Nikdy nezapomenu přehled

Nikdy nezapomenu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391663/bmid_nikdy-nezapomenu-1YE-391663.jpg 4 184 184

Jamal si nejprve všimne červené šály. Vlaje ve větru, zachycená na plotě. Pak uvidí i tmavovlasou ženu stojící na okraji hluboké propasti. Jamal chytí červenou šálu a hází ji ženě jako záchranné lano, aby jí pomohl dál od okraje útesu, ale ona zničehonic skočí dolů. Jamal zděšeně zírá na nehybnou postavu dole pod sebou. Tělo neznámé ženy leží na studené oblázkové pláži. Její krk je ovázaný červenou šálou. Tohle je Jamalova verze příběhu. Věříte mu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

N'oublier jamais , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nikdy nezapomenu. Přihlašte se a napište ho.

KnihomolkaKatka
18.03.2024 5 z 5

Skvěle napsaný, zamotaný thriller. Napínavé, čtivé, je to naprostá pecka. Nikdy nezapomenu je první kniha, kterou jsem od autora četla a rozhodně ne poslední. Těším se například na Černé lekníny nebo Maminka neříká pravdu. Hlavní postava Jamal mi sedla, díky němu vyprávění krásně utíkalo a nikde mi nepřišla hluchá místa. Je to pecka, doporučuju!

putpuda
16.02.2024 3 z 5

Tuto knihu mám doma už nějakou tu dobu, tak jsem si říkala, že už ji musím konečně přečíst. Po Černých leknínech (což pro mě nebylo moc dobré čtení) jsem měla docela obavy.
Problém byl asi v tom, že mi vůbec nesedl Jamal. Ale vůbec....takže jsem se docela nutila číst dál. Ale jako styl je v pohodě,pan Bussi ho má prostě jiný, to mi nevadí. Příběh samotný mě taky docela bavil, ale prostě mi nesedl hlavní hrdina .... No což, tak třeba příště ;)

Terka1975
16.11.2023 4 z 5

Velmi zajímavý příběh muže, který se snaží dokázat svoji nevinu v případu dívky, která skočila z útesu. Vypadá to ale, že marně. Je to nerovný boj. Je to napsáno jiným způsobem, než je u thrillerů obvyklé. Člověk musí pořad dávat pozor, aby mu něco neuteklo, jinak hodnotím stejně jako Šánka a také pokládám knihu za velmi zdařilou.

Listopadové knižní novinky (5. - 11.11.)

05.11.2018

Kniha Nikdy nezapomenu v seznamech