aniger aniger komentáře u knih

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Knihy se mi líbila a velmi mě překvapilo, když jsem dočetla a zjistila, že je to na pokračování :D Byla jsem naštvaná, protože teď musím čekat na druhý díl, abych věděla, jak se tito dva hrdinové budou dál vyvíjet. Ale moc se těším :)

02.10.2020 4 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Trochu mě kniha zklamala. Autorku mám ráda, ale Selekce se mi líbila víc. Ale jinak to byl fajn příběh, taková oddychovka.

Bentley Bentley Melanie Moreland

Nebyl to úplně šálek mé kávy. Takže druhý díl z této série si už nekoupím. Trvalo mi dlouho, než jsem knížku přečetla. Chvílemi pro mě byla nudná. Často jsem stránky přeskočila jen, abych se dostala na konec...

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Moře jsem si letos bohužel nemohla užít, takže jsem ráda, že jsem se mohla do prostředí Chorvatska přenést aspoň díky této skvělé autorce. A ještě si užívala pobyt na jachtě. No, kdo by to nechtěl :D Nádhera, opět jsem se ve výběru nezklamala. Autorka umí dokonale popsat prostředí, ve kterém se její příběhy odehrávají, a také postavy.

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Moje první kniha, kterou jsem od autorky přečetla. A skvělá volba. Díky ní jsem se přenesla do prostředí New Yorku a aspoň na chvíli mohla v dnešní době cestovat :D I když jen skrze knihu. Opravdu doporučuji :)

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Autorku jsem objevila, když jsem si koupila knihu Pekárna v Brooklynu, a opět mě nezklamala. Miluji Paříž a pečení, takže jsem se díky autorce přenesla do ulic Paříže a ještě jsem si mohla vychutnávat dorty společně s hrdiny (samozřejmě jen skrz knihu). Postavy byly příjemné a líbilo se mi, že autorka ukázala příběhy všech, co se jim v životě přihodilo.

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Tato kniha je dokonalost. Přečetla jsem ji za dva dny, a kdybych měla víc času, trvalo by mi to asi jen pár hodin :D Příběh mě nadchl už na začátku, kdy jsem si knihu koupila. Nádherný příběh, skvělé postavy a mohla bych tu psát jen samá pozitiva. Rozhodně stojí za přečtení, pokud máte rádi tuto autorku a knihy od ní :)

Všude samý Skot Všude samý Skot Suzanne Enoch

Prostředí Británie a Skotska mám velmi ráda. Také plesy, šaty a další podobné věci, takže pro mě tato kniha byla skvělou volbou. Není to tak dobré, jako je pro mě Jane Austenová, ale autorka napsala hezký příběh a dobře se to četlo.

02.10.2020 3 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Když jsem si tuto knihu koupila, netušila jsem, že je spíše pro mladší generaci. A když toto pominu, tak je to moc hezký příběh, kde autorka krásně popsala prostědí, ve kterém se hlavní hrdinové nacházeli. Také konkrétní postavy byly dobře napsané. Pěkné čtení :)

02.10.2020 3 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Asi jsem zrovna při čtení neměla úplně náladu na tuto knihu :D První kniha z této série se mi líbila, ale postupně už to nebylo pro mě ono. I když jsem si další díly koupila. Jen můj názor. Knihu jsem dočetla, ale od půlky jsem už četla jen přímou řeč. Také mi trochu vadila postava Bana a ta jeho hrubost...

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

Kniha se mi líbila. Hezky se to četlo a byl to příjemný příběh :) Postavy taky dobře popsané, rozhodně nelituji, že jsem si ji koupila.

02.10.2020 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Asi jsem od této knížky čekala víc. Popis děje mi přišel napínavější, ale nebylo to tak špatné. Příjemné čtení a taková oddychovka. Ale už jsem to pak četla jen proto, abych neměla další nepřečtenou knihu :D A také jsem chtěla vědět, jak vše hlavní hrdinové vyřeší.

04.06.2020 2 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Naprosto fantastická knížka. Obal mě dostal hned na první pohled, takže jsem si ji koupila hlavně kvůli němu a chybu jsem neudělala. Příběh byl krásný, mám ráda tyto druhy knih, jako je Pýcha a předsudek. A Kroniky prachu zařadím mezi ně. Určitě si ji ráda někdy přečtu znovu. Vytkla bych jen někdy až zbytečně zdlouhavé popisování, ale to mi rozhodně čtení nezkazilo. A postavy...prostě dokonalost!

11.05.2020 4 z 5

Skvělá partie Skvělá partie Jude Deveraux (p)

Příběh se mi moc líbil. Autorka krásně popsala prostředí, ve kterém se odehrával a každý si ho mohl představit tak, jak chtěl. Úplně jsem se viděla, jak sedím s knížkou u jezera, kde hlavní postavy řeší své problémy. Od začátku do konce napínavé a dobře se kniha četla. Postavy byly také hezky napsané, rozhodně knihu doporučuji :)

11.05.2020 4 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Skvělý, vtipný příběh. Kniha neměla chybu. Přečetla jsem ji skoro hned a jsem ráda, že jsem si ji koupila. Hlavní postavy mě bavili a možná se do ní někdy pustím znovu :)

01.04.2020 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Chvíli mě kniha moc nebavila, ale pak se to rozjelo a bylo to příjemné čtení. Sice až moc zamotané, ale byl to hezký příběh.

01.04.2020 2 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Dala jsem na hodnocení a říkala jsem si, že ta kniha bude nakonec dobrá. Bohužel musím dát jen jednu hvězdičku, i když se mi nelíbí označení odpad, ale nedá se nic dělat. Ze začátku se mi kniha moc líbila, hltala jsem ji jedním dechem, ale v určitém místě se to zlomilo a od té doby mě příběh rozčiloval a nebavil. Hlavní postava mi přišla naivní a její chování jsem prostě nechápala, ale je to můj názor, každému to může připadat jinak. Stránky jsem přeskočila na konec, abych aspoň věděla, jak to dopadlo, když už jsem si ji koupila. A tak trochu lituji, že jsem to udělala :/

01.04.2020 odpad!

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Skvělá kniha. Četlo se to samo a velmi rychle :) Příběh byl pěkný, vtipný a dobře popsaný. Slovo banán mi přišlo až moc časté, ale o tom je prostě knížka. Jinak bych brala klidně pár stránek navíc :)

08.03.2020 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tahle kniha mě dostala. Příběh byl skvělý, postavy také a vše dobře popsané. Plné emocí, že mě to do děje vtáhlo natolik, že jsem nic jiného nevnímala. Bylo těžké čtení vždy přerušit, protože jsem se musela taky najíst, spát a podobně :D Ale přečetla jsem ji rychle a mrzelo mě, když skončila.

01.03.2020 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Krásná kniha, příběh se mi taky líbil.

23.02.2020 3 z 5