BaNaMa BaNaMa komentáře u knih

Zloba Zloba Chris Carter

Tohle byl teda masakr. Chvílemi se mi tajil dech, ale nemohla jsem přestat. Byla to moje první kniha od tohoto autora a dostala jsem se k ní úplnou náhodou. V knihovně mi půjčili "Nenávist" a tam bylo doporučení si nejdříve přečíst "Zlobu" a vůbec nelituji. Večer se půstím do té z knihovny a myslím,že ani ta nebude poslední.

21.08.2020 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

První kniha od této autorky a mohu říci, že to bylo super. Četlo se to velmi dobře, nešlo to odložit, prostě paráda a kdo byl vrah? To jsem netušila celou knihu.

01.08.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Přečteno za tři dny. Zamotané, ale neztrácíte se v tom. Dějová linka super, za mě povedená kniha.

20.06.2020 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

První jsem přečetla knihu, když bych viděla první film, knihu už bych nepřečetla. Kniha se mi líbíla, ale.... asi i trochu zklamala, dávám jen 3 *. Většinou je kniha lepší než film, ale tady musím říci, že film se mi líbil mnohem mnohem víc a ten konec, ještě teď mám husí kůži a slzy v očích :-( . Za film bych dala 5*.
Jsem ráda, že jsem tutou dobu nezažila.

31.05.2020

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Skvělé napsaná kniha, která nenechá knihu odložit. Musím přečíst i další z této série.

07.05.2020 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha se četla dobře, napětí, zvraty a rozuzlení mě dostalo. "Lidé jsou schopni téměř všeho" opravdu sedí.

07.04.2020 4 z 5

Mrtvý posel Mrtvý posel Vlastimil Vondruška

Četla jsem lepší od pana Vondrušky.

30.03.2020 2 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Na záčátku to vypadalo zajímavě, těšila jsem se na rozuzlení. Byla jsem trochu zklamáná. Ale jinak se to četlo dobře.

07.03.2020 3 z 5

Dotek minulosti Dotek minulosti Jitka Ludvíková

Přečetla jsem, neurazila a ani nenadchla. Bylo to takové nijaké, hlavně se autorce pletly Monika a Magda :-)

12.02.2020 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Od půlky knihy jsem tak nějak tušila co se děje, ale závěr překvapil. Za mě super čtení, které nenechá čtení odložit na později.

29.01.2020 4 z 5

Vešla do moře Vešla do moře Mark Douglas-Home

Dle obsahu jsem čekala že se více dozvím o oceanologii a ono je to vše úplně jinak. Četlo se to dobře, zajímalo mě rozuzlení - takže jsem dočetla do konce.

19.01.2020 3 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Co napsat, prostě super. Četlo se to samo, přestávky jsem dělala jen tehdy, když jsem se ptřebovala nadechnou (přistihla jsem se, že místy vůbec nedýchám) a vstřebat co jsem se dozvěděla.

06.01.2020 5 z 5

Šťastné a (nejen) veselé Šťastné a (nejen) veselé India Knight

Neurazilo, ale ani nenadchlo.

02.01.2020 2 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Nějak nevím co si mám o téhle knize myslet, a ten konec :-( Nebylo to špatný, ale četla jsem už lepší krimi.

06.11.2019 3 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Povedená kniha, příběh měl spád, rozuzlení pěkné. Byla to první kniha od tohoto spisovatele, určitě sahnu po další.

03.11.2019 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Válečné téma a přesto jsem se od čtení nedokázala odtrhnout.

29.10.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Nedokopala jsem se to přečíst :-(

29.10.2019 1 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Oddychovka v letním čase.

13.09.2018 3 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Nedokopala jsem se abych knihu dočetla. Nějak jsem se v tom celém ztrácela a nenašla jsem nic pozitivního proč ji dočíst. Ani mě nezajímalo kdo byl vrah a proč se všechno dělo. Za sebe nedopořučuji :-(

13.09.2018 1 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Co napsat, neuchvátila a ani nenadchla, řekla, bych že byla nebo je nejslabší.

14.08.2018 1 z 5