Agenti chaosu I.: Hrdinova zkouška

Agenti chaosu I.: Hrdinova zkouška https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15301/bmid_agenti-chaosu-i-hrdinova-zkouska-HJc-15301.jpg 4 58 7

Krvavé útoky neporazitelných vetřelců otřásají Novou republikou. Celé tucty planetárních soustav už byly podrobeny či zničeny a dokonce i rytíři Jedi okusili hořkost porážky. V těchto temných časech se koná poslední rozloučení se vznešeným Chewbaccou, jenž zemřel stejně hrdinsky, jako žil, a žalem přemoženému Hanu Solovi hrozí, že ztratí vše: přátele, rodinu i víru. Han odmítne přijmout pomoc od Leiy i od Luka a začne brázdit galaxii na vlastní pěst. Bolest ze smrti blízkého přítele se snaží léčit dobrodružstvím… a pomstou. Když se Han dozví, že jeden starý známý se nechal naverbovat nepřítelem, rozhodne se zrádce dopadnout. Hanovo pátrání však odhalí ještě daleko větší hrozbu: spiknutí namířené proti Jediům, jehož cílem je zasáhnout Novou republiku přímo v jejím srdci a podlomit tak její vůli k odporu. Hana čeká nelehká zkouška: musí se vypořádat s vnitřními démony a s pomocí nečekaného nového spojence dokázat, že Chewbaccova oběť nebyla marná.... celý text

Romány Sci-fi
Vydáno: , Egmont (ČR)

Agents of Chaos I.: Hero\'s Trial , 2000

Zak66
07.12.2022 5 z 5

Čtvrtá kniha ze série Nový řád Jedi, Agenti chaosu I Hrdinova zkouška, je úžasná kniha. Příběh je velmi napínavý a zábavný. Luceno umí opravdu skvěle psát politiku a intriky v ději. A když přijde na akci, tak ji také umí prodat. Děj obecně lehce poskočí dopředu a Yuuzhan Vongové jsou zase o něco dál. Skutečně musím říct, že Yuuzhan Vongové představují naprosto skvělé a originální záporáky. Vynikají nejen technologií, ale i svými motivacemi nebo hlavně velmi dobrými postavami. V hlavní lince sledujeme starého dobrého Hana Sola a jeho nové dobrodružství. Občas se tu mihnou i jiné postavy jako Luke, Mara, Leia, Anakin atd, ale je to hlavně o Hanovi. Mimo jiné se zde představí nová postava jménem Droma, kterého jsem si velice oblíbil. Také vypíchnu konec knihy, který byl neskutečně napínavý a mě osobně mnohdy překvapil. Pecka, bomba, paráda, hurá na další díl!

wullcann38
20.11.2020 5 z 5

Dobrá kniha

KubaHanzelin
02.02.2019 5 z 5

Tak tohle se fakt příjemně četlo, Luceno je borec, kapánek z toho byl špionážní thriller, ale to vůbec nevadilo! Právě naopak..tohle byla správná HanSolovka!

jesterkan
15.01.2019 5 z 5

Kniha byla zábavná a velmi čtivá. Styl se mě velice líbil a rád si přečtu od něj další takto napsané knihy

DarthSoren
26.02.2018 5 z 5

Typické dílo J. Lucena - to značí špehové, agenti, provázanost celé galaxie, množství referencí. A já mám jeho styl psaní rád. Tahle kniha má opravdu jenom minimum chyb a ty jí stejně odpustíte, když už pro nic jiné, tak alespoň díky závěru. Děkuji pane Luceno *clap clap*

Palorizek85
07.08.2016 5 z 5

Opět výborná kniha

Monisek.B
02.08.2013 3 z 5

Stejně jako u ostatních knih této série jsem první půlku přetrpěla a druhou spolka jako malinu. Příběh je celkem zajímavý, po čase vás vtáhne do děje a i když je konec očekávaný, překvapí vás tak, že na další díl se budete těšit!

Star Wars

James Luceno