Bookgirl Bookgirl komentáře u knih

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Geniální knížka, která se neuvěřitelně rychle četla, měla spád, byla vtipná a splnila všechna moje očekávání. Určitě znám plno lepších knížek, ale u téhle jsem si úžasně odpočinula a vážně mě bavila. Všechny postavy byly moc sympatické. Doporučuju jako skvělou oddechovku, která vás zaručeně bude bavit.

10.01.2018 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

U této knihy jsem brečela, smála se, křičela a byla štěstím bez sebe. Nemohla jsem ji odložit a přečetla jsem ji skutečně rychle. Zamilovala jsem si Lysandru a Jeřába zbožňuju čím dál tím víc. Mám pořád depresi, že jsem to už dočetla a nemůžu se dočkat na další díl!

29.12.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

NAPROSTO ÚŽASNÁ MEGA DOKONALOST!!!!!! Tuhle knížku jsem milovala a četla jedním dechem od začátku do konce. Zamilovala jsem se do Jeřába a přestože mě nejdříve štval, oblíbila jsem si i Aediona. Neuvěřitelně mě štve, že další díl dostanu až na Vánoce. Hrozně moc doporučuju!!!!!♥♥♥♥♥♥

18.12.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Z prvního dílu knihy, jsem nebyla tak nadšená jako z Dvora trnů a růží, přesto se mi však moc líbil. Sarah J. Maas je moje nejoblíbenější autorka a přestože jsem si dávala na čas, koupila jsem si i druhý díl. Bylo to absolutně boží čtení, které jen potvrdilo moji lásku k Sarah a znásobilo všechny skvělé vlastnosti této série, které jsem viděla v prvním dílu. Opět spousta napětí, romantiky a navíc je Celeana hrozně originální hlavní hrdinka, která mě neustále neskutečně baví. Po přečtení druhého dílu se série rozhodně zařadila na moji špičku a co nejdříve si koupím další díl. Možná se mi stále líbí Dvůr trnů a růží o malilinko víc, což je ale nejspíš způsobené jen tím, že je kniha čtivěji napsaná a rychleji se čte. Zápletka byla prostě úžasná. Vřele doporučuji!!!!!!!

17.10.2017 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Úžasná kniha. Sympatické postavy i romantická zápletka. Bylo to moc zajímavé a s Alex jsem všechno doslova prožívala. (SPOILER- To s Charlie mě vážně docela ranilo.) Přečetla jsem za ani ne dva dny a četla jsem i v hodinách. ( Což v jednom případě nemělo úplně pozitivní dopad. A to jsem si myslela, že jsem v tom mistr.) Nicméně kniha určitě stála za koupi i přečtení. Doporučuji!!!

08.10.2017 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

"Měsíční paprsky v srdci a v úsměvu slunce"

Tisíc polibků byla úžasná knížka. Rozbrečela mě, rozesmála a tak trochu změnila můj pohled na svět. Díky ní se teď snažím víc si život užívat. Jsem ráda, že nebyla tlustší, protože některé věci se lehce opakovaly a příběh byl poměrně jednoduchý. Přesto to bylo skvělé čtení a určitě doporučuji.

01.10.2017 5 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Tak tohle bylo něco! Jednoznačně jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. Skvělé prostředí, postavy a spousta napětí. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a četla jsem ji i ve školních hodinách. Rune mi jako hlavní hrdinka četla a Etalona jsem si naprosto zamilovala! Romantická linka mezi nimi byla úžasná. Určitě moc doporučuji!

22.09.2017 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Hned jak jsem knížku uviděla, bylo mi jasné, že si ji musím přečíst. Miluju knížky s tématem říše divů a tohle bylo něco! Věděla jsem, že to skončí špatně, ale stejně jsem dočítala se slzami v očích a měla jsem chuť dát knize tak 1 hvězdičku. To by ovšem bylo krajně nefér, protože byla skvěle napsaná a opravdu mě přinutila se smát i brečet. Byla úžasná a kdyby nedopadla tak jak dopadla, myslím že by ani neměla to svoje kouzlo.

08.07.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Panebože to je tak skvělá knížka! Měla jsem ji přečtenou v rekordním čase a četla jsem ji úplně všude. Teď když jsem ji dočetla, mi neuvěřitelně schází a mám pořád hrozně prázdný pocit. Hrozně se mi líbily všechny nové postavy. Tohle je opravdu jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla a mučí mě představa, že mám čekat tak dlouho, než přeloží další díl!

24.05.2017 5 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Tak tahle knížka mě absolutně dostala! Byla napínavá a neuvěřitelně rychle se četla. Úplně jsem se do ní zamilovala a přečetla ji jedním dechem. Svým způsobem byla originální, i když mi z nějakého důvodu přišla hrozně podobná jako Rudá jako rubín.
K přečtení určitě doporučuji!

27.03.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná, dechberoucí fantasy knížka, od které jsem se doslova nemohla odtrhnout.

27.03.2017 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale musím uznat, že později se děj začal rozvíjet a opravdu mě to chytlo. Alessandra mi byla podstatně sympatičtější než Cat a dokázala jsem se v ní vidět. Romantický příběh, mezi ní a Austinem byl zajímavý a opravdu jsem jim fandila. Na druhou stranu, se v knize toho tolik nedělo a je to spíš odpočinková četba. Přesto mi přinesla skvělé odreagování a naplnila očekávání.
K přečtení doporučuji i když si myslím, že starší čtenářky by to nebavilo.

20.02.2017 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Úžasná knížka, přečtená jedním dechem. Okamžitě jsem se sžila s Kahlen a i ostatní postavy mi byly opravdu sympatické. Navíc to byla jedna z opravdu málo knížek, u kterých jsem se rozbrečela. Jako bonus, má kniha snad nejúžasnější obálku, jakou jsem kdy viděla.

Určitě moc moc moc doporučuji!!!!

19.02.2017 5 z 5

Běsnění Běsnění A.G. Howard (p)

krásná kniha! Když jsem ji viděla, musela jsem si ji hned koupit. Rozhodně toho nelituji. Kniha byla opravdu skvělá. Možná ne tolik, jako samotná série, ale i tak super!

01.02.2017 5 z 5

Kniha mě příjemně Vánočně naladila. Některé povídky, mě opravdu nadchly. Jiné tolik ne, ale nevadí. I tak moc doporučuji!

19.01.2017 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Celkový dojem ze čtení je dobrý. Kniha mě sice ze začátku nebavila, ale potom se to spravilo.
Bylo to přinejmenším zajímavé. Už se těším na další díl a hlavně doufám že to America přežije!!!

Kritika: Eadlyn mě neskutečně štvala! Vím ale, že se tak chovat musela, jinak by to nebylo ono. Nejvíc mě mrzí, že America přišla o svoji povahu.

19.01.2017

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Knížka se mi moc líbila. Miluju Selekci a bylo nádherné si ji přečíst z více pohledů. Kniha byla prostě dalším vynikajícím dílem autorky. Není co vytknout.

19.01.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tahle kniha byla rozhodně jedna z nejlepších, co jsem četla!!! Po několika stránkách jsem se do ní zamilovala a přečetla jsem ji jedním dechem. Určitě ji všem vřele doporučuji!

19.01.2017 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Uuuuužasná kniha miluju celou sérii. Určitě doporučuji k přečtení. Štve mě jen že není nekonečná.
Není co vytknout.

02.09.2016 5 z 5