Charley Charley komentáře u knih

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Možná je chyba v tom, že je to první kniha od tohoto autora a já nečetla předchozí díly, protože na mě tam bylo až moc nesouvisejících linek osudů lidí, které si jely souběžně vedle sebe. Nicméně kniha je psaná pěkně a ráda si přečtu další díl, možná mě čeká vyústění i těch dalších linek :)

08.01.2019 3 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Dobrý díl, je příjemné číst i o ostatních - osobně se mi líbí dějová linka Steve Ray a Rephaima :) Jsem zvědavá, jak to bude dál.

11.10.2018 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Tak upřímně byla jsem mile překvapená, po některých komentářích jsem se obávala, aby to nebyla slátanina a já měla problém to dočíst. Nebyl to problém. Dokonce jsem si to čtení i užívala. Samozřejmě nemůžu říct, že by to byl klenot mezi knihami, to opravdu ne, ale příjemně se četla, takže s radostí sáhnu po druhém díle :)

21.08.2018 4 z 5

Blankytné hříchy Blankytné hříchy Laurell K. Hamilton

Tak od této série jsem si musela udělat 3 letou pauzu, protože jsem se stále více musela nutit do čtení. Ale prostě nedokážu nechat sérii nedočtenou, zvlášť takovou, kterou jsem zpočátku tolik zbožňovala.
Nicméně jsem se pustila do čtení a musím říct, že pauza pomohla. Opět jsem knihu přečetla (i když ne s takovým zájmem jako dříve) a nebyla na konci zklamaná. Tudíž se pustím s nadějí do dalšího dílu a budu doufat, že se autorka opět zlepší (ale komentáře čtenářů dalších mi moc mojí naději neposilují).

07.08.2018 3 z 5

Anubův polibek Anubův polibek Brigitte Riebe

Knihu jsem si náhodou půjčila v knihovně, když jsem procházela regály....takže jsem od ní téměř nic nečekala, ale přiznávám, že se kniha dobře četla. Nejspíš sáhnu i v budoucnu po nějaké knížce této autorky.

27.07.2018 4 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Zcela určitě nemůžu souhlasit s názory, že tenhle díl byl nejslabší. Udržuje pořád vysokou laťku, kterou tahle série nastavila. Čtení jsem si užívala.

05.05.2018 5 z 5

Pán soumraku Pán soumraku Bertrice Small

Předchozí díl se mi asi líbil o něco více, nicméně série má pořád co přinést :) Budu číst dál :)

26.04.2018 4 z 5

Praštěný Praštěný Kevin Hearne

Příběh o Attikovi mě pořád hodně baví, jen doufám, že to bude takhle pokračovat i nadále a nepůjde jeho kvalita pomalu dolů, jako se setkávám u spousty jiných serií.

15.03.2018 4 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Poslední díl hodně pokulhává za prvním nebo druhým dílem a bohužel musím říct, že jsem si čtení už moc neužívala. První díl jsem zhltla jedním dechem a teď jsem si říkala, kdy už to dočtu.

15.01.2018 3 z 5

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

Vtipně a poutavě napsané. Ani chvíli mě to nepřestalo bavit a těším se až si přečtu další díl.

15.12.2017 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Každý díl si asi užívám stále víc a víc. Naprosto se bavím popisy vztahu mezi Mercy a Adamem a vlastně i vším ostatním. Těším se na další díl. :)

03.11.2017 5 z 5

Světlo elfů II Světlo elfů II Bernhard Hennen

Napínavý konec, už se těším až se pustím do posledního dvoudílu :)

25.10.2017 4 z 5

Světlo elfů I Světlo elfů I Bernhard Hennen

Těším se na druhou část :)

09.10.2017 4 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Další povedený díl :) A jsem ráda, že se Mercy pro jednoho rozhodla (PS: ten výběr jí schvaluju) :D

02.10.2017 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Moc pěkné oddychové čtení...knize by vůbec neuškodila větší propracovanost.....škoda, že to nebylo delší, ráda bych o nich četla víc :)

23.09.2017 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Musím uznat, že styl psaní této autorky se mi moc líbí. Knihu mi půjčila známá a já i přes to, že většinou takové knihy nečtu, jsem se do ní pustila...a jsem ráda. Konec jsem opravdu nečekala :D Doporučuju :)

10.09.2017 4 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Chci jen říci, že Finále bylo Finále :D :D aneb líbilo se mi a je mi líto, že se se sérií loučím, ale jak jsem poznala u některých "nekonečných" sériích, které jsem měla také na začátku velmi ráda - méně je někdy více a tak se tahle podle mě loučí s úrovní. Těším se až si přečtu další knihy autorky :)

07.08.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Když jsem začala knihu číst, říkala jsem si, že to není můj šálek kávy, říkala jsem si, že budu mít problém to dočíst. Jenže jen co jsem došla do půlky knihy, příběh mě chytnul a já byla zvědavá, jak to nakonec dopadne, takže jsem druhou půlku přečetla za 2 dny :)

26.07.2017 4 z 5

Anna Elliotová Anna Elliotová Jane Austen

Musím se přiznat, že jsem byla upřímně překvapená tím, jak dobře je knížka napsaná. Zatím jsem od Austenové nic nečetla a do této knihy jsem se pustila jen díky vlastní čtenářské výzvě.
Nečekala jsem to, ale musím přiznat, že se mi to líbilo. Sice mi chvilku trvalo než jsem si zvykla na trošku jiný (starší) styl psaní, ale pak už jsem četla jedna báseň.

14.07.2017 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Zajímavě psaná kniha, chvíli mi trvalo než jsem se přizpůsobila stylu psaní, ale pak se mi četlo velmi dobře. Doporučuji a nejspíš zkusím od autorky přečíst i něco jiného.

10.07.2017 4 z 5