AliStejsy AliStejsy komentáře u knih

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Kniha se krásně četla, vrátila jsem se do dětství, film mam strašně ráda, celý příběh je hezky napsaný.

06.09.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Bohužel nedočteno.. nemohla jsem se pořádně začíst, děj je strašně pomalý, ztrácela jsem se v postavách. Nerada nedočítám knihy, ale když jsem viděla, kolik mi ještě zbývá do konce, odložila jsem jí.. na to, jaké jsou zde vynikající recenze, jsem byla překvapená, že u mě příběh nezabodoval

30.11.2023

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Zpočatku jsem s knihou trochu bojovala. Nevyhovoval mi styl, kterým je knížka napsaná, ale když se později příběh "rozjel", nemohla jsem se od ní odtrhnout. Takže, čtenáři, nevzdávejte to po pár stránkách, stojí to za to!

30.05.2019 4 z 5

Perfektní. Všechny díly stojí za to, pokud hledáte odreagování a srandu. Skvělé hlášky a přirovnání, u kterých jsem vybuchovala smíchy. Fakt super

20.01.2019 5 z 5

Velmi zajímavá knížka. Opět jsem se přesvědčila, jaké mám štěstí, že jsem se narodila v ČR. Je až neskutečné a neuvěřitelné, že v dnešní době existuje stát, kde se dějí takové věci

10.05.2021 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Skvělá kniha, moc se mi líbila, dobře se četla.

26.09.2021 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Přečteno jedním dechem se slzami v očích..

09.09.2019 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Skvělá knížka se zajímavým příběhem, velmi dobře se čte. Doporučuju!

05.02.2020 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Nečekala bych, že mne toto drama tak chytne. Skvělý příběh napínavý až do konce, chvílema strašidelný při představě, že se roboti vzbouří a jdou proti lidem. Doporučuju!

25.02.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Vůbec jsem nečekala, že tuto knihu přečtu jedním dechem. Skvělá oddechovka ze života, moravština neskutečně vtipná, u některých hlášek jsem nahlas vybuchovala smíchy, smrt tatínka mi vehnala slzy do očí.. u jediné stránky jsem se nenudila - doporučuju

06.11.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem četla v rámci výzvy: autor, který žil ve vašem kraji. Vůbec jsem netušila, že nejlépe hodnocená kniha pochází od nás z Valašska. Příběh zajímavý, skvěle napsaný, nemůžu dát méně než 5 hvězdiček. Doporučuju!

23.07.2018 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila. Doporučuju přečíst v kratším časovém období, abyste se nezamotali v postavách, ale jinak pěkné počtení, příběhy se hezky prolínají, zajímavé

09.01.2019 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Hezká a pozitivní knížka. Půjčila jsem si ji jen ze zvědavosti a moc mne bavila. I filmová hvězda je v podstatě obyčejná ženská, které se honí hlavou milion věcí, která řeší běžné záležitosti, která prožívá to, co my ostatní.

08.11.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nedočetla jsem.. zezačátku mě to celkem bavilo, ale pak mi to přišlo jedno a to samé pořád dokola a asi v půlce jsem knihu zavřela. Za mě s prominutím blbost

25.03.2018 odpad!

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Jedna hvězda za zajímavý příběh, nad kterým jsem od začátku až do konce kroutila hlavou, jaký ta ženská je blázen.
Bavila mě tak první třetina knihy. Pak už to bylo jedno a to samé - stále pokažené auto, nedostatek jídla a zásob, zdravotní problémy (celkem mne pobavilo, že se bála v nemocnici transfuze krve kvůli AIDS, ale že spala s Keňanem, to jí bylo fuk..), žárlivý manžel atd.
Moc dobře se mi to nečetlo, po dalším díle nesáhnu.

09.03.2018 1 z 5

Na dosah ruky Na dosah ruky Václav Erben

Jedna z nejlepších detektivek s kapitánem Exnerem.

05.05.2021 5 z 5

Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Kniha se velmi dobře čte. Po jejím přečtení mám pocit, že nic není nemožné. Hezky a pozitivně mně "nakopla" do nového roku.

02.01.2021 5 z 5

Osamělý mrtvý muž Osamělý mrtvý muž Václav Erben

Parádní případ kapitána Exnera. Do poslední chvíle napínavý příběh.

31.08.2020 5 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Nedočetla jsem. Po několika skvělých knihách od Čapka byla tahle zklamání. Nedokázala jsem se pořádně začíst

02.09.2019 1 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Některé pohádky mne bavily víc, některé míň, ale celkově pěkná kniha

18.02.2019 4 z 5