betys6914 betys6914 komentáře u knih

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

o Mo Hyder sem podle recenzí čekala něco strašidelnějšího, ale bylo to moje první setkání, tak uvidíme, jak to dopadne příště

16.07.2015 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Nemohu si pomoct, ale Oveho příběh mi přijde jen lehce pozměněný film Vzhůru do oblak (UP).

08.07.2015

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Tohle je ta kniha, kde už od začátku tušíte, že něco je hodně špatně. A věřte mi, bude ještě hůř.

02.07.2015 4 z 5

Vnější tma Vnější tma Cormac McCarthy

Tahle kniha ve vás zanechá jen prázdnotu a marnost lidského života, který nemá nejmenší hodnotu. Skvělé dílo.

21.06.2015 5 z 5

Hustej nářez Hustej nářez František Kotleta (p)

Parádní oddechovka, jakmile začnete, nemůžete přestat. A ty přirovnání jsou něktěrá více než epická.

17.06.2015 4 z 5

Velký ilustrovaný průvodce neslyšících a nedoslýchavých po jejich vlastním osudu. 1. díl Velký ilustrovaný průvodce neslyšících a nedoslýchavých po jejich vlastním osudu. 1. díl Jaroslav Hrubý

Kniha velmi zajímavá a poučná. Rozhodne nejen pro neslyšící publikum.

05.06.2015

Polibek smrti Polibek smrti John Connolly

Úžasná! Jako všechny Connollyho knihy, mrazivá, napínavá a děsivá!

25.03.2015 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Cesta vás duševně vyčerpá. McCarthy píše jinak než všichni ostatní, nepředkládá vám filozofické otázky, nerozvíjí dlouhé dialogy a neuvažuje nad účelem života. McCarthy pouze jde, putuje prachem světa a ví, že to jediné co musí udělat, je jít dál. Vydejte se na cestu s ním a spatříte budoucnost.

25.02.2015 5 z 5

Čaroděj Ivanov Čaroděj Ivanov Andrzej Pilipiuk

Povídka Kotel je doopravdy to nejlepší nakonec.

19.02.2015 4 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Možná se nevyrovná původní sérii, ale je to Zaklínač a to se cení. Chtěla sem trpaslíky s moravskym přízvukem a dostala sem je, sem na výsost spokojena!

12.02.2015

Nevinná krev Nevinná krev James Rollins (p)

člověk by řekl, že mě Rollins nedokáže již ničím překvapit, že znám jeho kličky triky. Omyl. Nevinná krev překvapí na posledních stranách a nenechá vás v klidu, protože konec světa začne s posledním slunečním paprskem.

24.01.2015

Arthas: Zrod krále Lichů Arthas: Zrod krále Lichů Christie Golden

Ani tak nevím jestli mě zklamal samotný Arthas, který se choval jako naprostý idiot nebo mě zklamala ta kniha. No asi zajdu ICC 25 man a bude líp.

06.01.2015

Milenci Milenci John Connolly

Krásná a mrazivá, stejně jako všechny Connollyho knihy.

26.12.2014

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Ačkoli sem viděla první filmy a stálo mě spoustu přemáhání vrátit se ke knize, stálo to za to!

07.12.2014

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Vlastně to je smutná kniha, kniha o smutné realitě života.

03.12.2014

Až delfín promluví Až delfín promluví Robert Merle

Naprosto odmítám ten konec, kdyby nebyl Merle už mrtvý tak ho za to zabiju! Herdek, já si to snad dopíšu!

21.10.2014 4 z 5

Konec civilizace Konec civilizace Aldous Huxley

Kniha mě naprosto fascinovala, jak si autor představoval nynější svět v roce 1930.
"A jeho nohy sou houpaly k severu a k jihu"

20.09.2014 5 z 5

Zrod Hordy Zrod Hordy Christie Golden

Když teď procházím Outlandem, vidím všechno v naprosto jiných barvách, ať žijí příběhové questy!

20.09.2014

Spirála #3 Spirála #3 Džundži Itó

na tom konci je nejkrásnější, že sem ho takovýhle vůbec nečekala. Smutný, děsivý a nádherný zároveň. Po přečtení to ve mě na chvíli zanechalo jistou opuštěnost...

20.09.2014 5 z 5

Králové Clonmelu Králové Clonmelu John Flanagan

Tuhle knížku vážně nemusím. Celou sérii zbožňuji, ale tohle byla trochu moc velká přeháňka. Zdá se mi, že John měl tak trochu tvůrčí krizi a dost se to v knize odrazilo.

19.09.2014 3 z 5