anája anája komentáře u knih

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Ty jo, parádní psycho. Nemohla jsem se odtrhnout. Bylo to výborně promyšlené a napínavé. Podezřelých co by měly motiv bylo hodně.

26.08.2021 5 z 5

Hlas krve Hlas krve Ivan Adamovič

Na knihu jsem se těšila. Četla jsem nejdříve povídky, které tady čtenáři vychvalovali. Zajímavé na tom bylo, že se mi vůbec nelíbily a okouzlily mě úplně jiné. Asi má každý jiný vkus. Bylo to zajímavé čtení. Trápení s detičkami,S úctou váš Jack Rozparovač, Byl to démon,Zapovezene a Žárlivý duch byly nejlepší.

20.08.2021 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Perfektní, napínavé , nemohla jsem odložit. Musím obdivovat jak autorka dokonale nechává nahlédnout do vrahovi mysli a zvracenosti. Místy to bylo až humorné.

16.08.2021 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Páni tak to byla jízda. Autorku jsem doteď neznala, takže jsem nic nečekala a dost mě to překvapilo. Bylo to čtivé, napínavé a opravdu nervy drasajici. Čtu thrillery pořad, ale tohle bylo silné kafe až mě z toho bolí žaludek. Ty pasáže řezání těla to byl teda horor.

11.08.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Moje třetí kniha od autorky. Zezacatku mi to připadalo celkem chaotické. Vůbec jsem neměla utříděné souvislosti, ale pak se postavy postupně odhalovali a dalo to knize nějaký směr. Skládačka zapadala do sebe a knihu jsem nerada odkladala. Byla za mě hodně dobrá. Ta myšlenka a nápad odplaty originální.

27.07.2021 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha se četla sama, byla napinava a děsivá. Ale podle mě se potenciál knihy mohl zvýšit a vybrousit do úplně jiných rozměrů, kdyby se tam vynechal ten hazard a peníze a kdyby se konec odvíjel trochu jinak a jasněji. Zahadněji.Čekala jsem nějaké vysvětlení o té zabité matce se synem, ale nedočkala jsem se. Ale knihu jsem přečetla na jediný zátah. Tak jsem byla zvědavá jak to dopadne…..Znovu se tam objevila postava Spekouna z předchozí knihy a i to mě zbytečně málo a odvadelo od příběhu. Hřbitov zvířátek od Kings je opravdu velice nápadně podobný tomuhle lidskému hřbitovu.

22.07.2021 3 z 5

Pro vyšší dobro Pro vyšší dobro Tim Ayliffe

Sáhla jsem po knize v knihovně a musím říct, že se četla dobře. Děj byl akční a hlavní postavy sympatické. Jen nemám moc rada knížky o politice, takže i když jsem byla dlouho v obraze na konci jsem se v těch politicích trosku ztrácela.Ale na obhajobu knížky musím říct, ze normálně bych knihu na toto téma dávno odložila, ale tato byla sakra čtivě napsaná.

21.07.2021 3 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Mrzí mě to, ale na rozdíl od knihy ,, Beze svědků”, která pro mne byla opravdu objevem, se mi tato kniha autorky zdá slabá. Strašně moc postav na začátku, takže jsem v tom měla guláš. Že bych se u knihy bála, to ani náhodou, pro mne zklamání.

18.07.2021 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Za mě perfektní. Dlouho jsem si myslela ze autor je muž. Asi kvůli vulgárnějšímu slovníku na začátku.Kniha má spoustu zajímavých postav a situaci. Nejvíc mě bavila asi od půlky a už jsem ji nedoložila. Krásně do sebe vše zapadlo a napětí se stupňovalo. Jediné co jsem nepochopila bylo, proč Edova matka navštěvovala reverenda v nemocnici. ,, Každý v sobě ukrývá nějaké tajemství.” Doporučuji a těším se na další knihy autorky.

14.07.2021 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Zaujal mě námět knihy a nezklamal. Zápletka byla zajímavá a čtení napínavé jen konec moc utnuty a rychlý. Nečekala jsem jak dopadl příběh Evy a zklamalo me to. Oba konce mohly být propracovanejsi a měly velky potenciál. Pro mě konec postrádal kouzlo a prekvapen, které jsem čekala.Skoda.

10.07.2021 2 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Zatím nejlepší kniha od Freemana co jsem četla. Normálně bych řekla ze to psala žena. Moc pěkné napsané, napínavé a mrazivé.

05.07.2021 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kniha se četla dobře, takový průměr. Ubiram hvězdičky, kvůli predvidatelnosti a naivnosti některých situací. Ale skvělá oddechovka

25.06.2021 3 z 5

Krásné a podezřelé Krásné a podezřelé Gina LaManna

Nic jsem od knihy nečekala a pořad jsem ji odkladala, ale jsem příjemně překvapena. Mě to taky připomínalo ,,Zoufalé manzelky”. Byl to napínavý thriller a vykreslování problémů a povah hrdinek mě bavilo. Vůbec jsem se nenudila, naopak jsem se na každé čtení těšila a čekala co z toho vyleze a jak to nakonec dopadne.

20.06.2021 5 z 5

Klamný dojem Klamný dojem Jeffrey Archer

Bohužel jsem nedocetla.Připadalo mě to po zacteni jako taková tuctovka.

16.06.2021 1 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Knize nemám co vytknout. Řekla bych napínavý psychologický román. Pěkně se to vzájemně prolínalo a zapadalo do sebe. Rozhodně doporučuji.

13.06.2021 4 z 5

Dokud mě nenajdou Dokud mě nenajdou Jo Jakeman

Kniha nebyla žádný thriller u kterého se budete bát. Byla opravdu klidnější, ale četla se dobře.

31.05.2021 3 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Kniha byla akční a napinava. Josii jsem si oblíbila i když v prvním díle mi moc sympatická nebyla. Nevím proč, ale přes to všechno mi první díl sedl víc.Těším se na další série, jsou to thrillery které patří k těm nejlepším.

31.05.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Na knížce mi nesedelo to jak šel sled událostí. Než jsem se dozvěděla vůbec něco o hlavní postavě nebo co se stalo, už se událo dalších 10 věcí a člověk si tak nemohl utvořit nějakou představu o postavě a něco se dozvídá až na konci a to i ty nejzákladnější věci.Zezačátku jsem se v tom nějak ztrácela. V druhé půlce však kniha začala nabírat na intenzitě a byla napinava. Avšak nic převratného to nebylo, četla jsem už lepší.

16.05.2021 3 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Naprosto dokonalé. Joona Linna úžasný.Četlo se samo.

11.05.2021 5 z 5

Sedm lží Sedm lží Elizabeth Kay

Čekala jsem víc napětí a akce. Vleklo se to, ale zajímalo mě jak to všechno dopadne. Myšlenka byla dobrá a mělo to velký potenciál bohužel nevyžitý.Až na ten konec, z toho se mi udělalo špatně a kvůli němu si budu pamatovat , fuj až se mi chce brečet.....

06.05.2021 3 z 5