Baja333 Baja333 komentáře u knih

Ovčí kůže Ovčí kůže Josef Strauss

Emočně velmi silná kniha. Život který může přijít normální jednim, nemusí připadat normální jiným. Jak lze podlehnou něčemu s čím zprvu není člověk schopen se smířit. Boj změnit něco co změnit nejde. V knize popsáno vše velmi tvrdě, ale sugestivně.

06.01.2024 5 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Kniha je ukázkou toho jak dokáži média vnutit názor, tak aby člověk věřil. Změnila jsem po přečtení názor nejen na Harryho, ale i celou královskou rodinu a Británii. Nemít oporu v rodině, být pod neustálým drobnohledem novinářů a být hnán jak štvaná zvěř, je pro běžného smrtelníka nepředstavitelné. Kniha odhaluje že být princ není jen zlato a pohoda.

15.10.2023 4 z 5

Život v jeho stínu Život v jeho stínu Kristína Pavelková

Přečteno velmi rychle. Napínavé a napsáno bez nucení zaujmout. Kniha o tom jak může být život krutý, láska slepá a bohatství bezvýznamné.

18.08.2023 5 z 5

Ptáčkové moji Ptáčkové moji Josef Strauss

Po přečtení této knihy se na lidi bez domova, už nebudu dívat jako dřív...... Ne vždy to je jejich volba. Kniha je oproti jiným knihám autora méně drastická, přesto plná bolesti a smutku. Slzám jsem se neubránila.

27.07.2023 5 z 5

Večerníček Večerníček Josef Strauss

Příběh, který nemůže nechat nikoho bez emocí. Kniha plná bolesti, bezmoci a beznaděje.....

21.07.2023 5 z 5

Svině Svině Josef Strauss

Kniha trochu vybočuje od klasického žánru Strausse. Přes klasickou přímost jakou je kniha psaná, jsem měla pocit jako bych četla americký akční thriller. Přesto kniha nezklamala.

09.07.2023 5 z 5

Marast Marast Josef Strauss

Další drsná kniha od Strausse, která je plná agrese, zrůdnosti a beznaděje. Nebylo těžké naplno se nechat pohltit příběhem. Knihu jsem i přes úzkost, ktetou jsem při čtení pociťovala, nedokázala odložit.

03.07.2023 5 z 5

Kde si? Kde si? Josef Strauss

Kniha od spisovatele, která je trochu jiná než ostatní, ale přesto stejná..... Plná smutku, bolesti a agrese. Velmi čtivá, jen duchové se mi moc k Straussovi nehodí, přestože byly součástí hlavní postavy.

26.06.2023 5 z 5

Tralalá Tralalá Josef Strauss

Další kniha od spisovatele, který tvoří jistotu, že při čtení bude naskakovat husí kůže, mísit se pocity a dlouho příběh nedostanete z hlavy.

16.06.2023 5 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Úžasně napsaná kniha s náhledem na postup vyšetřování vražd. Přečteno za jeden den. Na závěr obrázková dokumentace, která je opravdu jen pro otrlé.

12.06.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

(SPOILER) Horor? Rozhodně né.....Love story z prostředí jakési zombie apokalypsy..... Asi nejsem cílová skupina spisovatelky. Z námahou jsem dočetla...

02.09.2022 1 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Šílené, děsivé, smutné...... Jak ohodnotit knihu plnou utrpení malého chlapce... Nezájem okolí, úřadů a školy je strašný. Po přečtení této knihy se na každé cizí plačící dítě asi budu dívat jinýma očima, ostražitěji...

24.08.2022 5 z 5

Málokterá kniha mne tak dojme. Slzám se nedalo ubránit. Lítost nad osudem Lindy a vlastně i jejího dítěte. Četlo se rychle a nedalo se odložit. Kniha ci chytne za srdce.

12.08.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tak tahle kniha je fakt síla..... Pro někoho s živou představivosti masakr.... Přečetla sem, ale sny jsem hezké neměla....

06.08.2022 4 z 5

A Bůh pravil: Budiž Jonáš A Bůh pravil: Budiž Jonáš Sebastian Niedlich

Velmi čtivé, zábavné a některé řádky k zamyšlení.

04.08.2022 5 z 5

Jarka, to je bůh člověk Jarka, to je bůh člověk Josef Strauss

Smutný příběh který vezme za srdce. Napsáno velmi čtivě a poutavě.

09.07.2022 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Drsné, brutální, krvavé, nechutné, ale super čtivé. Ze začátku mi vadilo přeskakování z osoby na osobu, ale ve výsledku to bylo opodstatněné a žádoucí. Kniha opravdu jen pro silné povahy.

24.06.2022 5 z 5

Smršť Smršť Jozef Karika

Trochu zklamání. Děj super, ale závěr a velká část knihy mi připadali jako diplomová práce filozofa....

28.05.2022 3 z 5

Prvních pár stránek dobrý, pak ale horší a horší. Skoky mezi pohledem muže a ženy mi asi neseděli, stejně jako nerealisticky popsané situace. V rámci humoru - nejspíš nemám smysl pro humor, nebo spíš mám, ale jiný než autoři.

20.05.2022 1 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Ze začátku dost nezáživné, ale pak se to rozjelo a přečtení nelituji. Kdo ví jak by se jak zachoval v situasi hlavní hrdinky... Ke konci už jsem knihu nedokázala odložit a hltala každý řádek.

20.04.2022 5 z 5