Agnesita Agnesita komentáře u knih

Historie vlků Historie vlků Emily Fridlund

Ne úplně tradičně psaný román. Čekala jsem na nějaké "rozuzlení", něco, co dá knize šťávu. Nedočkala jsem se. Škoda, téma i jeho umístění jsou slibná.

18.05.2019 2 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Asi jsem si měla dát delší pauzu po přečtení Muže z ostrova Lewis, toho těžko překonat.

27.04.2019 3 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Ještě lepší než Skála!

12.04.2019 5 z 5

Ještě není konec Ještě není konec Michal Sýkora

Literární úroveň nic moc.

07.04.2019 3 z 5

Skála Skála Peter May

Wow! Jdu na další v sérii.

07.04.2019

Jsem nadšená, knížku si řadím mezi ty, po kterých sahám, mám-li splín.

25.03.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Knížka má své mouchy, ale mám prostě slabost pro severské detektivky a Norsko. :)

18.03.2019 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Super. Jen mi vadilo přílišné rozebírání Miiny duše. A - já bych při mizerném telefonním signálu nekřičela, radši bych poslala SMS.

09.03.2019 4 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Uf... Nutila jsem se do čtení, čekala jsem, kdy se do knihy začtu. Byla to nakonec skoro polovina knihy. Příliš překombinované, těžko uvěřitelné.

02.03.2019 1 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Dobrá oddechovka. Přečti si i předchozí knihu ze série.

21.01.2019 4 z 5

Himmlerova kuchařka Himmlerova kuchařka Franz-Olivier Giesbert

Takové nemastné neslané... Hlavní hrdinka mi nepřirostla k srdci, nijak mě její mrtví nerozesmutnili.

05.01.2019 2 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Přečteno během dopoledne - poutavé, děsivé, pro někoho snad bezvýchodné, pro mě naopak povzbuzující. Zase jedna dobrá česká kniha.

20.12.2018 5 z 5

Barva mléka Barva mléka Nell Leyshon

"Milá" kniha ve smyslu její formy. Přečetla jsem za jedno odpoledne. m.a.r.y. jsem si zamilovala. (A nebyla jsem sama. ????)

12.10.2018 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Absolvovala jsem v nemoci maraton s Camillou. Bohužel poslední kniha je nejhorší. Zbytečné 17. století na úrovni lepší slohovky, zbyteční uprchlíci. A už poněkolikáté zlomené srdce, které už nikdy nikoho nebude milovat, ani vlastní dítě.

04.10.2018 3 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Erika už mi leze na nervy, šneků a kávy už mám dost, ale stejně budu číst dál...

29.09.2018 4 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Já vlastně nevím, proč tu Camillu čtu. V průběhu četby ji proklínám za zbytečně polopatické popisy motivů postav a jejich velké množství. Ale dočíst to prostě musím! :)

22.08.2018 4 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Kniha se špatně odkládala, potřeba číst dál byla velká. Ale přece jen jsem už četla lepší thrillery.

08.08.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Thriller? Opravdu ne. Vleklo se to, bylo předvídatelné. Málem jsem nedočetla. Nedoporučila bych.

15.07.2018 2 z 5

Maorčina píseň Maorčina píseň Sarah Lark (p)

Přečetla jsem, ale byla jsem zklamaná - autorka sklouzla k červené knihovně.

10.07.2018 2 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Poetické a současně přímočaré líčení války v Německu. Dobří lidé jsou všude.

23.06.2018 5 z 5