Baja333 Baja333 komentáře u knih

Farma Farma Josef Strauss

Smutné, drsné, emočně náročné a přesto čtivé a napínavé....

18.04.2022 5 z 5

Vím, jak chutná vzduch Vím, jak chutná vzduch Maria Hirse

Přečteno za jediný den. Napsáno čtivě, poutavě a otevřeně. Drsné a poučné.

07.04.2022 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Napínavé, neodložitelné a do poslední chvíle nejasný konec. Za mne plný počet hvězdiček.

17.03.2022 5 z 5

Darino zlobíš Darino zlobíš Josef Strauss

Kolik lidí s obdobným problémem kolem nás asi žije a ani to netušíme.... Kniha je trochu psycho, ale velmi čtivá. Během čtení jsem nevěděla zda se mi hlavní postava víc hnusí, nebo ho lituju.

15.03.2022 5 z 5

Tanga Tanga Josef Strauss

Další kniha od atora se strhujícím příběhem plným bolesti, naděje a krutosti. Příběh mi malinko připomínal jinou knihu od autora - ,,Jako kat,,. Každopádně za mne čtivé, dech beroucí a za plný počet hvězdiček.

05.03.2022 5 z 5

Kecy mýho fotra Kecy mýho fotra Justin Halpern

Super oddychovka na jedno odpoledne, nad kterou se nemusí přemýšlet. Občas opravdu některé hlášky pobavily, ale patří spíš do amerického stylu výchovy...

20.02.2022 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ze začátku bylo těžké se začíst a už jsem chtěla knihu odložit, ale nakonec se to rozjelo a stálo to za to. Konec hodně napínavý.

19.02.2022 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Začátek trošinku zmatek. Při prvních stránkách jsem měla pocit, že jsem vztoupila do příběhu odprostřed, ale rychle mě děj vtáhl. Napínavé, čtivé a ten konec vau..... Překvapil a až mě zamrazilo.

14.02.2022 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Čtivé a napínavé od začátku do konce.

10.02.2022 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Čtivé a napínavé. Zápletka super.

30.12.2021 5 z 5

Hezký příběh Hezký příběh Josef Strauss

Další z úžasných knih autora.
Poprvé co nebyl děj moc děsivý, ale opravdu Hezký příběh. Obsah v sobě nese to co má top kniha mít. A to je - napětí, lásku, realitu a nepředvídatelný konec. Velmi poutavě napsáno a nedalo se odložit.

25.12.2021 5 z 5

Ten se mi líbí Ten se mi líbí Brigitte Aubert

Kniha napínavá a dobře se čte. Název je trochu matoucí - k příběhu nesedí. Závěr knihy tedy překvapivý, ale za mne už až moc přitažený za vlasy. Jinak zápletka dobrá.

21.12.2021 4 z 5

Jako kat Jako kat Josef Strauss

Opět hodně silný a drsný příběh, od kterého se nedalo odtrhnout. Těžko říct jestli se to mohlo opravdu stát, nebo se ukázala fantazie spisovatele. Konec byl opět tak nějak na domyšlení..... Každopádně to není literatura na dobrou noc.

06.12.2021 5 z 5

Dneska bude všechno jinak Dneska bude všechno jinak Maria Semple

Zasmála jsem až na konci knihy a to sama sobě, že jsem to přetrpěla.... Přeskakování od ničeho k ničemu. Jednoduší je vnutit dítěti zeleninu místo čokolády, než pochopit o čem tato kniha vlastně byla....

24.11.2021 1 z 5

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Knihy psané stylem vyprávění moc nemusím, ale tahle mě bavila od první stránky. Poslední příběh byl trochu slabší, ale i tak krásný.

22.11.2021 4 z 5

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Prvních pár stránek bylo možná zábavných, pak ale kniha přešla spíše do trpnosti.

15.11.2021 1 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Smutné, ale čtivé. Co se dělo židům během války v Paříži se opravdu moc neví a nemluví....

14.11.2021 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Kniha čtivá, dojemná a historicky zajímavá, poučná. Občas sem se musela zorientovat v postavách a jejich rodinných vazbách, ale jinak není co vytknout.

31.10.2021 5 z 5

Natascha Kampusch Natascha Kampusch Allan Hall

Čekala jsem víc.... Kniha byla jako dokument z BBC.

22.10.2021 1 z 5

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Nádherně napsaná kniha. Život židů během druhé světové války z pohledu najivního dítěte, které nemá tušení proč.... Přečteno se zatajeným dechem za jeden den.

05.10.2021 5 z 5