anisek989 anisek989 komentáře u knih

Parfém: Příběh vraha Parfém: Příběh vraha Patrick Süskind

Tohle je nejlepší knížka jakou jsem kdy četla. Dobře se čte..někdy je sice trochu složitější na chápání..Ale konec je bezchybný. Ohromila mě..je tak..nevim jak to popsat..prostě užasná..

08.04.2011 5 z 5

Zodiac Zodiac Robert Graysmith

fajn knížka..ae docela zdlouhavá..moc dobře se nečte..

03.02.2011 3 z 5

Letopisy Blarnie: Les, čaroprdelnice a skříň Letopisy Blarnie: Les, čaroprdelnice a skříň Michael Gerber

Hodně vtipúná knížka.Docela sem se u čtení smála.

28.01.2011 2 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Četla se dobře a rychle, ale je to dost předvídatelnej příběh. Už tak od poloviny knihy jsem měla podezření, kdo to bude a od 3/4 jistotu, která se naplnila.

30.12.2021 2 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Nic úplně zajímavýho, ale to jsem ani nečekala u tohoto autora. Na oddych dobrá jednoduchá kniha bez většího poslání jako většina jeho ostatních.

04.11.2018 3 z 5

Prokletí Prokletí Chuck Palahniuk

Asi nejsem člověk, kterýho znechutí popis oceánu spermatu nebo hory nehtů a bažiny potratů.. ale jinak jo, dobrý. Pobavila jsem se a vlastně nic dalšího jsem od týhle knihy nečekala. Takže splnila očekávání. Jen tomu lehce chybí děj.

24.08.2017 4 z 5

Hon na ovci Hon na ovci Haruki Murakami

Jako jo.. co k tomu říct, asi klasickej Murakami.. Ale tady jsem asi trochu víc nepochopila o co šlo.

18.07.2017 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Fajn, ale ten konec mě celkem zklamal. Chtěla jsem tragédii

11.02.2017 3 z 5

Na útěku Na útěku Mahtob Mahmoody

Tohle "pokračování" příběhu mě bavilo třeba mnohem víc než Z lásky k dítěti. Až na ten konec.. ten mi přišel takovej moc narychlo, useknutej atd.. Chtěla bych se dozvědět trochu něco víc o osobním životě Mathob, o jejích vztazích atd.

19.10.2016 4 z 5

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Čekala jsem trochu víc epickej konec.

19.02.2016 4 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Ani nenadchlo ani nezklamalo..

18.03.2015 3 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Adělé a demoni mě hodně dostali a přečetla sem je skoro naráz.. Ale tohle bohužel, vůbec mě to nezaujalo a nezačetla sem se.

03.10.2014 2 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Moje první "brownovka". A hodně se mi tenhle nápad líbil, ani tak moc přehnaný jako tady někteří píšou mi to nepřišlo.

30.07.2014 4 z 5

Zlatí úhoři Zlatí úhoři Ota Pavel

Nic moc nového než ve Smrti krásných srnců a Jak jsem potkal ryby jsem se nedověděla..

19.05.2014 4 z 5

Ministerstvo strachu Ministerstvo strachu Graham Greene

Až do posledních cca 20 stránek jsem naprosto netušila o co v týhle knížce vůbec jde.

15.05.2014 3 z 5

Žert Žert Milan Kundera

Nevim jestli to byla moje chyba nebo chyba knížky, ale přišlo mi to hrozně zmatený a lehce o ničem.. 3hvězdy jen proto, že Kunderu mám ráda.

09.04.2014 3 z 5

Makbeth Makbeth William Shakespeare

Tohle asi nebudu zrovna můj šálek čaje..

01.04.2014 3 z 5

Zpěv velryb Zpěv velryb Wally Lamb

Nevim, co k tomu říct.. Úžasná knížka o neštěstí.

13.08.2013 5 z 5

101 nocí tantrického sexu 101 nocí tantrického sexu Cassandra Lorius

Nic moc novyho ;) ale dobry pocteni

13.07.2013 1 z 5

Proměna a jiné povídky Proměna a jiné povídky Franz Kafka

Kafku nechápu a asi nikdy nebudu.. Toť vše.

26.06.2013 3 z 5