Ďáblův elixír přehled

Ďáblův elixír https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120904/dabluv-elixir-120904.jpg 4 149 149

Poslední templář série

Zázračné účinky té byliny objevili původní obyvatelé Ameriky.Proč o ní teď projevují nebývalí zájem skupiny lidí stojící na obou stranách zákona?Odpověď na tuto otázku hledají agenti Sean Railly a Tess Chaykinová.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

The Devil´s Elixir , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďáblův elixír. Přihlašte se a napište ho.

Hall3006
19.11.2020 4 z 5

Dlouho odkládaná kniha, jejíž anotace mě zaujala v době, kdy jsem koukal na seriál Narcos o Pablu Escobarovi. Nyní tedy po letech v knihovně jsem jí přečetl a velmi mile mě překvapila. Svižný a napínavý příběh z drogového prostředí Americko-Mexického pomezí s uvěřitelnými postavami a jasnými postoji. Agent FBI povolán z New Yorku a pomáhá mu kolegyně s DEA v boji proti drogovému bosovi, který objevil "drogu, který by chtěl každý". Děj vás rychle pohltí a konec... hm ten jsem opravdu nečekal.
Jednu hvězdu snižuji za chybějící popis zkušenosti s drogou, kterou objevil misionář Eusebius v pralesích střední Ameriky a náhlý přechod do současnosti.

March
24.01.2020 3 z 5

Začátek knihy mě bavil, bylo zajímavé i návrat do minulosti, ani mi nevadilo odbočení od templaru. Ale pak to už bylo chvilkami až nereálné..ale nevadí, napětí, napětí a napětí to mělo.

Kuža007
12.11.2018 5 z 5

Sice to není už Khouryho templářské konspirace, ale místo toho je to úžasný detektivní thriller.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ďáblův elixír v seznamech

v Právě čtených1x