anája anája komentáře u knih

Falešná svědkyně Falešná svědkyně Karin Slaughter

Moc dobře napsaný tvrdý thriller. Vše do sebe dokonale zapadlo. Tleskám autorce

15.12.2022 5 z 5

Pavouk, který kulhal Pavouk, který kulhal Iva Hercíková

Kdysy jsem četla a líbilo se mi. Teď jsem se k tomu vrátila a přečetla znovu a zklamání, nevím co se mi na tom tenkrát líbilo.

04.12.2022 odpad!

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Perfektní, napínavé, návykové, nedalo se odložit.

13.11.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Knihu jsem pořad odkladala a nakonec jsem mile překvapena. Bylo to opravdu strašidelné a byla jsem rada, ze čtu ve dne. Precteno za 1 den.

26.10.2022 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Kniha super napinava,nedala se odložit. Na jednu stranu mi bylo líto jaké měl D.J. dětství z toho mě až mrazilo.Hrůza vystřídala další hrůzy.

20.10.2022 5 z 5

Dvojníci Dvojníci Rebecca Hanover

Kniha byla napinava a četla se sama. Konec otevřeny a další díl zatím nevyšel. Bylo zajímavé přečíst si po dlouhé době sci-fi.

19.10.2022 5 z 5

Zkaženost Zkaženost Brian Freeman

Mě se kniha po přečtení jeho dalších knih, které byly bezvadné nelíbila.

13.10.2022 2 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

(SPOILER) Tak ze začátku jsem se nemohla zacist. Proti ostatním knihám se to tak nějak tahlo.Ale pak to byl masakr. A ten konec? Ten byl nečekaný a tak překvapivý , že to nemůžu rozdychat.spoiler po záchraně života, ze by ho zradila. Potřebuji nutně pokračování

10.10.2022 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Naprosto wow!!!!!

01.10.2022 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Velmi děsivé a povedené. Ten námět i zpracování perfektní.

29.09.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tak neřekla bych ze je kniha nejslabší, ale trochu se to táhlo. Jinak příběh zajímavý a napínavý.

25.09.2022 3 z 5

Bez příčiny Bez příčiny Ed James

Nic jsem od knihy nečekala a bylo proto pro mě překvapením, ze se mi líbila. Naopak se divím , ze je tak spatne hodnocena. Mě se četla sama, byla svizna a napinava po celou dobu. Hvězdičku strhavam za pro mě trosku preslazeny konec.Nemuselo byt ani popsáno do detailu a člověk měl husi kůži při prestave jaké trápení těm lidem dělal a za jakých podmínek je držel.

24.09.2022 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Čekala jsem v knihovně dlouho na 1 díl. Teď jsem dočetla. Nakonec jsem preskakovala a četla jen deník. Pro mě to bylo hodně zvrácené a hnusné. Další díl už číst nebudu. I když mám rada thrillery, tak spousta jich muže byt napinava i bez těchto hnusů, toto je i na mě moc.

20.09.2022 2 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Precteno za jeden den. Jen mi vadilo, ze i když hlavouni věděli ze má Sayer málo lidi tak nepomohli. Jinak super!!!

17.09.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Začátek mě moc nebral. Ty konference a mytologie. Pak se ale kniha neskutečné rozjela a byla super!

07.09.2022 4 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Musím odložit, nemůžu se zacist, moc postav, moc všeho mám v tom guláš.zkusím se ke knize vrátit později a to kniha Muž z labyrintu byla wow

06.09.2022 2 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Tak to byl opravdu povedený psychothriller. Ty zvraty a cely dej na 1* Konec jsem nečekala, budu o tom muset ještě přemýšlet.

03.09.2022 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Opravdu napinava kniha, nedala se odložit.

31.08.2022 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Z knihy se mi líbila víc ta první půlka. Takže tu druhou jsem tak preskakala. Jinak čtivé a napínavé.

28.08.2022

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Vyborne napsané. Nedalo se odložit. Další díl graduje.

22.08.2022 5 z 5