Anya Anya komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

No to je DĚS. Možná nejsem normální, ale přes to, že jsem ji četla asi už 3 jsem stále nepochopila, o co jde. Podle mnoha komentářů jsem pochopila, že nejsem jediná, kdo hodnotí odpad :) Nemůžu pochopit, co se někomu na TOM může líbit. Zkrátka a jednoduše, nedoporučuji číst. Jestli si to přece jen chcete přečíst, tak si to půjčte v knihovně, ať zbytečně nevyhazujete peníze. Já se takto zachovala a jsem MOC ráda že jsem si to jen půjčila. A už nikdy neudělám ani to.

07.03.2014 odpad!

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Strašná kniha. Nevím jak to vnímají ostatní, ale já ji čtu jen z donucení na literární deník do školy. Kniha je o ničem. Je plná nesmyslů!

22.02.2014 odpad!

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Kniha byla super. Trochu jsem se bála, jak tady většina píše, jak je kniha předvídatelná a tak. Nevím... Mě to tak předvídatelné nepřišlo a knihu jsem si naopak užívala :))

07.03.2015 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Když jsem četla tuto knihu, myslela jsem že mě bude muset někdo vzbudit!!

27.10.2013 odpad!

Úžasné Úžasné Sara Shepard

Co dodat... jeden z dalších božích dílů :)

12.07.2015 5 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Tato kniha mě velice zaujala. Příběh se pomalu rozjíždí. Možná jsem té romantiky čekala maličko víc, ale i tak jsem si knihu moc zamilovala. Přiznám se, jsem docela citlivá a na konci nějaká ta kapka slzy padla. Opravdu doporučuji :)

19.01.2015 5 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

Krásná kniha. Ale sérii by zde měla končit. Čtu dál jen pro dobrý pocit že jsem přečetla celou sérii. Upřímně si nedokážu představit že příběh končí až 17. dílem :)

01.01.2015 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

No, Sapy :D Mne take nekdy zustava rozum stat, kdyz zjistim, ze nekdo asi nezna vyznam slova spoiler. Pro tve informace, toto slovo se pouziva jako upozorneni, ze se dozvis konec. Kapi?? No a ted ke knize. Knihu jsem opet rozecetla, protoze jsem dej nejak z minula zapomnela. Po prvni kapitole jsem knihu opet zavrela a doufam, ze dlouho zase neotevru :D a zivotopis C. Hand?? No pry: ,,az vyrostes, budes spisovatelka,,. No, kdy by psala popisky k samponum, dopadla by stejne ;) za snahu davam * :)

28.10.2014 1 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Každá kniha je super. Tato neni vyjímka :-)

29.08.2014 5 z 5

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

Tak to je ten nejlepší díl XD

05.07.2014 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Když se jedná o téma anděl, moc mně to nebere. Knihu jsem dostala k narozeninám a WOW! Tak tohle sem nečekala. Kniha je boží. Ze začátku jsem si myslela, že mně to moc nechytne jako např. Nadpozemská. Další díly Nadpozemské si ani nekoupím ale tady stojí za to přečíst si, jak příběh skončí. Díky mé sestře za to, že mi knihu koupila. Patři ti můj veliký DÍK:-)

03.07.2014 5 z 5

Dárek Dárek Pia Hagmar

Skvělá kniha. Moc se mi líbila a někdy si ji zase opět přečtu :)

15.03.2014 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Celu ságu jsem přečtla za necelý měsíc. Zatmění jsem přečetla úplně nejrychleji. Tento díl se mi líbí ze všech nejvíce :)

16.02.2014 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Kniha mě vtáhne do děje. Čtu ji ráda a všem doporučuji :)

29.10.2013 5 z 5

Jane Eyreová Jane Eyreová Charlotte Brontë

Ráda si tuto knihu přečtu :)

27.10.2013 5 z 5

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Doma mám úplně všechny díly včetně mého vlastní deníku malého poseroutky ale tento je prostě nej ! =)

22.08.2013 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Super kniha určitě doporučuji :)

03.08.2013 5 z 5

Kruté Kruté Sara Shepard

Na tento díl jsem se velmi těšila. Do půlky jsem se tak nějak nutila, ale možná je to tím, že knihy čtu všechny za sebou a tak jsem přelhářkovaná. Každopádně, opět nové zvraty, ale také příjemná překvapení. Konec jsem zhltala a jdu číst další dí :D

17.03.2015 5 z 5

Zmatené Zmatené Sara Shepard

Tento díl nebyl zas tak dobrý. Neříkám, že byl nudný, ale děj se rozjel daleko za půlkou. Ale lhářkám prostě nemůžu dát méně jak 5* :DD

05.01.2015 5 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard