adelka7079 adelka7079 komentáře u knih

Učitel lásky Učitel lásky Robin Schone

Kniha mile překvapila, koupená na slepo v levných knihách za pár korun. Hezky se čte, svižně postupuje děj. Je to taková jednohubka a fajnová oddechovka.

25.10.2017 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

No, na to, že to je taaaakový bestseller, tak mi to přišlo hrozně utahané a nudné. Napsané je to hezky i jazyk se příjemně čte. Jen je kniha hodně předvídatelná a celou dobu se vlastně nic moc neděje... dávám 3* pro mě prostě průměr.

25.10.2017 3 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Já tu knihu MI-LU-JU!! Psychologie Charlieho je tak skvěle zvládnutá a propracovaná...strašně jsem si tuhle knížku užila. Četla jsem jí v zimě a k tomu ta melancholie celého příběhu naprosto seděla. Doporučuju, doporučuju, doporučuju!!

25.10.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Je to zhruba minuta co jsem knihu dočetla....JEŽIŠI kde vlastně začít...
Začalala bych tím, že naprosto miluju to napětí a miluju tu nevědomost, která vás nutí číst knihu dál a dál... protože ve které knize do poslední chvíle nevíte kdo je klaďas a kdo záporák? A i tak bych řekla, že není všechno tak, jak se zdá ;) protože do poslední chvíle opravu nevíte... máte tušení a pak se vám to zboří jako domeček z karet. Miluju hlavní hrdinku, není to ufňukaná blbka, ale silná žená, která se vzepřela požadavkům své rodiny.
No a chlapy jsou oba sympaťáci... řekla bych, že tady už záleží hodně na subjektivních preferencích...

Díky, díky, díky... už teď se těším na druhý díl!!

09.01.2021 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Není to neskutečný? Ze nám Joanne k dokonale vykreslenému světu HP dala možnost nahlédnout i do téhle části jako jsou učebnice a doplňkové knihy? Moje potterheadské srdce plesá! A zrovna Bajky patřík těm úplně nejoblíbenějším.

29.11.2020 5 z 5

Nejkrásnější série, kterou znám. Vracím se k ní znova a znova již od dětství. S hrdiny jsem vyrůstala a zasvětila jim většinu svého života. Moje úchylka nabrala na obrátkách, když jsem vystudovala knihkupeckou školu a začala mít nutnou potřebu vlastnit tuhle sérii ve všech vydáních i jazycích :D Fakt díky Joanne!!

27.11.2020 5 z 5

Srdce netvora Srdce netvora Andrew Davidson

Skvělá kniha! Líbí se mi ta sirovost se kterou je vykreslená...žádný romantický přeslazený flirtování. Tahle kniha mě prostě baví tou formou textu. Emoce hrajou pro...hlavní postava je vážně neskutečnej sympaťák, těším se, až si jí přečtu znovu.

12.11.2017 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Dokonalá kniha! Málo kdy mi hlavní postavy přirostou tolik k srdci, na nic si nehrajou, děj není tlačen do extrémů, řekla bych, že je opravdu uvěřitelný. Příběh miluju, naprosto mě učaroval!

27.05.2018 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Miluju!

01.02.2018 5 z 5

Anton a Jonatán Anton a Jonatán Jostein Gaarder

Malá knížka, málo stránek, silný příběh, který se mnou docela zamával. Moderní Malý princ, řekla bych. Díky za ní, jsem ráda, že jí ve své knihovně mám.

02.11.2017 5 z 5

Knížka je skvělá, nabízí pohled do světa dospělích a člověk se dozví jak se to s oblíbenými hrdiny vyvíjelo dál. Nic méně v některých částech mi jejich chování přišlo nepřirozené a klasický HP je prostě nenahraditelný. Proto dávám 4 hvězdy.

29.11.2020 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

27.11.2020 5 z 5