AliceTief AliceTief komentáře u knih

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

tenhle díl mě vůbec nezklamal, krásně se četlo, člověk si připadá jakoby památky sám navštěvoval =)

19.08.2020 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Stejně jako v prvním dílu, nečekala jsem žádné akční lovestory, ale jako příjemná oddechovka potěší =)

15.08.2020 4 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

poutavý příběh, krásně napsané a samosřejmě krásný happy end =)

05.08.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Super počteníčko, chlapec trošku přelétavý, ale nakonec stál pouze o tu jednu, trochu pohádka ale dobře napsané a krásně se četlo =)

08.07.2020 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Stejně jako první díl, ani druhý díl mě nezklamal. Už z prvního dílu jsem si myslela, že se bude jednat o Wyrwu =). Vůbec jsem se při čtení nenudila, bylo to strhující.

10.05.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Tahle autorka mě opravdu zatím nikdy nezklamala, opravdu krásný a silný příběh!

11.04.2020 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Myslím, že dobře našlápnutá serie, některé věci na začátku byly krajně nechutné, ale nakonec slibný příběh a mám ráda, když v knize autorka zajde i do budoucnosti hlavních hrdinů =)

23.11.2019 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Moc krásný příběh, jako vždy od této autorky se knížka moc pěkně četla, sice mě chvíli strašně rozčilovalo, že se pořád nemohl rozhodnout jestli s ní být nebo ne, říct nebo neříct, ale žádné zklamání =)

16.07.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Tak tenhle příběh mě opravdu hodně bavil, nebyla to úplně sladárna a nikdo nedostal nic zadarmo a přesto, krásný příběh o lásce =) Opravdu pěkně napsané a přečtené během jednoho dne =)

19.05.2019 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Tato série o agentech se mi hodně líbí, líbí se mi také jak se tam sem tam objevují postavy z předchozích knih. Tento příběh byl vtipný, romantický i napínavý =) není co vytknout =)

07.05.2019 5 z 5

Najtemnejší úsvit Najtemnejší úsvit Aly Martinez

Hodně silné téma, ale dobře napsané, v průběhu knihy už vám postupně dochází jak se to asi vyvine, ale stejně vás to nutí číst dokonce....už aby byl druhý díl

06.03.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Naprosto mě to dostalo, super zábava i napětí a ten KONEC!!! fakt už nutně potřebuju další díl =D

03.03.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Rozhodně pěkně napsané, příběh se čte sám, nemohla jsem se od toho odtrhnout =) Nato že mě fotbal opravdu moc nebere, sem se při čtení opravdu bavila =)

26.02.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Pohodová oddechovka, už jsem knihu s takovou to tématikou četla a můžu říct, že se mi příběh velice líbil. Richarda jsem si i nakonec oblíbila a dokázal pobavit =D

19.02.2019 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Velice napínavý a poutavý příběh, autorka vůbec nezklamala, přečteno na jeden nádech =)

20.01.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Ubrala jsem hvězdičku za ten konec, nemusel to být happy end o 20 let později, ale trošku rozepsat se mohla. Jinak se mi příběh velice líbil a KONEČNĚ hlavní hrdinka, která není úplná topmodelka =)

03.11.2018 4 z 5

Strašně depresivní čtení pro fanouška seriálu přátele a hlavně fanouška Chandlera, navíc s ohlednutím jak vlastně umřel. Je to velice smutný pohled na jeho život. Jednak se dozvíte spoustu věcí ohledně toho kolik toho vlastně bral, druhá věc je, že se na seriál Přátele už asi nikdy nepodívám stejně.....

04.02.2024 4 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Miluju knihy s mafiánskou tématikou a tenhle příběh je opravdu hodně dobře napsaný. Kniha se mi líbila a musím přiznat, že to bylo zas něco nového, určitě jsem zvědavá na další díly.

09.12.2023 5 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Tuhle sérii prostě miluju, jsem fanouškem už od BAM a doufám, že jsme s ABC ještě neskončily, je to silně odpočinkové čtení, kdy můžete úplně vypustit a jen se tetelit radostí nad jednoduchostí knihy

01.11.2023 5 z 5

Princ Princ Devney Perry

Na tenhle díl jsem se hrozně těšila a vůbec mě nezklamal. Možná se mi tahle sestra líbila o něco víc a rozhodně doufám, že se o téhle partě ještě něco dočteme.

07.07.2023 5 z 5