Darcy Darcy komentáře u knih

Doctor Who: 11 Doktorů, 11 Příběhů Doctor Who: 11 Doktorů, 11 Příběhů Neil Gaiman

Úžasné zpracování. Škoda že není přeloženo více knih. Pro mě osobně byl nejlepší příběh devítky. Dotýkal se i seriálu geniálním způsobem, který je pro tento svět typycký.

02.05.2016 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Úžasná kniha, škoda, že není v naší zemi více populární. Sehnat ji je velmi těžké, ale stálo to za to trápení :)

08.01.2016 5 z 5

Trojská Odyssea Trojská Odyssea Clive Cussler

Kniha je zlomová. Celá série se dá rozdělit na knihy před Odysseou a knihy po ní. Do tohoto dobrodružství Dirk Pitt starší neměl co ztratit a spolu s Alem do všechno dávali své ocelové svaly a železné nervy a něžná srdce. Teď už však mají co ztratit. Mohou přijít o svou rodinu a rodina zas o ně. Musí být opatrnější a s přibývajícím věkem i vynalézavější. Přes to všechno jsou stále jedničkami ve svých oborech a už mě ani tak nepřekvapuje, jak všechno dokážou zvládnout s ledovým klidem a čistou myslí.

04.07.2015 5 z 5

Útěk z tábora 14 Útěk z tábora 14 Blaine Harden

Úžasná kniha která vás nepustí až do konce. Zážitky mladého severokorejce jsou neuvěřitelné. Jedno oko nezůstalo suché.

03.03.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Je to úžasné zakončení celé série, a i když mi bylo hrozně líto jak to skončilo, měla jsem pocit, že to tak mělo být.

10.05.2014 4 z 5

Honba za Atlantidou Honba za Atlantidou Andy McDermott

Na tuto knihu jsem čekala dlouho. Další díly jsem četla před pár lety a pozapomněla jsem na jedničku. Bylo to dobře, protože jsem se mohla těšit z napínavého příběhu, který doplňoval ty dříve přečtené. Moc hezká kniha kterou mohu jen doporučit.

01.11.2013 5 z 5

Královský hřích Královský hřích Robin Maxwell

Krásně napsaná kniha o Alžbětě I. Tudorovně a jejím synovy. Jeho život byl provázán s politickým děním po Evropě. I když to není historicky doložené a nikdy už se nedozvíme, zda to je či není pravda, pro mě je to celkem uvěřitelné. Alžbětu mám moc ráda a knihu jsem měla rychle přečtenou.

22.10.2013 4 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Pěkná kniha s velmi čtivým příběhem.

16.10.2013 4 z 5

Princezna nevěsta Princezna nevěsta William Goldman

Tuto knihu jsem četla až po shlédnutí filmu. Moc se mi líbila a hlavně komentáře Goldmana na konci knihy. Bylo to tehdy pro mě trochu těžší čtení, ale ráda na to vzpomínám.

14.08.2013 3 z 5

Vixen 03: Let do zapomnění Vixen 03: Let do zapomnění Clive Cussler

Už několik let mám Cusslerovy knížky mezi nejoblíbenějšími, ale tato kniha se mi snad jako jediná tolik nelíbila kvůli absenci mého oblíbence Ala Giordina.

09.08.2013 3 z 5

Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu Simon Winthrop

Zajímavá kniha nejen pro fanoušky seriálu.

28.07.2013 4 z 5

Proud času Proud času Michael Crichton

Proud času se mi velmi líbil. Snad je pravda, že její hrdinové mají velké štěstí, ale kdo by psal o lidech, kteří hned první den zemřou. Nebo o něčem, co je naprosto nezáživné, známé a nebo probrané. Crichton zde skloubil historii s vědou a zlidštil tak složitou tématiku do velmi dobře propracovaného příběhu.

30.01.2013 4 z 5