bery11 bery11 komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Velmi čtivá knížka.Autor mi byl blízký ,tím , že pochází ze Slovenska a jeho styl psaní mě oslovil.Knížka byla napínavá do poslední stránky

15.06.2022 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha je velmi ponurá, proto se mi k ní těžko vracelo.Nakonec mě příběh pohltil, takže za mě získala 3 hvězdičky.

20.04.2022 3 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

nádherná kniha,moc mě nadchla.četla se velmi lehce a přitom se člověk dozvěděl o minulosti velmi poutavým způsobem.vůbec nevadilo,že má 800 stránek,naopak mě mrzelo,že příběh končí

21.02.2021 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

autorku jsem si oblíbila,ikdyž zrovna tenhle příběh nebyl pro mě TOP,ale na čtyři hvězdy určitě

21.02.2021 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Nádherná knížka,velmi dobře zpracovaná.Zahřeje na duši.

10.09.2020 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

První knížka od této autorky co jsem četla.Musím říct,že mě oslovila a právem získává 5hvězdiček. Střídání minulosti že současnosti bylo velmi zajímavé.supet

14.01.2020 5 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Knížka se výborně četla, občas jsem i zaslzela.Autorčin styl psaní mi seděl.Nenáročné čtení, doporučuji

06.11.2019 4 z 5

Hipík Hipík Paulo Coelho

knížka se mi líbila, ikdyž jako top bych ji nepovažovala. hodně vypovídala o době nedávno minulé a o hledání....

16.09.2019 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

výborná kniha, dobře se četla

07.09.2019 4 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Knížka byla zajímavě psaná. Ikdyž jsem ji nepřečetla jedním dechem,přesto ve mně zanechala hluboký pocit. Velmi dobře vykreslené emoce.

05.06.2019 4 z 5

Návštěvnice Návštěvnice Amanda Stevens

Knížku jsem přečetla jedním dechem,ikdyž jsem předchozí díly neznala,vůbec to nevadilo,vše bylo objasněné,takže jsem neměla pocit,že bych se v tom ztrácela.Kdo má rád napětí a mystično,tak vřele doporučuji

05.06.2019 5 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Po přečtení některých recenzí jsem měla z knížky strach,ale překvapila mě, hlavně kvůli výbornému a poutavému stylu psaní

06.01.2019 3 z 5

Čas zapomnění Čas zapomnění Sharon Guskin

Úžasný příběh,i když někdy zbytečně zdlouhavé popisy

06.01.2019 4 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Není špatná,i když autorčin styl mi moc nesedí

25.11.2018 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Opravdu úžasná knížka

25.11.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Drsné,ale to je typický Nesbo

12.09.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížka je čtivá,napínavá, rozhodně doporučuji

06.06.2018 4 z 5

Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žít Anita Moorjani

Úžasná knížka,budu se k ní určitě často vracet

25.12.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Čtivá knížka, ikdyž jsem čekala od autorky více

11.10.2017 3 z 5

Zprávy z nitra Zprávy z nitra Zdeňka Pohlreich