BariEli BariEli komentáře u knih

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Nemohla jsem se velmi dlouho začíst. Dlouho se nic nedělo, nudila jsem se. Ty dvě ⭐ si ode mě zasloužila jen tím, že je psaná krásným jazykem a originálními škrtnutými větami.

26.11.2017 2 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Vůbec žádná očekávání jsem od Pádu andělů neměla. Nebo vlastně ano: očekávala jsem, že projdu první dvě až tři kapitoly, zjistím, že jsem na to moc stará, že je to na mě naivní a hloupoučké a já to s červenáním ve tvářích vrátím do knihovny se slovy, že jsem to půjčovala pro mou dceru.
Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem zjistila, že hltám stránku za stránkou a odmítám knížku odložit. Moje představivost jela na plné obrátky. Děj je akční, oba hrdinové jsou neuvěřitelně sympatičtí. Já se snad i zamilovala, WOW❤ A to nádherné špičkování mezi nimi. Pomalu jsem viděla, jak mezi nimi přeskakují jiskry.
Celý příběh jsem zvládla do 24 hodin a to se mi teda už léta nestalo.
Pro mě nejmilejší knižní překvapení tohoto roku a uděluji 5⭐

23.11.2017 5 z 5

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

Další knížka, po které jsem sáhla jen náhodou. A nelituji. Můj první Gaiman. Neslibuji, že hned zitra jdu do jeho další knihy. Ale příběh byl krásný a jako rodič jsem se musela pozastavit nad tím, jak rozdílně vidí svět dítě a dospělý.

21.11.2017 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tohle ano, to můžu. Sympatický Joona, napínavý a čtivý děj, zamotaný příběh psychiatra, kterého dohnala vlastní minulost. Ve čtení série rozhodně budu pokračovat. Dávám 4* z 5-ti neboli "hodně slušné" ;-)
------
Poznámka pod čarou: Já teprve teď zjistila, že Kepler není Kepler, WOW :-) Jsem blesk? :-D

19.11.2017 4 z 5