bakjo95 bakjo95 komentáře u knih

Jak poznat, když vám někdo lže Jak poznat, když vám někdo lže Joe Navarro

Čekal jsem něco podobného jako: Jak prokouknout druhé lidi, ale toto je jen příručka a ne kniha, čte se hrozně špatně, protože je napsaná stejně jako učebnice matiky ...i přes to tu nějaké info je - 60%

21.05.2016 3 z 5

Alibaba.com Alibaba.com Porter Erisman

Čekal jsem víc. Nejenže se to četlo hrozně špatně, ale ještě k tomu autor přesně vysvětlit co je to Alibaba.com až na konci knihy... 50% jen díky těm moudrým slovům toho do nebe vynášeného Jacka Ma.

21.05.2016 2 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Po přečtení mi došlo, že pokud mám zkusit aplikovat aspoň jednu z dohod do svého života musím být mnich v Tibetu a zasvětit celý život meditaci, ale i tak jsem se zde něčemu přiučil a zjistil, že na světě nejsou jen dementi.

21.05.2016 5 z 5

Jak prokouknout druhé lidi Jak prokouknout druhé lidi Joe Navarro

První knížka od Navarra a byl jsem překvapen, dostal jsem mnohem víc než jsem čekal! Super rady pro úplné lajky, které nikdy nic neslyšeli nic o neverbální komunikaci. Hnedka jsem koupil další Navarrův bestseller, tak uvidíme. Doporučuji 100% ;-D

08.05.2016 5 z 5

13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají 13 věcí, které psychicky silní lidé nedělají Amy Morin

Tohle byla moje vůbec 1. kniha z žánru psychologie a jsem opravdu rád, že to byla zrovna tato. Díky ní se mě tento žánr chytl a nepustil. Kdyby moje 1. kniha byla třeba příručka typu: jak... tak bych se nedostal k tomuto skvělému žánru. Díky kniho :). Doporučuji - 100%

25.04.2016 5 z 5

Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci Jak sebejistě mluvit s kýmkoli v každé situaci Emma Sargent

Chvílema nuda, chvílema to šlo a místama i velmi dobrý rady, ale nějak závratně bych to nedoporučoval. Hodně omáčky kolem a někdy témata nesouvisející se sebejistou komunikací. 50%

20.04.2016 3 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Ježiš, tak super!! Málem jsem chvílema chcípnul smíchy, ty chvíle kdy Helenka nepochopila význam sprostejch slov a dvojsmyslů a vykládala si je po svým, prostě super!! Už si jdu číst pokračování...
Doporučuji - 100%

18.04.2016 5 z 5

Meditace pro začátečníky Meditace pro začátečníky Stephanie Clement

Super kniha s návodem na to, jak uvolnit svoje tělo a přijít na kloub psychickým problémům, doporučuji - 75%

18.04.2016 4 z 5

Velká kniha umění slovní sebeobrany Velká kniha umění slovní sebeobrany Matthias Nöllke

Přečetl jsem asi za týden a tyto zkušenosti se mi budou určitě hodit, a myslím, že každému, kdo si tuto knihu přečte. Doporučuji - 90%

18.04.2016 5 z 5

Velká kniha manipulativních technik Velká kniha manipulativních technik Andreas Edmüller

Velmi hodnotná a naučná kniha, ale nechápu proč zde není napsán jako autor také : Andreas Edmuller.

23.03.2016 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Povinná četba, ale i tak to šlo, nejlepší byla Polednice :)

23.03.2016 4 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Vcelku občas zábava a taky občas nuda, asi kvůli povinné četbě...

23.03.2016 3 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Čtivá kniha, kde je sice jasné, co se stane, ale ne jakým způsobem se to stane, proto jsem to dočítal!

18.07.2014 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Jiří Votruba

Tato kniha mi pomohla naučit se přísloví, která jsem neznal nebo si zopakovat ty, které jsem znal. Doporučuji, hlavně těm, kteří v tomto oboru mají mezery.

23.02.2014 5 z 5

Klíč ke zkouškám na čtyřletá a šestiletá gymnázia Klíč ke zkouškám na čtyřletá a šestiletá gymnázia Eva Schneiderová

Velmi užitečná a praktická kniha, která nabízí různé testy českého jazyka, matematiky a obecně studijních předpokladů. Knížku sám doma mám a byla mi a je mi užitečná. Doporučuji :)

23.02.2014 5 z 5

Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám Petr Husar

Velice vhodná kniha k přípravě na zkoušky na víceletá gymnázia nebo také ke zopakování látky předešlé. Doporučuji, sám tuto knihu totiž mám a řešil jsem příklady v ní. Na konci knihy máte i desatero ke zkouškám, které poukazuje na co byste si měli dávat pozor a z čeho byste naopak neměli mít vůbec strach. :)

Tajemné moře Tajemné moře Enid Blyton

Byl jsem, jako vždycky ohromen obrovským dobrodružstvím dětí s Billem Smugsem a Kikou. Kdo se chce pořádně začíst do nějaké sci-fi knížky a neví, jakou začít, tak já mu doporučuji právě tuto knihu. Přečetl jsem 3 tajemné knihy a všechny se mi dosud líbili, doufám, že na tom budou tak i Tajemná hora a Tajemná loď.

Můj nejhorší školní rok Můj nejhorší školní rok James Patterson

Tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější proto, že poukazuje na to, jak může být někdy život těžký a zvláště v dětství. Je to podle mého nejlepší díl z této řady. Doporučuji!

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Už si moc nepamatuji jestli jsem přečetl toto vydání, nebo jiné. Každopádně si ještě pamatuji jaká to byla zábava číst odhalování, kdo to má za přičinění.

01.02.2014 5 z 5

Úžasné příběhy Čtyřlístku: 1984-1987 Úžasné příběhy Čtyřlístku: 1984-1987 Ljuba Štíplová

Mnohem více se mi líbí tyto vázané knihy než tenké komiksy, kde se ještě zaplétají jiné příběhy než čtyřlístek.