Bobina74 Bobina74 komentáře u knih

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Nebylo to špatné, Goffův styl, ale Miko má o trochu větší grády ;-).

15.08.2019 4 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

No jasně, zase přečteno na jeden zátah a opět skvělé. Není co dodat, Goffa mě prostě baví.

15.08.2019 5 z 5

Cesta na sever Cesta na sever Virginie Grimaldi

Za mne velká spokojenost. Více v recenzi od Kniha za knihou.

08.07.2019 5 z 5

Nebeské komando Nebeské komando Anna Strnadová

Knize se nedá upřít jistá čtivost, na dlouhé rozvláčné popisy až tolik nenarazíte a autorka vám nabídne všechny důležité momenty. Škoda, že kniha nemá doslov, z kterého byste se dozvěděli více informací. Navíc je kniha napsána zvláštní formou - věty jsou krátké, široko daleko žádné rozvětvené, větší souvětí, takže to trochu připomíná telegrafickou zprávu. Přečetla jsem to, ale nadšená rozhodně nejsem...

05.07.2019 2 z 5

Iluze pravdy Iluze pravdy Michal Vaněček

Po Mlýnu další skvělé čtení. Pan Vaněček mě prostě baví. Více v recenzi od Kniha za knihou.

21.06.2019 4 z 5

Ďáblovo písmo Ďáblovo písmo Michael Cordy

Skvělá, parádní jízda, více v recenzi od Kniha za knihou.

14.06.2019 4 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Knihy Lindy Castillo jsou bytostně návykové a já si udělala opravdu skvělý návyk. Neskutečná jízda, která nemá mantinely. Opět super.

13.06.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

No proč ne, zase tak špatné to nebylo a kdo četl jeho Okamžiky štěstí - podobný styl, bude se mu líbit. A kdo četl ostatní jeho knihy - bude trochu zklamaný. Po úspěšném Prvokovi a Erotikonu chtějí všichni stále to stejné, ale proč někdy nepřehodit výhybku a nedat si Okamžiky a Víkend? Je to jiné, ale stejně dobré - jenom prostě jinak ;-).

01.06.2019 3 z 5

Temný hrdina Temný hrdina Jo Beverley

Za mě spokojenost. Romantika oděná do historické tuniky a převázaná červenou mašlí vzrušení. Více v recenzi od Kniha za knihou.

27.05.2019 4 z 5

Cestou necestou, lásko Cestou necestou, lásko Zuzana Kalousová

Velmi příjemné čtení. Román má svižné tempo okořeněné lehkým humorem. Doporučuji - více v recenzi od Kniha za knihou.

24.05.2019 4 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Skvělé, ostatně jako většina knih od této renomované autorky historických románů.

12.05.2019 4 z 5

Můj skotský hrdina Můj skotský hrdina Suzanne Enoch

No proč ne, tyhle zrzavý, urostlý horaly v kiltech ;-). Nenáročné čtení, které příjemně plyne a vy se jen tak zasníte...

11.05.2019 4 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Co se to stalo s mým oblíbeným skotským autorem? Budu doufat, že toto byl jeho první a také poslední spisovatelský omyl a dál už zase pojede po své linii.
P.s.: Takhle šílený závěr jsem už dlouho nečetla... Snad se nám příště vrátí v plné formě.

04.05.2019 2 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Co jiného očekávat od paní Körnerové než zase povedený román. Příběh mapující životy tří generací jedné rodiny je autorkou vykreslen velmi laskavě i navzdory neradostným událostem a s velkou vypravěčskou grácií, jak už jsme u této autorky zvyklí.

29.04.2019 4 z 5

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Moc příjemné čtení, lehké, nenáročné a inspirující. Já byla velmi spokojena a těší mě mé první setkání s touto autorkou.

27.04.2019 4 z 5

Jak voní láska Jak voní láska Julie Cohen

Tak tohle teda vážně ne. Pokud máte rádi psychologické romány a věčné rozpitvávání minulosti hlavní hrdinkou, pak vás tento román nadchne. Ale na mě toho bylo příliš. Ohodnotila bych snad jedině nápad s vůní a celkem chápu, co chtěla autorka sdělit, ale uchopeno velmi plytce.

24.04.2019 2 z 5

A na nebi čekají hvězdy A na nebi čekají hvězdy Lori Nelson Spielman

Velmi milé překvapení, dle anotace jsem se bála, jakou jsem si to zase vybrala depresivní knihu, ale nakonec byla skvělá. Slupnuto za jediný den a spokojenost. Trocha kapesníků bylo potřeba, ale s mírou ;-). Více v recenzi od Kniha za knihou.

20.04.2019 4 z 5

Pod rozpáleným sluncem Pod rozpáleným sluncem Adrienne Benson

Ačkoli to není zrovna veselé čtení jistou naději vám dá. Překrásné popisy drsné, rozpálené Afriky a různorodé vztahy mezi matkou a dítětem. Čte se dobře.

20.04.2019 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Skvělé čtení naplněné spoustou pohody a klidu. Já byla nadšená a mé chuťové pohárky zažily peklo :-)

18.04.2019 5 z 5

Vražedné emoce Vražedné emoce Randall Silvis

Té psychologické linky tam na mě bylo až příliš, hlavně v první půlce knihy, ale druhá část už obsahuje všechny specifika skvělé detektivky či thrilleru. Rozhodně se knize nedá upřít čtivost. Já ji měla za dva dny přečtenou.

12.04.2019 3 z 5