anája anája komentáře u knih

Dvojí tvář Dvojí tvář Helene Tursten

Nevím proč,ale kniha se mi moc nelíbila.Pripadlo mi , že se pořád dokola řeší to samé. Možná to bylo proto, že jsem předtím četla napínavější knihu.

18.10.2018 odpad!

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mě se kniha líbila,musela jsem si zvyknout na to , že pokaždé se přehodí úvahy a vyprávění do jiné osoby,ale bylo to napínavé se zajímavou zápletkou a konec překvapivý.Dovedu si představit jako film.Kniha byla svižná a nezabíhala do zbytečných podrobností.

18.10.2018 5 z 5

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Další napínavá kniha od mé oblíbené autorky, děsivý děj , prostě doporučuji.

Kriminálník Kriminálník Karin Slaughter

Opět mě autorka nezklamala, zatím každá kniha čtivá, napínavá a svižná v ději.Uz se těším na další.

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Zase přečtená jedním dechem ,autorka píše velice napínavé příběhy,ve kterých se prolínají postavy a příběhy vyšetřujících,knihy na rozdíl od některých jiných neubírají ani místy v napětí.

Genesis Genesis Karin Slaughter

Čtu už několikátou knihu této autorky a zase bomba, mě naopak postava Sáry baví moc a doslova hltám každou její postavu.Za mě pět jedniček.

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Úžasná kniha,přečetla jsem si ji už podruhé.Libila se mi víc než další díl.I další knihy autorky jsou velice krásně psané a vykreslení postav,kde se děj odehrává záhadně, zastřený tajemstvím.

Hrad mistra kloboučníka Hrad mistra kloboučníka Archibald Joseph Cronin

Kniha byla úžasně napsaná,pohltila mě do děje a hrůzy,pracetla jsem si poté i další knihy tohoto slavneho autora,a určitě ji nedám pryč a přečtu znovu.

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Knihu jsem četla jedním dechem,byla zvláštní a určitě stojí za to přečíst si ji znovu,film se mi nelíbil.

Zběsilost Zběsilost Karin Slaughter

Kniha byla od začátku do konce velmi čtivá a napínavá,začala jsem číst další knihu od autorky.Za mě plný počet hvězdiček

12.09.2018 5 z 5

Nejbarevnější kuchařka Nejbarevnější kuchařka Kamu (p)

Kniha je moc hezky zpracovaná.Dočtete se tam zajímavosti o autorce,která projela Vietnam.Recepty máme vyzkoušené zatím jen některé,ale zatím výborné.Suroviny jsou dostupné i v Lídlu kde probíhá často Asijský týden.

26.07.2018 5 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Kniha mne zklamala.Obsahuje spoustu prázdných stran ,takže by se scvrkla do úzké knížečky.Najednou jste v půlce a příběh, který se zároveň děje kamarádce Sonji mne vůbec nezaujal,postrádá napětí,nebo hlubší zápletku.Zároveń když se zamyslím nad tím kolik kg drog převážela,s tím ,že jen nějak obalila a věděla ,že celník má podezření, mi to připadá jako úplný nesmysl.Už bych se ke knize nevrátila.

11.07.2018 1 z 5

Lži Lži T. M. Logan

Kniha byla napínavá od první do poslední stránky,opravdu výborně napsaný psychothriller. Budu se těšit na další knihy od autora.

11.07.2018 5 z 5

Zásilka od mrtvého Zásilka od mrtvého Tami Hoag

Kniha se mi líbila méně než ostatní od této autorky,byla místy zapletená a zbytečně do nedůležitých nezajimavích míst,musela jsem se prokousávat a přeskakovat ke konci ,který byl perfektní.

02.07.2018 2 z 5

Pulz Pulz John Lutz

Mě se kniha moc líbila,hltala jsem od začátku do konce.Bylo to napínavé a nemělo to hluchá místa jak některé knihy.

02.07.2018 5 z 5

Zvrat Zvrat John Lutz

Napínavé ,čtivé,ten začátek a osud vraha originální,přečteno jedním dechem.

Hlubší než hrob Hlubší než hrob Tami Hoag

Pro mne to byl velice zajimavý námět s těmi dětmi.Detektivka byla povedená a přečetla jsem ji rychle.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Mě se moc líbíla první kniha od autorky,čekala jsem něco podobného, ale bylo to slabší, a mezitím jsem četla hodně lepších knih.Ale nebylo to špatné.

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Pro mne nic moc ,spíše pro mladé lidi co hrají hodně hry .

01.06.2018 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová