dalibor123 dalibor123 komentáře u knih

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

Naprosto výborný pokračování, pořád sem musel číst dál a dál a jedno z největších plusů jsou rozhodně Eddieho vtipný hlášky, kterýma je děj prokládanej :D nemá to chybu prostě a těším se, až se vydám do Pustin :)

09.04.2018 5 z 5

Zápisky odstřelovače Zápisky odstřelovače Vasilij Grigorjevič Zajcev

Hodně pěkně a zajímavě napsaný. Člověk se dozví plno zajímavých věcí. Mě osobně se to fakt moc líbilo.

04.03.2018 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Upřímně jsem čekal trošku víc. Čekal jsem spíš nějakou duchařinu a tajemno a ne upíry ve městě. Ale je to hezky napsaný a rozhodně toho čtení nelituji :)

01.03.2018 3 z 5

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Není to nějak náročný čtení, není to zbytečně zamotaný a řekl bych, že i docela hezky napsaný :) Já sem se nenudil a na odreagování super :)

01.03.2018 4 z 5

Ortel Ortel Franz Kafka

Líbilo se mi to, rozhodně víc než Proměna :)

01.03.2018 4 z 5

Rasputinův stín Rasputinův stín Raymond Khoury

Neříkám, že je to špatně napsané, a taky neříkám že se mi to dobře nečetlo... Ale... Jestli vezmu další Khouryho knížku, kterou vydá do ruky a na přebalu bude jméno Reilly, tak jí hned odložím. Je to od autora něco, co už jsme četli při nejmenším 5x. Možná prostředí je jiné, možná zápletka je trošku jiná, ale je to jako by jste střídali Pepsi colu, Coca colu, RC colu, občas teda Citro colu, vanila Colu a cherry colu a nevim jakou colu. Po dočtení doufam, že autor nám příště naservíruje Fantu :D

01.03.2018 2 z 5

Ďáblův elixír Ďáblův elixír Raymond Khoury

Nooo... Knížka začne fakt dobře, hned zaujme už na prvních stránkách a vtáhne do děje. Ale pak prostě ztratí tempo i napětí a celý střed knížky je někdy nezáživný i nudný. Ale když už se tím člověk prokouše na konec, tak tam ho čeká sladká odměna :) Konec a začátek se mi hodně líbil. Tak že takový průměr :)

01.03.2018 3 z 5

Spása templářů Spása templářů Raymond Khoury

Pro mě, jeho nejlepší knížka. Hezky napsaný, má to tempo, je to napínavé a hlavně výborné místa kde se děj odehrává. Je to přímočaré a srozumitelné. Moc se mi to líbilo :)

01.03.2018 5 z 5

Znamení Znamení Raymond Khoury

Přečetl jsem zatím všechny jeho knihy, bylo jich 6, ale tahle je nejslabší. Bylo to zajímavé, ale kdyby byla o půlku kratší, myslím si, že by to bylo jedině dobře. Byli tam neskutečně zdlouhavé, nezajímavé a ani ne tak důležité pasáže. Méně je hold někdy více.

01.03.2018 2 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Pro fanoušky seriálu Dr.House prostě super. Není to bůh ví jaké dílo, ale je to rozhodně sranda a mě to fakt bavilo :)

28.02.2018 4 z 5