anája anája komentáře u knih

Levhart Levhart Jo Nesbø

Super kniha 600 stran plných napětí, chtěla bych vidět film,jak by Harry vypadal po tom....co ze sebou udělal.. víc nelze prozradit....Musím se podívat na zfilmování knihy Lovci hlav. Podle fotek vypadá Harry přesně tak jak jsem si ho představovala.????

28.11.2018 5 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Super kniha!!!

Tankový prapor Tankový prapor Josef Škvorecký

Super kniha i zfilmování.

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Dobrá detektivka,kdysi jsem četla pořád dokola.

15.11.2018 4 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

taková klasika ,krásný a smutný příběh.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Pýcha a předsudek je strhující román,doporučuji knihu i film.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Manželé odvedle se mi líbili o něco víc ,ale kniha opět napínavá a spád.

18 oříšků k rozlousknutí 18 oříšků k rozlousknutí Agatha Christie

Moc se mi líbilo rozdělené na povídky,taková oddechová četba.

15.11.2018 4 z 5

Anna ze Zeleného domu Anna ze Zeleného domu Lucy Maud Montgomery

Kniha mého dětství,ale když jsem ji viděla zfilmovanou neudržela jsem slzy .Tak krásně a dojemně natočeno, bývá máloco.

15.11.2018 5 z 5

Na Větrné hůrce / Wuthering Heights Na Větrné hůrce / Wuthering Heights Jane Bingham

Krásná kniha ,byla lepší než film.

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Mám ráda všechny knihy této autorky ať už s Jany Marplovou nebo Erkilem.Maji vždy dobrou zápletku a potěší.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Super početní, má první kniha od autora,naprosto mě uchvátila.

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Super kniha, autor nezklamal.Libilo se mi to napětí a uvažování vraha i celý pohled na to proč tohle vznikne.Melo to spád.

13.11.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Dlouho,byla kniha spíše jako román, ovšem moc napínavý.Pak přidala na obrátkách a už mě nepustila.Moc podvedená zápletka, kde není třeba prolívání krve a přesto Vás chytne.

09.11.2018 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Taky, jsem měla problém se začíst, několikrát jsem odložila a četla jinou knihu.Pak jsem začátek prekousala a kniha se mi líbila, začala být napínavá a držela mě až do konce, ten byl překvapivý...

08.11.2018 4 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Kniha byla velmi čtivá a napínavá od začátku do konce,pěkný příběh psaný z pohledu dvou osob.Rozděleno tak,že se četlo lehce a nemátlo to.

02.11.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Jsem ráda, že jsem se nenechala ovlivnit ostatními komentáři a dala se do čtení této knihy.Kniha byla pro mne opravdu kouzelná.Bavila mne od začátku do konce, měla dobrou zapletku,a hltala jsem každý řádek.Za mne pět hvězdiček.

30.10.2018 5 z 5

Zrychlený tep Zrychlený tep Mary Higgins Clark

Od autorky jsem četla i lepší.

22.10.2018 3 z 5

Za bílého dne Za bílého dne Mary Higgins Clark

Přečtená jedním dechem za jeden den.Tato spisovatelka málokdy zklame.Super thriller.

22.10.2018 5 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Helene Tursten

Nevím proč,ale kniha se mi moc nelíbila.Pripadlo mi , že se pořád dokola řeší to samé. Možná to bylo proto, že jsem předtím četla napínavější knihu.

18.10.2018 odpad!