attila1 attila1 komentáře u knih

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Velmi emotivní příběh jedné rodiny. Je neuvěřitelné jak nevěra otce a odchod od rodiny poznamená všechny členy rodiny. Kniha je složena ze třech částí. Vyprávění manželky,manžela a dětí.

12.02.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět paní Morštajnová nezklamala. Velmi čtivý a lidský příběh.

16.08.2019 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

" Seňor Saab " tady nejde dát jinak než 5 hvězdiček. Nasmála jsem se i pobrečela. Určitě se k této knížce někdy zase vrátím.

25.07.2018 5 z 5

Noc splněných přání Noc splněných přání * antologie

Není přání jako přání,pozor na to jak si něco přát. Některé povídky fajn jiné až zas tak moc ne,jak už to u sbírky povídek bývá.

08.02.2024 3 z 5

Déjà vu Déjà vu David Urban

Moc dobrá detektivka. Eda byl sympaťák a děj pěkně utíkal. Moje první knížka od pana Urbana a určitě ne poslední.

13.07.2023 5 z 5

Rodinné povídky Rodinné povídky * antologie

Soubor osmi povídek na téma rodina. Poslouchala jsem jako audioknihu a bylo to celkem fajn.

26.06.2023 4 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Příběh sester dvojčat,zajímavé téma. Moc se mi kniha líbila.

30.05.2023 5 z 5

V bílém plášti V bílém plášti * antologie

Krátké povídky z lékařského prostředí od různých autorů. Nejhezčí asi od paní Morštajnové.

16.02.2023 3 z 5

Soukromá tajemství Soukromá tajemství * antologie

Kniha osmi povídek ze života. Některé dobré jiné slabší jak už to tak bývá. Moc se mi líbila ta od Anny Geislerové.

07.01.2023 4 z 5

Jestli vůbec někdy Jestli vůbec někdy * antologie

Pěkna kniha povídek českých současných autorů. Povídka Magdička ve mě dlouho zůstane.

06.12.2022 4 z 5

Knížka o lidských pocitech. Smutný příběh.

05.03.2022 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět strhující příběh inspektorky Kim. Za mě asi zatím nejlepší díl.

10.01.2022 5 z 5

Dokud žijí motýli Dokud žijí motýli Hanni Münzer

" Bůh sedmý den neodpočíval, ale stvořil lásku " Úžasný příběh o bolavé duši. Penelopu a Trudi jsem si oblíbila hned od začátku.

27.10.2021 4 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Krásný příběh plný lásky, citů, naděje. Moc hezky napsáno. Doporučuji si přečíst.

28.01.2021 5 z 5

Ondřej Vetchý - dobrý člověk Ondřej Vetchý - dobrý člověk Dana Čermáková

Ondřej Vetchý patří mezi moje oblíbené herce,ale i přes to mě bohužel knížka nijak nenadchla. Některé části zajímavé,jiné nudné a jednostranné. Je to škoda,myslím si,že tato osobnost by si zasloužila lepšího autora. Od autorky jsem četla knížku Michal Hrůza a ta byla mnohem lepší.

22.05.2020 3 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Velmi emotivní kniha, která mě vzala za srdce. Příběh týrané ženy.

06.04.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Knížka se mi líbila. Dobře se četla jen ubírám jednu hvězdu za konec který nebyl vůbec překvapivý.

16.03.2020 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Právě dotčeno. Knížka je sice čtivá,ale v některých částech až moc naivní. Dočetla jsem jen protože jsem chtěla vědět jak se Amber rozhodne. Tři hvězdičky maximálně.

23.12.2019 3 z 5

Rozcuchané štěstí Rozcuchané štěstí Radka Zadinová

Tato knížka je pohlazení pro duši,moc pěkně se četla. Moje první zkušenost s autorkou,určitě zkusím od ní i další knížky.

03.10.2019 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Po delší době pořádný psychologický thriller. Knížku jsem přečetla nadvakrát, nešlo se od ní otrhnou. Stále musím myslet na ten silný příběh.

24.01.2019 5 z 5