Akimus Akimus komentáře u knih

Děs Děs David Hidden

Rychle přečtená kniha, která pobaví, ale nenadchne. Asi by se chtěla podobat Hammettovi, drsný styl, nebo co já vím, ale na to je tam moc zbytečného, bezúčelného násilí a trochu to celé nedává smysl.

21.08.2018 3 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Dobrý námět, poutavě podáno a upřímně řečeno jsem matka... rozhodně byla autorka k jeptiškám docela mírná.

21.08.2018 5 z 5

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Po delší době zapamatovatelná kniha!!

25.07.2017 5 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Líbí se mi ponurý styl psaní a celková atmosféra. V poslední době jedna z nejlepších knih - spolu s Andělem temnoty. Doporučuji.

05.02.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Řekla bych nejlepší kniha celé série. Mohu vřele doporučit.

02.02.2017 5 z 5

Ať vejde ten pravý Ať vejde ten pravý John Ajvide Lindqvist

No, zvláštní kniha. Několikrát jsem zvažovala, zda dočíst nebo odložit, ale závěr veškeré váhání vynahradil. Eli je drahoušek. Na film koukat nebudu, nechci si kazit dobrý dojem z knihy.

05.01.2017 5 z 5

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Jedním slovem nadšení! Povídky jsou krátké, úderné a velice sympatické. Rozhodně bych se nebránila, přečíst si knihu znovu.

23.10.2016 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Milá příjemná kniha, která dává tušit nějaké to pokračování, které by nemuselo být vůbec špatné.

21.11.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Vlastně mě kniha bavila a dobře se četla. Děj nebyl tak úplně nepravděpodobný a potěšil mě naprosto prostý závěr. Doporučuji.

14.10.2018 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Ponurá, mlžná atmosféra, kousek země, kde každý každého zná. Lidské osudy, které se vlastně klidně mohly stát. Doporučuji.

24.04.2017 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Kniha mě přilákala úžasnou obálkou a zajímavým příběhem. Po přečtení, no řekla bych Stopy hrůzy ve slušivém kabátku. Jednoduchá, čtivá, naprosto odpočinková kniha, která ale nezanechá hlubší dojem.

13.10.2016 3 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Já si naopak myslím, že knížka je dobrá. Je psána z pohledu oběti, spíš je poklonou obětem, které musí jít dál a žít si svůj život, poté co jim někdo převrátil život vzhůru nohama. Asi to není tak úplně detektivka, ani předchozí díl nebyl.

27.08.2019 5 z 5

Ďáblův spár Ďáblův spár Lara Dearman

Knížka s dobrým nápadem a trochu plochými postavami. Celkově se líbíla a za hnusného větrného odpoledne se dobře četla.

18.03.2018 5 z 5

# Smrt všem prasatům # Smrt všem prasatům Tony Parsons

Jednoduché a přímočaré pojetí pomsty. Žádné velké filozofování a banda bastardů co to měli trochu moc jednoduché.

18.03.2018 5 z 5

Cukrová smrt Cukrová smrt Unni Lindell

Prostá a uvěřitelná. Moc se mi kniha líbila a určitě se poohlédnu po zbytku.

25.07.2017 5 z 5

Dívka, která se třpytila Dívka, která se třpytila Lauren Beukes

Osobně mě kniha nijak zvlášť nezaujala. Dočetla jsem ji, protože jsem byla zvědavá jak to dopadne.

12.07.2017 2 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Nejlepší kniha co jsem kdy četla. A že jsou všechny postavy vpodstatě negativní - no tak už to v životě chodí.

19.03.2017 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Jedním slovem - perfektní!!

16.02.2017 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Skvělá kniha. Doporučuji!!

16.02.2017 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Tato kniha mi přišla trochu slabší, ale i tak rozhodně stojí za přečtení!

16.02.2017 3 z 5