S láskou tě nenávidím

S láskou tě nenávidím https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442536/bmid_s-laskou-te-nenavidim-dlp-442536.jpg 4 757 757

S láskou tě nenávidím série

Sera neměla šťastné dětství. Její otec byl hazardní hráč, který prohrál veškerý jejich majetek. Matka trpí depresemi, je závislá na lécích a není schopná manžela opustit. Sera tak musela už od útlého věku živit nejen sebe, ale i svou matku a sestru, zatímco jí její otec kradl vše, co mu přišlo pod ruku. Ale usmálo se na ni štěstí, když potkala JJ a Bruce, starší homosexuální pár, který ji zaměstnal ve své restauraci. Navíc jí dovolili, aby bezplatně bydlela v jejich bytě. Nyní pendluje mezi restaurací a stáží v reklamní agentuře. Doufá, že tam získá trvalou pozici a konečně se osamostatní. Její sen se ale začne hroutit, když jednu bláznivou noc skončí v náručí neznámého muže, ze kterého se vyklube její nový šéf a soused. Jeho neodbytné flirtování a návrhy ohrožují její budoucnost a Sera neví, co si počít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Love to Hate You , 2018

studentice
25.06.2022 2 z 5

Knížku jsem přečetla kvůli Čtenářské výzvě. Za mě žádné velké překvapení

studentice
25.06.2022 2 z 5

Jako podle šablony

Alisa1980
20.06.2022 3 z 5

Přečteno jako třetí kniha od autorky. Opět, začátek fajn, na autorku takový rozjezd hned v počátku překvapivý. Od homosexuálních spolubydlících jsem čekala víc vtipných akcí. Předchozí dvě knihy byly vtipné, tahle už tolik ne. Sera už mi trochu lezla na nervy neustálým odmítáním pomoci. Ale romantika byla, hodové čtení. Autorku znám, sázka na jistotu pohody. Palec nahoru.

kusma
15.06.2022 1 z 5

Jsem zklamaná,po přečtení Já a ty, navždy jsem se těšila na sice červenou naivní romantiku, ale s humorem. Tady to druhé vůbec nebylo a číst 348 stran o tom, jak po ní jede a ona ho vlastně furt odmítá, ač jí hrozně přitahuje. Prostě,jak jsem se na další knihu od autorky těšila, teď se mi do další vůbec nechce.

zdenaR
09.06.2022 2 z 5

Čtivá typicky "červená knihovna", zbytečně zdlouhavá - stále se opakující pocity; jednoduchý, předvídatelný děj, nic nového nečekejte.

Hana62
03.06.2022 4 z 5

Kromě toho, že celou dobu víš, jak to dopadne, užila jsem si to. Po detektivkách jsem potřebovala oddych. A tato knížka to do puntíku splnila. Teď jdu dočíst Neklidná krev.

Ishir
01.06.2022 4 z 5

Příjemná romantika.

renulkam
25.05.2022 4 z 5

Super, presne to jsem potřebovala. Parádní oddychovka, vtipná a milá. Chci chlapa jako Ben a určitě se nebudu tak dlouho rozmýšlet.

Micandy
18.05.2022 5 z 5

Tuhle autorku vyhledávam, když si chci oddechnout od detektivek, tak strašně jsem se nasmála! Opravdu vtipné.
Ben měl teda svatou trpělivost a Sera mu dlouho odolavala, na konci už mě trochu štvala. Ale příběh vtipný a od prvních stránek mě chytl.

Kobzíci
14.05.2022 5 z 5

Vtipná oddechovka

whiolet
12.05.2022 4 z 5

Velmi příjemná oddechovka.
Do Bena jsem se zamilovala už od první stránky, bože on byl takový sladous, že bych ho nejradši snědla :D Sera byla fajn, potrhla holka s prorizlou pusou, která pořád nechápe co na ní Ben vidí, super. Jejich vzajemnou chemii jsem jim lehce uvěřila a celkově mě kniha dost bavila. Co bych jen vytkla bylo posledních 50 stránek, kde mi už Sera krapet lezla na nervy, jinak to bylo fajn čtení.

Magdyla.8
11.05.2022 3 z 5

Takový ten příběh u kterého víte předem jak dopadne.. ale čtení bylo milé, oddechové a plynulé. Líbila se mi zápletka se sestrou/otcem. Byla to taková přidaná hodnota jinak v romantickém příběhu. Postavy byly sympatické a dialogy mezi nimi dávaly smysl. Těším se na další příběhy!

Krchnaida
11.05.2022 4 z 5

Moc často romanťárny nečtu, ale toto se mi fakt líbilo :-)

mia.com
05.05.2022 3 z 5

Samozrejme clovek nemuze cekat vic, nez klasickou predvidatelnou romantarnu. Ovsem tady mi hlavni hrdinka prisla dost otravna a ten pribeh taky za chvili zapomenu. Takze tato autorcina kniha u me patri mezi horsi kousky.

Mirel300
26.04.2022 5 z 5

Je to opravdu skvělá kniha. Knížky nejdou popsat žádnými slovy, musíte si je jednoduše přečíst a hned pochopíte.Všem dívkám moc doporučuji a věřte nebo ne, ale po přečtení budete chtít hned další díl, protože jinak to už ani nejde.

ivetapl
25.04.2022 5 z 5

Tohle je tak krásná oddechovka.
Vtipná, veselá, chvilku budete mít slzu v oku. Pak se budete zase smát.

Co mě tedy hned na začátku a pak ke konci naštvalo.. tak to, že řídili pod vlivem. To bych je profackovala.

Ale pak už je tu jen ten krásný příběh. Sera je vtipná, prdlá, podporuje svou sestru a kvůli tomu nehledá vztah. Protože poslední partner nechápal, že prostě nemůže jinak. A pak se objeví Ben. Miluju ho už od začátku. Jejich seznámení bylo divoké.. A pak už se neměli vidět... Jenže osud, žejo. Tohle je boží a chcete to číst! Úžasná oddechovka. Nemám moc slova, protože přesně tohle jsem potřebovala. ️ V nejbližší době jdu na další knihu od Jo. ️ A obálka je hrozně povedená.

lenkaBajza
25.04.2022 2 z 5

Knihy s podobnou tematikou čtu dvakrát za rok, a vždycky si u nich odpočinu, vydechnu. To bylo i v tomto případě, jako odpočinková četba dobrý. Ale celý ten příběh byl tak neuvěřitelně předvídatelný, hlavní hrdinka protivná, konec divný:) Knihu řadím k malinko horšímu průměru.

Arlienen
14.04.2022 3 z 5

Více se mi líbila kniha Mám tě ráda, nemám tě ráda. Tahle kniha byla na můj vkus až moc přeslazená, jako bych z ní měla dostat cukrovku. Jako oddechové čtení dobré, ale jinak z ní žádný velký zážitek nemám. Nic na co bych si za týden vzpomněla.

Melaanie
13.04.2022 4 z 5

Tohle mě bavilo. Musela jsem si oddechnout po těch thrillerech a tohle nebyl krok vedle. Oddechovka, u které se pobavíte, usmějete a odreagujete.

Tesset
27.03.2022 5 z 5

Super vtipné, taková romantická komedie. Ben občas působil dost jako žvýkačka, ale je to ve výsledku jsem si čtení užila a bavila se u toho.

humor romantika

Jo Watson