Caithlyn Caithlyn komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečtena na jeden nádech. Silný, emotivní příběh.

Stalker Stalker Lars Kepler

Tak skvěle napsána kniha,že jsem při jejím čtení večer, měla husí kůži z toho,že tu nemusím být sama :))

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Smutná, melancholická, milá knížka, co ve vás vzbudí spousta pocitů a do které se člověk prostě musí zamilovat :)

04.04.2015 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Knížka, která se stane srdeční záležitostí...citíte při ní smutek, vztek, naději a cítite se beznadějně, že Davidovi nemůžete pomoc..jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četla.

03.03.2014 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Zajímavý děsivý nápad na knihu. Napínavá od začátku do konce.

17.01.2020 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Knihu jsem do ruky vzala plná očekávání. Dělalo mi ze začátku velký problém se začíst ,a nechápala jsem,co na ní všichni mají. Postupne gradovani příběhu a následný nečekaný konec mě ale mile překvapil :)

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

určitě stojí za přečtení, i když nejste fanoušcí MM :)

02.01.2014 4 z 5

Misery Misery Stephen King

Taková ta knížka, kterou člověk nemůže odložit, protože musí vědět, co se stane dál :)

01.08.2013 5 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Úžasná kniha plná skvělých myšlenek. Teď jsem ji dočetla a mám chuť ji začít číst zase hned znova :)

16.02.2020 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Po přečtení knížky máte pocit, že jste šťastní :) Určitě stojí za přečtení :)

30.07.2016 5 z 5

Tichá holka Tichá holka Torey L. Hayden (p)

Skvělé jak všechny její knížky. Člověk celou dobu čeká na zlom, který pořád nepřichází. A když si uvědomím, že je to příběh podle skutečné události, tak mě opravdu mrazí v zádech.

06.05.2015 5 z 5

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

Krásný příběh, kdy si člověk uvědomí křehkost života a začne si vážit toho co má. U některých pasáží má člověk slzy v očích, u jiných se usmívá. Realný obraz o tom jak tato nemoc probíhá.

08.04.2015 5 z 5

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Nemám slov. Báječná kniha se spoustou zvratů. Vzbudí v člověku spoustu pocitů a konec knihy ve vás nechá určitý pocit ještě pár hodin po přečtení :)

04.04.2015 5 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Skvělý humor :) člověk se zasměje sám nad sebou :).

17.01.2020 4 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Jedna z nejroztomilejších knížek, co jsem kdy četla :) Neubránila jsem se úsměvu ani slzám :))

08.11.2015 5 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Srdeční záležitost :)

17.04.2015 5 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Krásně napsaná knížka,co uklidní všechny maminky,které se boji,že něco udělají špatně :)

08.11.2020 5 z 5

Moudrost a vtip Oscara Wildea Moudrost a vtip Oscara Wildea Oscar Wilde

Wilde je moje srdeční záležitost,takže pro mě je tato kniha citátů taková moje bible :))

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Keplera jsem začala číst od pozdějších dílů. Proto možná vrácení se k prvními dílu bylo velké zklamaní. Příběh byl nudnejsi než pozdější díly,a přišel mi strašně zdlouhavý.

17.01.2020 3 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Jedním slovem srdcovka :)

30.07.2016 5 z 5