Charming Online Charming komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hodně silný a dojemný příběh. Kniha je napsána perfektně, postupně odhaluje všechny souvislosti.

12.04.2024 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Jedním slovem “Wau”. Nečekal jsem, že mě tato kniha tak pohltí. Cely příběh je úžasně napsány a těším se, až si přečtu pokračování.

28.11.2022 5 z 5

Moc krásně napsaný příběh. Tato kniha se četla opravdu moc hezky a celou dobu mi přišlo, že jsem byl součástí jejich dobrodružství.

13.05.2022 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Od této knížky jsem se nemohl odtrhnout. Je tak skvěle napsaná, že jsem si připadal být její součástí.

11.02.2023 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Celou knížku jsem měnil, kdo vlastně je ten vrah. Pořad jsem vytvářel různé teorie a stejně jsem to neuhodl. Moc mi nesedl styl psaní, jinak příběh byl opravdu velice zajímavý.

15.10.2022 4 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Moc pěkná knížka, kterou by si měl přečíst každý. Chvílemi je vtipná a chvílemi dojemná. Hlavní postavy jsem si hned zamiloval.

20.08.2023 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Jako malý kluk jsem se vždy chtěl podívat na film, ale nikdy jsem to neudělal, protože jsem měl představu, že to bude moc strašidelné. Po přečtení knížky jsem zjistil, že je to nakonec velmi pěkně napsaný příběh.

28.07.2022 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Když jsem byl v 1/3 knížky, tak jsem myslel, že ji nikdy nedočtu. Vůbec jsem se nemohl začíst a nebavilo mě to. Pak jsem ji odložil a po 2 týdnech jsem v příběhu pokračoval, postupně jsem se do ni začetl a nakonec se mi docela i líbila. I když je příběh plný nenávisti, každý kdo si tuto knížku přečte, tak musí uznat, že je perfektně napsána.

03.09.2022 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Příběh Johna Coffeyho je napínavý a velmi dojemný. Za mě kniha, kterou by si měl každý přečíst.

23.06.2022 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Bylo to takové příjemné a lehké čtení, u kterého jsem nemusel moc přemýšlet. Nejvtipnější mi přišel konec. Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí pobavit a vypnout.

18.04.2022 3 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Čtvrtý díl byl zase o něco akčnější než třetí. V knížce bylo daleko víc vysvětlení než ve filmu, takže člověk si mohl lépe některé věci spojit. Dále zde bylo více příběhů, např. o skřítcích. Tento díl se velmi hezky četl a těšil jsem se, co vždy bude na další stránce.

31.01.2024 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Jedním slovem WOW. Ten příběh byl úžasný. Zamiloval jsem se do Alexe a ještě víc do Henryho. Je to tak skvěle napsané, že jsem se od knihy nemohl odtrhnout. Je to slaďárna, ale sakra dobrá slaďárna.

12.07.2023 5 z 5

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Knížka byla velmi čtivá. Myslel jsem si, že to nebude moc pro mě, ale cely příběh mě velmi potěšil a určitě dam šanci i dalšímu dílu. Doporučuji všem, kteří mají rádi magii a chtějí utéct do jiného světa.

29.06.2023 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Toto byl velmi silný příběh. Jsem rád, že jsem měl možnost si tuto knihu přečíst a jen tak na ni nezapomenu.

25.08.2022 5 z 5

Mně se to líbilo. Příběh byl napínavý a fotky dokonalé. Těším se na další díl.

29.06.2022 5 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Musel jsem si chvilku zvyknout na to, že kniha je psaná v první osobě. Děj byl napínavý a od poloviny knihy jsem nebyl schopný dát knihu z ruky, protože jsem potřeboval vědět, co bude v další kapitole. Líbilo se mi, že jsou kapitoly rozděleny na "Nyní" a "Před deseti lety". Postavy mi byly sympatické a jsem rád, že jsem se také dozvěděl něco o snowboardingu.

20.02.2022 4 z 5

On On Elle Kennedy

Kniha se velmi hezky četla a bylo to mega sladký. Určitě si přečtu i další díl.

10.10.2023 4 z 5

Knihu jsem si přečetl jíž podruhé a určitě se k ni někdy u vrátím. Jsem rad, ze tam je oproti filmu vysvetlenych dost věci. Kdo by si nezamiloval Siriuse :)

31.08.2023 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Upřímně jsem od knihy nic nečekal, ale musím uznat, že mě úplně pohltila. Těším se na další pokračování.

19.06.2023 5 z 5

Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Daniel Fiala

Je moc hezky zpracovány :) určitě ho využiji jako diar na rok 2022. Některá témata čtenářské výzvy mi moc nesedí, ale kdyby mi sedělo každé téma, tak by to byla nuda. Už dávám pomalu knížky dokupy a těším se, až bude výzva otevřená i tady, abych se mohl i inspirovat :)

31.08.2022