aniger aniger komentáře u knih

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

Skvělá knížka, která vtáhla do světa hudby, který autorka dokonale popsala. A s hlavními postavami děj prostě chcete prožívat. Jen bych uvítala přeložení textu písniček. :)

28.08.2022 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Autorka opět nezklamala. Umí skvěle popsat prostředí, ve kterém se příběh odehrává, také pocity postav, se kterými příběh prožíváte. Jediné, co bych vytkla, byl začátek, který mi nepřišel tak zajímavý, ale pak jsem se do knihy začetla a nedokázala se odtrhnout. Ke konci jsem měla i slzy v očích.

17.05.2021 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Tohle byla naprosto dokonalá kniha, do které jsem se zamilovala. Spisovatelka perfektně popsala hudební prostředí, úplně mě to vtáhlo do děje, a postavy už vůbec neměly chybu. Rozhodně doporučuji, stejně jako Kulti nebo S láskou, Lukov.

17.05.2021 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Završení celé pěkné série. První díl byl dokonalý, ale ostatní knihy také fajn.

09.10.2020 3 z 5

Nikdy viac Nikdy viac Abbi Glines

První díl se mi moc líbil, ale druhý také není špatný. I když většinou prostě první kniha vyjde na jedničku a pak už se to zbytečně vleče. Ale dobrá oddychovka

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Zbožňuji tuto knihu. Přečetla jsem ji už několikrát, je to už nějakou tu dobu, ale moc se mi líbil příběh, postavy a vše okolo. Autorce se to opravdu povedlo :)

09.10.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tato kniha byla pohodovým čtením z prostředí fotbalu a nebylo to vůbec špatný. :) Autorka napsala knihu moc hezky

09.10.2020 3 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Líbí se mi tato první kniha ze série. Je skvělá a příběh také :) Do mé sbírky knih ideální.

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Už je to nějakou dobu, co jsem knížku četla. Ale nebylo to špatné. Na další díly už jsem se ale neodvážila :D

09.10.2020 2 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Byl to hezký příběh, který zavedl čtenáře i do hudebního prostředí a moc se mi to líbilo. Bylo to i vtipné, postavy hezky vymyšlené a každá měla svou úlohu. Moc hezky napsané :)

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Autorku mám ráda, ale tentokrát mě příběh moc nezaujal. Nebylo to špatné čtení, ale ke konci už jsem přeskakovala popisy a četla jsem jen přímou řeč. Předchozí knihy se mi líbily víc.

09.10.2020 2 z 5

Přeju si... tebe! Přeju si... tebe! Tracy Brogan

Příjemné čtení. Kniha se mi líbila, stejně jako postavy. Na Srdcovky jsem narazila nedávno a byla jsem mile překvapena. Uvidím, jaké budou další knihy.

02.10.2020 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Nebylo to špatné. Příběh byl napínavý a postavy taky dobré. Celkově se mi kniha líbila :) Ale bohužel ji hodnotím s odstupem, takže nemůžu vychválit všechno, co v té knížce bylo.

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Dokonalý příběh. Postavy krásně popsané a moc se mi to líbilo.

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Kniha byla příjemná a také vtipná. Líbila se mi a jsem ráda, že jsem si ji koupila. Opět jsem u této autorky zvolila dobře :)

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Knihu jsem četla už před delší dobou, takže je těžké dělat nějakou recenzi. Ale přečetla jsem si ji a co si pamatuji :D tak se mi kniha líbila. A mé oblíbené autorky nezklamaly :)

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Skvělá autorka, která opět nezklamala. Kniha se mi líbila. Příběh byl zajímavý, postavy dobře napsané a četlo se to rychle. Byla to dobrá volba :)

02.10.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Dobrá kniha. Příběh se povedl a postavy také. Hezky a rychle se to četlo.

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Bylo to pěkné čtení, dobré postavy a zajímavý příběh. Hezká oddychovka :)

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Byl to hezký příběh, ale moc zbytečných stránek. Některé věci bych tolik nepopisovala. První díl byl mnohem lepší, ale určitě to nebyla ztráta času.