Charming Online Charming komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Přečteno jedním dechem. Těším se, až si přečtu další pokračování o lovcích stínů.

30.12.2021 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Dan Brown nikdy nezklame, baví mě jeho styl psaní a jeho příběhy. Bohužel tato knížka mi z celé série přišla neslabší a celou dobu jsem jsem tak nějak tušil, jak to dopadne.

10.11.2021 4 z 5

Slepota Slepota Robin Cook

Neměl jsem žádná očekávání a kniha mě velice mile překvapila :) těším se na další díl.

03.11.2021 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Bál jsem se, že to bude slátanina, ale byl jsem velmi mile překvapen. Knížka se mi velmi líbila :)

18.03.2017 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Při čtení jsem byl spokojený jako u ostatních knih autora. :)

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Úžasná kniha a díky této knize jsem měl i v Louvru úžasný pocit :)

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Z této knihy jsem byl tak nadšený, že po přečtení jsem jel do Říma, abych šel po stopách Roberta Langdona :)

Inferno Inferno Dan Brown

Četl jsem všechny díly a od této knihy jsem se nemohl odtrhnout. Každý část byla překvapením. :)

18.03.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Úžasná kniha jako první díl, přečetl jsem tento díl již několikrát :)

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Seriál miluji, tak jsem se rozhodl přečíst si i knížku. Nebýt seriálu, tak některé části knížky ani nechápu. Mrzí mě, že v knížce nejsou popsány všechny příběhy postav.

18.03.2017 2 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Viděl jsem film, který se mi líbil a proto jsem se rozhodl přečíst i knížku. Knížka se čte velmi dobře a byl jsem velice nadšený. :)

18.03.2017 4 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Mám rád film, toto je první knížka, kterou jsem s Bridget četl. Nějak mě neuchvátila, ale je to tím, že to je čtení spíše pro dámy. :)

18.03.2017 3 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Tuhle knížku jsem četl asi už 5x a vždy se k ní rád vrátím :)