkách :)

23.12.2015 5 z 5

Hazardérka Hazardérka Stephanie Clifford

recenze v záložkách :)

17.12.2015 4 z 5

S Blbounem do říše pohádek S Blbounem do říše pohádek Michal Vaněček

Vtipná a neotřelá knížka, nejen pro děti. Více v recenzi :)

16.11.2015 5 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

nejsem tak nadšená, jak bych měla být, ale skvělé dílo autora, to bezesporu! více v recenzi

12.11.2015 4 z 5

S Blbounem za velkým dobrodružstvím S Blbounem za velkým dobrodružstvím Michal Vaněček

milá kniha, přečtěte si recenzi, jestli chcete vědět více :)

31.10.2015 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha tohoto roku to pro mne není, ale za pozornost určitě stojí :) více v recenzi, v záložkách :)

27.10.2015 4 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

já jsem nadšená :) více v recenzi :)

22.10.2015 5 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Tohle byl pro mne nejslabší díl, Nabíječ byla vtipná kniha, ostatní z této série jsou už jen uměle nadstavovány a čtvrtý díl mi potvrdil, že bohužel už nás ničím v této sérii nemůže autorka překvapit...

22.10.2015 3 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

trochu překombinované... více v recenzi, pokud chcete :)

10.10.2015 3 z 5

Hypocrisis Hypocrisis Martin Hoffmann

jinak to nešlo..recenze v záložkách

27.09.2015 2 z 5

Nové případy inspektora Rádla: Muž za oponou Nové případy inspektora Rádla: Muž za oponou Marek Skřipský

naprosto souhlasím s nero 13 :))

kniha je stejně okouzlijící jako první díl, stále má něco do sebe, stále je super něco očekávat a vědět, že to přijde. Paráda :)

17.09.2015 5 z 5

Žebřík ke Stvořiteli Žebřík ke Stvořiteli Roman Cílek

Recenze v záložkách :)

03.09.2015 3 z 5

Požitkář Požitkář Richard Mason

Tak dobrá, recenzi máte v záložkách a mě se kniha líbila. Předčila mé očekávání :)

18.08.2015 4 z 5

Tajemný Etrusk Tajemný Etrusk Mika Waltari

Posloucháno rozhlasové zpracování, i když byl začátek pomalejší a místy "nudný", tak průběh vše vynahradil. Více v recenzi.

20.07.2015 4 z 5