anája anája komentáře u knih

Vím, co jsi udělala Vím, co jsi udělala Lucia Braunová

Kniha byla příjemným překvapením. Byla napínavá a čtivá, i když měla svoje slabá místa, například neustálé hádky mezi Helen a dcerami, pořád dokolečka. A konec byl opravu pořádně useknutý. Nicméně přečetla jsem na jeden zátah.

12.05.2022 4 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Výborně napsané. Smutné.Prekvapive rozuzlení.

05.04.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

(SPOILER) Knížka se neskutečně táhla a vůbec jsem nepochopila , proč vlasne smejdili u sousedů, když to bylo naopak. Cele chování Marci a jejího manžela bylo nevěrohodné a ty dopisy by je přece museli trknout, A to chování ke Caroline celou dobu divné. Konec super

03.04.2022 2 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Pro mě pecka! Stejně dobra jak,, Za zavřenými dveřmi”. Měla jsem čtecí krizi po několika nic moc provedených knihách. Toto se četlo samo, dobře a napinavě propracované s pikantnimi detaily někdy dost děsivymi.

25.03.2022 5 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Kniha byla střídavě napinava a střídavě nudná. V dnešní době jsou k přečtení daleko lepší knihy.Konec moc useknuty.

22.01.2022 3 z 5

Ani mrtvá, ani živá Ani mrtvá, ani živá Ursula Poznanski

Nebyla to žádná oddechova kniha. Což ani nebyl záměr.Napinava byla a dej zajímavě propleteny. Na mě někdy až moc zamotany a prekombinovany.Doporučuji druhá půlka knihy gradovala napětím.

18.01.2022 3 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Bohužel jsem zklamaná, do psychothrilleru to mělo daleko. Kniha přečtena za jedno odpoledne, predvidatelna . Takové normální čtení s napětím.

09.01.2022 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Čekala jsem thriller, ale slo spíše o detektivku. Do půlky knihy se to strašně tahlo, pak to nabralo grady a drželo se. Ale žádný wow efekt se nekonal.

07.01.2022 3 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

(SPOILER) Z knihy mám rozporuplne pocity. Děj byl napínavý. Mnoho postav a z toho většina divnych a nesympatickych. V případě Daniela nikdo neví, jestli to byly pouze představy nebo pravda. A od toho konce jsem čekala daleko víc, mělo to velky potenciál, ale skoda ze ho autorka nerozvedla, stačilo trosku okorenit a popsat tu léčku, kterou na posledního vraha prichystali. Konec pro mne o ničem , bez šťávy.

03.01.2022 2 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Takový průměrný thriller. Zajímavý námět a napínavý dej . Konec vše rozetne. Dobre se četlo doporučuji.

22.12.2021 3 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Tak to bylo slabé. Po thrillerech co mám načteny mi přišlo jak pohádka pro děti. Neustále se opakovalo to samé dokola a celkově byla hlavně Mattova postava už otravná a nesympatická s tím svým slabošstvim. Ani konec to nezachranil. A analityčka, která vůbec nikdy neví která bije.

24.11.2021 1 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Kniha byla napinava, četla se dobre,konec překvapil,.Doporucuji

20.11.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Od autorky se mi líbilo všechno, až na knihu ,,Nevitany host.” Toto byla další pecka napinava od začátku do konce. Precteno za jeden den.

01.11.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Přečteno za jeden den. Psané tak, aby pomalu odkrývalo minulost a postupně vše zapadlo do sebe. Opravdu velmi napínavé čtení.

25.10.2021 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

Já tedy nadšeni sdílím.Výborný psychothriller! Jsem ze spisovatelčiných knih nadšena. Napínavé, ze se mi nechtěli odložit.

18.10.2021 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

První půlka knihy mě vůbec nebavila, bylo to tak strašně deprimujici, ze jsem myslela ze odložim. Druhá půlka dobrý thiller. Nečekala jsem to tozuzleni. Ale půlka nestačí.

06.10.2021 2 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Zezacatku se kniha četla dobre , pak mi to všechno přišlo moc zdlouhavé a přestalo mě bavit. Preskakala jsem narychlo. Pro mne obyčejná moc dlouhá detektivka.

28.09.2021 1 z 5

Sběratel dětí Sběratel dětí Sabine Thiesler

Začátek byl desivy, až nepříjemně se to četlo, protože představa sama páchání zvěrstva na dětech je strašná. Pak se to vleklo románovým stylem, trochu slátanina. Opravdu pořad nějaké omílaní lesbickeho vztahu a nějaká panička si prijede zkontrolovat dům co prodala. Kniha mohla mít polovinu stran. Napětí tam bylo, ale ani konec to nezachránil spis naopak. Pozor spoiler! To, ze policistka sama přijde o dítě a ještě v jiné zemi a těsně predtim se dozví , že se tam ztratily 3 deti, a nechá vraha před svyma očima zabít, bez toho aby trpěl …

21.09.2021 2 z 5

Náhoda nebo osud Náhoda nebo osud Magda Váňová

První kniha této autorky. Povídky byly čtivé , pro mne v nich bylo až moc závisti, zla. Celkem mi stačí, to kolem nás. Nemusím to ještě číst. Neměla jsem moc dobrou náladu a po přečtení knihy už vůbec.

14.09.2021 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Čtivé, napínavé a strhující - co ještě dodat? Vůbec jsem nečekala tohoto pachatele. Doporučuji.

12.09.2021 5 z 5