daniska daniska komentáře u knih

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Tenhle příběh mě dostal. Kniha se mi velice líbila.

07.03.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

No já ani nevím jaký bych dala komentář, čekala jsem, že to bude něco extra, když to byla kniha roku. Začátek knihy byl slabý, konec předvídatelný. Jsou lepší knihy třeba za zavřenými dveřmi.

05.03.2018 4 z 5

Těžký časy Těžký časy Charles Bukowski

Moje první kniha od Bukowskiho. Čekala jsem, že to bude bůhví co. V knize se pořád opakovalo sex, chlast, spisovatel. Některé povídky nedávaly smysl. Kniha nenadchla.

01.03.2018 5 z 5

Malý Američan Malý Američan Andrew Taylor

Kniha se mi líbila. Zápletka také, ale byla moc zdlouhavě napsaná. Ač na to, že se toho moc v knize neudálo nutilo mě to číst stále dál.

10.02.2018 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla. Ještě teď mi usychají slzy na tváři. Kniha byla velice zvláštní. Budu na ni dlouho vzpomínat. Vřele ji všem doporučuji.

10.02.2018 5 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Moc krásná kniha, určitě doporučuji všem. Stojí za předčtení. Dávám 5 hvězdiček.

01.09.2017 5 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Knihu čtu, už podruhé a stále se kní ráda budu vracet. Četla jsem několik knih o Čachtické paní, ale žádná znich mě nezaujala jako tato. Vřele doporučuji.

22.08.2017 5 z 5

Smrtící spojení Smrtící spojení Ian W. Sainsbury

Kniha byla super. Dobře se četla až do konce.

17.07.2023 4 z 5

Transport za věčnost Transport za věčnost František Tichý

Jedna z nejlepších knih co jsem četla o holocaustu.

10.06.2019 5 z 5

Dva týdny s královnou Dva týdny s královnou Morris Gleitzman

Smutný příběh.

07.06.2019 5 z 5

Tajná zahrada Tajná zahrada Frances Hodgson Burnett

Hezky se četla.

30.05.2019 5 z 5

Tajná kniha Tajná kniha Grégory Samak

Vymyšleno dobře až na ten konec.

30.05.2019 4 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Kniha se mi líbila. Četla jsem i jiné knihy od autora. všechny se mi četly výborně. Kdo má rád horory, tak vřele doporučuji.

22.06.2018 5 z 5

Nekonečné dny Nekonečné dny Claire Fuller

Ani nevím co bych ke knize napsala. Bylo mi líto Peggy.

15.05.2018 4 z 5

Ostrov v Ptačí ulici Ostrov v Ptačí ulici Uri Orlev (p)

Velice silný příběh.

04.05.2018 5 z 5

Příběhy opředený život A. J. Fikryho Příběhy opředený život A. J. Fikryho Gabrielle Zevin

Knihu jsem včera dočetla. Kniha se mi líbila dávám jí 4 hvězdičky. Doporučila bych jí všem co mají rádi knihy.

06.09.2017 4 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Krásná a dojemná kniha, nejen o tom, jak děti dokáží být silné, Rádá se k ní budu vracet. Dávám 5 hvězdiček

01.09.2017 5 z 5