cerna7151 cerna7151 komentáře u knih

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Slaďárna, totální... Knížka se četla velmi dobře, bylo to milé čtení. Oddychovka, která prostě bodla.

30.09.2020 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tenhle díl mě nějak nechytil...Navíc na konci, kdy se trénovaná policistka neumí branit, to bylo divné.

28.09.2020 3 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Dala bych 3,5 hvězdy... Jsem z knihy trochu na rozpacích. Dobře se mi četla, ale špatně se mi k ní vracelo. Neměla jsem takovou nutkavou potřebu číst dál. Děj byl poutavý, i když některé pasáže zbytečně zdlouhavé. Každopádně milé čtení, nelituji.

24.08.2020 3 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Mám její knihy ráda, jsou hezky napsané. Příjemné čtení, určitě nezklamalo.

01.07.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

A tak jako jooo :-) Dobře se to četlo. I když příběh byl předvídatelny a trochu klišé, bylo to milé čtení.

15.06.2020 3 z 5

Se mnou si nezačínej Se mnou si nezačínej J. D. Robb (p)

Je to prostě Eva :-) Kdo tyhle knihy čte a sleduje příběh od začátku, tak ví. Dějově jsou si knihy velmi podobné, ale vždy se ráda vracím a těším se na novou knihu

10.06.2020 4 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Vlastně vůbec nevím, co si o téhle knize myslet. Jsem zklamaná. Knihu jsem několikrát odložila a zase se k ní vracela, vůbec jsem se nemohla začíst. Vadila mi spousta detailů, do kterých byl děj rozepisován, úplně nesmyslné podrobnosti o místě, kde se zrovna postavy nachází....Nejslabší kniha, kterou jsem od spisovatelky četla.

07.06.2020 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příjemné čtení, zábavné i smutné, každopádně poutavé a velmi hezky napsané. Určitě doporučuji jako oddychové čtení.

03.06.2020 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Příjemné čtení

26.05.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se dobře četla.

20.04.2020 4 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Kniha se četla sama, hezky napsáno, zajímavý příběh.

04.04.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Četlo se to dobře, stejně jako první díl, ale ten mě bavil o něco více. Teď už mi to přišlo přeslazené.

29.03.2020 4 z 5

On On Elle Kennedy

Jo, bavilo mě to. Psáno lehce, nenásilně. Jiný pohled do světa můžu. Je to tak trochu na výmaz hlavy:-D Takže pokud potřebujete něco, u čeho vypnete a zároveň nemusite moc přemýšet, určitě doporučuji.

06.02.2020 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Harry je prostě srdcovka????Napínavé až do konce. I když mě mrzí smrt dvou postav, které nás tak dlouho provázely.

13.11.2019 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Moc hezky napsané... Milé čtení, odpočinkové.

30.10.2019 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Nečetla se úplně špatně, ale... Byly tam pro mě zbytečně zdlouhavé, nezajímavé pasáže, až mě to nebavilo. Tím se mi příběh táhl a byla jsem ráda, že to mám za sebou. Navíc celou knihu "honime" Jurka, aby se pak na jedné straně vše vyřešilo... Za mě nejslabší díl.

22.10.2019 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Byla to má první kniha od tohoto autora a určitě ne poslední. Velmi čtivě napsané, celou knihu se něco dělo a nutilo pokračovat.

09.10.2019 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Kniha se dobře četla, ale pořád mi něco chybělo....Hodně "omáčky" okolo, ale byla jsem ráda, že to aspoň na konci všechno zapadlo do sebe.

05.10.2019 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Čtení mě bavilo od začátku do konce. Jo, Harry mě baví:-)

12.09.2019 5 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Čtu je jako oddychovku...

26.08.2019 4 z 5