AAAMarket AAAMarket komentáře u knih

Inkoustové srdce Inkoustové srdce Cornelia Funke

Krásný příběh, originální nápad....kniha o knize. Viděla jsem i film, ale tohle je mnohem lepší.

15.02.2021 5 z 5

Navěky Navěky Adriana River (p)

Tahle série je naprosto neskutečná. Pořád překvapuje a krásně do sebe vše zapadá. Jsou to mé nejoblíbenější knihy a příběh mi zůstane v srdci NAVĚKY ❤️ děkuji Adri

18.01.2021 5 z 5

Město zrady Město zrady Martina Čekalová

Je to dobrá kniha. Chyběla mi část svobodného města Soulcity a život Raven s Christianem. Těšila jsem se na jejich shledání a.....??? Chtěla bych si přečíst víc.

25.06.2020 4 z 5

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Výborné čtení plné překvapení, úžasu dojetí,obdivu atd. je to vše propracované a hlavně to do sebe zapadá. Doporučuji přečíst všechny díly!!! Je to zážitek a dar. Děkuji Adri

25.05.2020 5 z 5

Pohádka pro dospělé. Bohužel je to pořád dokola. Dala bych celý rok do jedné knihy a úplně by mi to stačilo. Tahle knížka jednoduše není můj šálek kávy.

02.02.2021 3 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

To byla síla! Od knihy jsem se nedokázala odtrhnout. Je to opravdu silný příběh a né jen hlavní hrdinky, ale i těch co s Elloren žijí. Chtěla bych zpátky Ariel. Už teď se těším na pokračování ????

30.01.2021 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Super čtení! Příběhy jsou tak intenzivní. Chvílemi jsem až zapomněla dýchat a už teď se nemůžu dočkat pokračování. Děkuji Adri

06.05.2020 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Krásné čtení, první díl je fantastický a ráda se k tomu vracím. Celá sága je povedená, láska a oddanost mezi Bellou a Edwardem je kouzelná.

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Kniha se čte jedním dechem. Strhující příběh a nečekaný závěr. U této knihy jsem otvírala slzy. Doporučuji.

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Začátek knihy není tak strhující, jak jsem čekala. Když však Elloren vnučka ČERNÉ ČARODĚJKY začne žít po svém tak se od knihy nejde odtrhnout.

14.04.2020 4 z 5

Město duší Město duší Martina Čekalová

Skvělá kniha, je to něco jiného. Raven je sympatická hrdina,kterou si každý oblíbí. Když jsem byla pohlcená dějem přišel zlom..... a dál??? Potřebuji další díl.

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Tato kniha má opravdu vše. Jsem v napětí co bude dál????Ellie a Kassiel je dokonalost sama.I Adam jako nespoutaný rebel si Vás dokáže získat. Každou chvilku jsem byla něčím překvapená a těšila se na to co bude dál. Doporučuji!!! Adri máte můj obdiv. Děkuji

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Odpočinkové čtení... jen mi tam chybělo něco nového.

30.01.2021 3 z 5

Zlatokopky Zlatokopky Tasmina Perry

Oddechové čtení.

21.01.2021 3 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Wow, to je naprosto strhující čtení. Tu knihu nejde odložit. Mám z toho smíšené pocity a chvění v břiše. Věrné přátelé co za sebe dýchají a pak..... Kassiel zase sám???? Rve mi to srdce. Nemůžu se dočkat pokračování. Děkuji Adri

24.04.2020 5 z 5