Zlatokopky

Zlatokopky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18520/bmid_zlatokopky-vNU-18520.jpg 4 84 19

Moc. Poté co se miliardář Adam Gold přestěhuje do Londýna, chce ho každá sebevědomá žena dostat do postele – a do chomoutu. Chtíč. Na scéně je Karin, nejatraktivnější příslušnice londýnské smetánky, a Adam by mohl být jejím nejcennějším módním doplňkem. Pak je tu Molly, stárnoucí supermodelka osmdesátých let, jejíž jedinou touhou je dostat se zpátky do nejvyšších pater, kam patří. Summer, Mollyina krásná mladá dcera, poháněná snahou vymanit ze stínu své panovačné matky, a konečně Erin, Adamova osobní asistentka, chytrá a romantická, která chce jednou provždy skoncovat se svým usedlým venkovským životem. Londýn, Monte Carlo, italské jezero Como, švýcarský Svatý Mořic nebo ostrov St. Barts v Karibiku, to jsou místa, kam nás zavede román Zlatokopky. Opojná cesta do života těch super bohatých, která čtenáře vtáhne do světa horkých vášní, bezohledné ctižádosti a bolestné zrady.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Gold Diggers , 2007

Amethyste
13.05.2021 2 z 5

Četla jsem ji dříve a bavilo mě to. Je to příjemná oddechovka. Malé nakouknutí do světa bohatých.

AAAMarket
21.01.2021 3 z 5

Oddechové čtení.

ctenarka881
05.01.2021 3 z 5

V dobe, kdy jsem cetla tuto knihu me tematika tohoto velkeho bohateho sveta fascinovala a tyhle knihy me moc bavily.. dnes uz bych asi hodnotila jinak, ale davam 3 hvezdy za dojem jaky to ve mne tehdy zanechalo. Rozhodne to neni literalni veledilo, ale urcita skupina lidi si v techto knizkach zalibu najde..:-)

ewisek22
25.04.2020 5 z 5

Styl psaní mi připomíná mou oblíbenkyni Jackie Collins. Takže tuhle spisovatelku si ukládám do povědomí a budu ji sledovat!:) Samozřejmě uděluji plný počet hvězdiček. Knihy tohoto žánru mi zajišťují skvělý relax a prokládám jimi mé krimošky:)

Ouninka
11.03.2020 5 z 5

Wow.....naprosto skvělá knížka ????. Troufám si říct, že strčí do kapky všechny erotické knížky, co jsem zatím četla. Plná intrik, erotiky, napětí...skvělý děj s proniknutím do světa bohatých a nejen to. Jen se musí člověk prokousat začátkem, který je trošku nepřehledný ve jménech a chvilku jsem se v něm ztrácela...ale po 70 stránkách se to vše zlomilo a nedalo se přestat číst. Hodně nevšední kniha, je škoda že není víc proflaknutá...myslím, že by bořila žebříčky ✌️✌️✌️????. DOPORUČUJI VŠEM!!!

julie z moravy
14.01.2020 5 z 5

Hezká kniha. Donutí vás ji rychle dočíst, chcete vědět jak vše dopadne.

Mondaika
05.10.2019 3 z 5

Kniha mě mile překvapila. Nejprve jsem měla chuť přestat číst dál, ale poté mě kniha pohltila... Kniha v sobě má hlubokou myšlenku, ale najde ji jen ten, kdo hledá..

markyticka
08.01.2019 5 z 5

Vhodné čtivo k bazénu na dovolené - žádná velká myšlenka, ale neurazí. Cca od poloviny knihy už jsem četla v kuse, nedalo se jinak.

Opatov
28.11.2018 5 z 5

Podle obalky jsem ocekavala skvar o luxusu. Prekvapko, skvela knizka, urcena zenam, precteno na jeden zatah. Bylo to o luxusu, zavisti, zrade, ale velmi dobre napsane. Urcite si od tehle autorky prectu dalsi knizky.

JanaJane
07.07.2016 4 z 5

Zpočátku trochu zmatené, příliš mnoho osob. Chvilku mi trvalo, než jsem se zorientovala, ale potom super.

kiraa
25.08.2015 4 z 5

Londýnská smetánka a všehoschopné mrchy zlatokopky, v čele s neskutečnou supermrchou Moly Sinclairovou... sex, intriky, láska i nenávist, dobro a zlo a ve finále jedna vraždička. Trochu taková napodobenina Collins, ale celkem povedená záležitost, prostě 14 dní jsem se topila v miliónech liber a české rybníky jsem brázdila na luxusní jachtě s Adamem Goldem..:-)

zuzana4291
06.07.2015 3 z 5

Docela nudné čtení, které má až trochu zápletku a spád až posledních 60 stránek....jinak neustále popisování bohatých lidí....čekala jsem od této knihy víc

klaritkaa
05.08.2014 5 z 5

Dovolenkové počtení. S touto knihou se dostanete do světa smetánky. Bohatí muži, spousta peněz, luxusní značky. Velice příjemné počtení.

DaPo
03.07.2014 4 z 5

Knížka se dobře čte... nechybí svět velkých peněz, zrady, zklamání... překvapení, dobrodružství, vražda a samozřejmě i láska....

Pakuna
11.09.2013 4 z 5

Zlatokopky, Londýn, zajímavá zápletka, intriky, vražda, sex... Nechaal jsem se vtáhnout do děje a četla jsem... až do konce. :)

Marčullkas
20.07.2013 3 z 5

Děj knihy nás zavede do světa luxusu, pohodlí a splněných snů. Zaujala mě svým poutavým dějem, plným nečekaných převratů. Kniha plná intrik, nedorozumění a osudových zvratů. Řadím ji mezi odpočinkové knihy.

sarinkecka
04.10.2012 5 z 5

Kniha byla super, člověk se krásně vžil do děje :) I zápletky byly skvělé !!

DariDerek
13.09.2012 5 z 5

Pokud má člověk rád luxus, prachy, zlatokopky a bohaté chlapíky, tak tato kniha je pro něj :) Mi se četla dobře, líbila se mi :))

Vendelína
30.09.2011 4 z 5

Kniha mě bavila a pohltila. Mnoho věcí není jasných ani na konci a donutilo mě si přečíst knížku znovu.