AnuQa AnuQa komentáře u knih

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

bezv nejlepší stále jsem to hltala

09.05.2017 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

navazuje na další i když je to první díl vlkodlaci to je moje ale ke konci jsem se nudila

09.05.2017

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Hezké celkem bavilo i nebavilo místama

09.05.2017 5 z 5

Skrytá Skrytá Marianne Curley

čtení rychlé ale spíše dětské tohle mi je jedno ale když už se začtete tak to slibuje další díly které nejsou

09.05.2017

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

jedna z Nejlepších! knížek

15.02.2017

Modré hlubiny Modré hlubiny Jennifer Donnelly

Moc mě nebavila... pojmy co co znamená mě nebavilo hledat a nějak jsem se neponořila do slovíček tolik abych vnímala že je fakt pod hladinou xD

15.02.2017 1 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

úžasná knížka někdy mě z toho smání hrabalo musela jsem si dát pauzu jinak přesně podle mého gusta (fantasy romantika a vražděníxD) = doporučuji !!! xDD

15.02.2017 5 z 5

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Keri Arthur

doporučuji !!!

15.02.2017 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

FANTASTICKÉ!!
Protože už jsem četla nejkrásnější z pohledu levany takže jsem to chápala jak to vysvětlila na konci cinder....
SPOILER!
zajímal by mě další díl jak cinder-Selene slibovala že uděla z měsíce republiku a že MOŽNÁ se stane cisařovnou a ženou Kaie!:*

A ROZHODNĚ SI JEŠTĚ PŘEČTU HVĚZDY NAD HLAVOU kde se to ještě dovysvětlí stejně jak u selekce :)

18.01.2017 5 z 5

Temné touhy Temné touhy Kresley Cole

Moc pěkná knížka . tuhle serii jsem si fakt oblíbila

15.11.2016

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

To bylo bombový bavilo mě to víc než cinder ;) i když levana nebývala taková za všechno může chanary! zajéímaly by mě další díly a jestli se cinder to o své matce dozví rozhodně doporučuji pro pochopení celého příběhu ;)

18.07.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

co se týká obálky to by měla být maminka maxona /eadlyn jak jí je podobná ;)

18.07.2016 odpad!

Dcera Dcera Kiera Cass

ten konec s tou její mamkou mě dost omráčil mimochodem fandím kileovi ;)

18.07.2016 odpad!

Dcera Dcera Kiera Cass

Nejlepší je Kile jinak mě to moc nebavilo zajímá mě jak to bude pokračovat s tou její maminkou :(

23.06.2016 odpad!

Zaklínačka koní Zaklínačka koní Tamora Pierce

Krásný příběh doporučuji ale připadala mi trošku nudná víc pro děti

23.06.2016