cerna7151 Online cerna7151 komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Kniha mě moc bavila. Je to romantika doplněna sympatickými postavami. Prostředí krásné vykresleno, člověk by hned odjel.

23.12.2020 5 z 5

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

Neurazí, nenadchne. Celkové knihu hodnotím kladně, hlavní postavy jsou sympaťáci. Je to napsáno lehkým stylem, čtivě. Přesto se mi děj občas táhl, některé popisky míst byly zdlouhavé a nezajímavé. Možná se k dalším dílům někdy vrátím.

20.12.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha byla dobrá , dobře se četla, nechybělo v ní nic. Jen mi chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale to byl spíše můj problém než chybou knihy. Určitě doporučuji.

08.12.2020 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Je to romantika se vším všudy...kniha splnila, co jsem očekávala - pohodové čtení, fajn příběh.

26.11.2020 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Kniha se mi moc líbila. Super oddychovka.

23.11.2020 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

No páni! Takhle kniha byla opravdu promyšlena do nejmenšího detailu. Když už jsem měla pocit, že se nic dalšího přeci nemůže stát, opět mě Jo Nesbo překvapil. Teorie morálky byla dokonalá! Navíc napsáno velmi čtivě, pořád mě to nutilo číst dál.

21.11.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Velmi mile čtení, určitě doporučuji přečíst.

16.11.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tohle byla poslední kniha, která mi chyběla dočíst a musím říct, že jsem zklamaná. Fakt jsme víc než polovinu knihy čekali na sex? vždyť kvůli tomu to čteme ???? Nesedla mi ani Demi, pořád mi na ní něco vadilo. Pak jsem se přistihla, jak začínám přeskakovat odstavce, abych už to měla za sebou. Škoda

13.11.2020 2 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Všechny knihy jsou velmi čtivě napsané a ani tato nebyla výjimkou.

11.11.2020 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Pěkné čtení, ani nebylo tolik preslazené.

09.11.2020 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Další pohodová oddychovka :-) Jen je trochu škoda, že jsme částečně z předchozí knihy věděli, jak to bude.

07.11.2020 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Prostě mě to baví.... :-)

05.11.2020 4 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Na díl jsem se velmi těšila a nezklamal, už aby byl další. To čekání zas bude za trest.????

03.11.2020 5 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Byla to blbost, ale bylo tam pár fakt vtipných příběhu. Konec už hodně preskakovala, abych to dočetla.

29.10.2020 1 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Super pohodové čtení večer do postele, jednohubka.

21.10.2020 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

No... Tusim, že první kniha této autorky, ale určitě ne posledni. Četlo se to dobře, bylo to napínavé až do konce, děj měl spád, pořád se v knize něco dělo. A konec pořád nechává otevřenou mysl čtenáře, aby si vybral co je pravda a co lež. Určitě doporučuji!

19.10.2020 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Bavilo mě to...

16.10.2020 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Takove milé čtení, příjemně napsané, trochu kycovite, ale ničemu to nevadilo.

13.10.2020 3 z 5

Nebezpečné známosti Nebezpečné známosti J. D. Robb (p)

Fajne čtení

11.10.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Strašně dobře se to četlo... Jedním dechem, za jeden den.
Slaďárna, ale když bereme do rukou knihu této autorky nic jiného neočekáváme.

02.10.2020 5 z 5