S láskou tě nenávidím

S láskou tě nenávidím https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442536/bmid_s-laskou-te-nenavidim-dlp-442536.jpg 4 757 757

S láskou tě nenávidím série

Sera neměla šťastné dětství. Její otec byl hazardní hráč, který prohrál veškerý jejich majetek. Matka trpí depresemi, je závislá na lécích a není schopná manžela opustit. Sera tak musela už od útlého věku živit nejen sebe, ale i svou matku a sestru, zatímco jí její otec kradl vše, co mu přišlo pod ruku. Ale usmálo se na ni štěstí, když potkala JJ a Bruce, starší homosexuální pár, který ji zaměstnal ve své restauraci. Navíc jí dovolili, aby bezplatně bydlela v jejich bytě. Nyní pendluje mezi restaurací a stáží v reklamní agentuře. Doufá, že tam získá trvalou pozici a konečně se osamostatní. Její sen se ale začne hroutit, když jednu bláznivou noc skončí v náručí neznámého muže, ze kterého se vyklube její nový šéf a soused. Jeho neodbytné flirtování a návrhy ohrožují její budoucnost a Sera neví, co si počít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Love to Hate You , 2018

MAU256
09.09.2023 5 z 5

(SPOILER) JJ a Bruce jednoho dne zachrání Saru, která se pro ně stane dcerou, kterou nikdy nemohou mít. Dají jí novou rodinu, svá srdce a lásku, chtěli by jí toho dát víc, ale ona se zarputile snaží vše zvládnout sama. Finančně podporuje svoji mladší sestru, má kvůli tomu dvě práce. Její matka a otec, no to je příběh, který by nikdy nemělo žádné dítě zažít. Svou minulost se snaží skrývat. Se svými "táty" navštěvuje noční kluby pro gaye a tam potká Bena, se kterým skončí na zadním sedadle jeho auta, ve kterém mají nejlepší sex. Jenže kdo je Ben? No, z neznámého muže se náhle stane její šéf a co čert nechtěl i její nový soused. A hlavně je rozhodnutý ji získat. Jenže ani on nemá zrovna pěknou minulost. Jenže jejich vzájemná přitažlivost se nedá jen tak vymazat. Bylo to pěkné čtení, doporučuji romantickým dušičkám.

dr.romca
04.09.2023 4 z 5

Veselá knížka, plný počet hvězd nedávám, asi proto, že ten humor mi někdy přišel až moc nereálný.

adela.hol
31.07.2023 5 z 5

Hlavní hrdinka Sera žije v jednom bytě s JJ a Brucem, starším homosexuálním párem. Oba jí svým způsobem nahrazují otce, pro kterého je škoda slov. JJ a Bruce jí kromě bydlení zařídili práci servírky v jejich restauraci a k tomu ještě má stáž v jedné reklamní agentuře. Potřebuje vydělávat peníze na studium mladší sestry a poslední, co řeší je její milostný život. Aby se alespoň občas rozptýlila, chodí se bavit se svými "otci" do gay klubů. Tam jí přece nic nehrozí a může se uvolněně pobavit.
Jednou ale v takovém klubu potká muže, který rozhodně gay není, a i když to nikdy předtím neudělala, ještě ten večer s ním skončí na zadním sedadle jeho auta. A aby toho nebylo málo, druhý den ráno zjistí, že je to její nový šéf.

Tím začíná příběh, který je vlastně jedno velké klišé, ale tak strašně dobře to fungovalo. Seřin osudový muž, šéf a nakonec i soused v jedné osobě, se jmenuje Ben a od prvních momentů s ní neodbytně flirtuje. Od začátku jí říká, jak je do ní zamilovaný, neustále ji zve na rande a ať už spolu komunikují osobně nebo přes zprávy, vy nemůžete při čtení dělat nic jiného, než se smát a skvěle se bavit.
Následuje jedna vtipná scéna za druhou, ať už to jsou dohady jich dvou (nejlepší scéna byla rozhodně domovní schůze) nebo rozhovory Sery s JJ a Brucem, kteří nahrazují roli nejlepší kamarádky a je to o to vtipnější.

Zatímco o minulosti Sery víme od začátku všechno, nějakou minulost má za sebou i Ben. Ta byla v podstatě jasná od chvíle, kdy se tam objevil první náznak, ale vůbec mi nevadilo, že jsem neprožila šok z odhalení. Spíš jsem se naopak zase pobavila u reakce JJ.

Kniha je psaná takovým lehce plynoucím stylem, že vůbec nemáte pocit, že byste měli přestat číst nebo si dát chvíli pauzu. Čtete dál a jen se bavíte.
Pokud hledáte opravdu typickou romantickou komedii, je to tato kniha. A já už mám samozřejmě na seznamu další knihy od autorky.

Janulkaxxx
27.07.2023 4 z 5

První kniha od autorky a určitě mrknu i na další její knihy. Fajn oddechovka s dobrým dějem.

JanickaP
09.07.2023 5 z 5

Musim rici, ze se u me opet potvrdilo,ze kdyz je kniha hodnocena v modrych cislech, neznamena to, ze je nejaka prumerna. Za me zase moc povedena práce a krasne,rychle čtení. Ben byl zvláštní, ale v dobrem slova smyslu...takovy potouchly az me ucaroval. Mel krasny vztah s dcerou. Jo W. je pro me originalni autorka, vymyka se svym vtipem a stylem psani od ostatnich autoru podobneho zanru, je to jako cerstvy zavan vetru po několika dennich vedrech.

Airelle
25.06.2023 4 z 5

(SPOILER) Jo Watson mě opět nezklamala, jestli někdo umí napsat ztřeštěné hlavní hrdinky, je to ona.

Sera je moje hrdinka, asi je to tím, že je mi povahově hodně blízká. Finančně podporuje svou mladší sestru, má dvě práce a život se s ní zrovna nemazlí. Málokdy se ve svém životě nechá strhnout emocemi a už vůbec nemívá náhodný sex v autě. Jenže přesně to se jí stane a ten sex nemá s nikým jiným než se svým budoucím šéfem - Benem Whitem.

Ani Ben to ve svém životě neměl jednoduché, ale hodně na sobě zapracoval, aby dosáhl svých cílů a jedním z těch cílů se stane i Sera. Jestli mu uvěří, že jí miluje nebo ne, už si musíte přečíst sami.

Nejradši jsem ovšem měla JJ a Bruce, jejich hlášky a životní moudra mě hodně bavili. Jejich styl humoru mi byl neskutečně blízký a klidně bych ocenila, kdyby dostali víc prostoru.

Pokud hledáte oddechovou romantiku, je kniha rozhodně pro Vás, a já Vám jí jen a jen doporučuji.

cerna7151
31.05.2023 2 z 5

Kdyby kniha měla tak o 100 stran méně, bylo by to lepší....Takhle se děj, který byl víceméně stejný, táhl a ke konci už to bylo tak přeslazené...

Mamka_cte
18.05.2023 5 z 5

Úžasná oddechovka se silným příběhem.
Neskutečně dobře se četla a moc se mi líbila! Za noc jsem ji přečetla, ani spát mě nenechala.

Příběh je hrozně předvídatelný:
- víte kdo je šéf
- víte kdo se nastěhoval vedle
- víte kdo je tatínek malé holčičky,..
ale i tak, se mi kniha moc líbila!

Nasmála jsem se, ale i dost poplakala! Hlavně ten konec. JJ a Bruce byli božani! Ti se mi z knižních postav líbili nejvíce! Úžasní náhradní tatínci.

Sera a Ben měli úžasnou chemii a napětí mezi nima by se dalo krájet. Nejvíc se mi líbilo, jak Ben žárlil při focení. Top!

Autorčino psaní se mi líbilo, takže se chystám na další její knihu! Doporučuji.

Kory98
01.05.2023 4 z 5

Knížka se mi líbila i když příběh nebyl úplně procházkou růžovým sadem. V první polovině jsem se i dost nasmála, ve druhé už to bylo vážnější. Sera mi byla sympatická. I když to neměla v životě lehké snažila se postavit a vlastní nohy a byla hrdá. Navíc pomáhala ostatním a štěstí si zasloužila. Ben jako hlavní hrdina mě tentokrát tolik neoslovil, ale každý to prostě vidíme jinak.

AnnieR.
01.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Nedokážu dát tři hvězdy. Proč? Nezaslouží si je. Dávám tři a třičtvrtě (takže skoro 4). Sera mi chvilkami vadila, ta její šílená soběstačnost, kdy si nenechala s ničím pomoct, ani s automechanikem. Bylo sice obdivuhodné, jak se snažila všechno zvládnout, ale ostatní postavy měly pravdu, a tím strhávám body za její osobnost. Někdy je pomoc prostě potřeba a ne jí pořád odmítat. Ale nebyla nijak nesympatická, to zase ne.
Za to Ben (mimochodem, to jméno mi k němu vůbec nesedí, ač ho mám jinak ráda) si mě získal od začátku. Nebál se dávat své city najevo, a to je fakt hezký.
No příběh sám o sobě super a vážně jsem se zasmála.
Tu jednu hvězdu strhávám za nekompletní informace. Já vlastně ani pořádně nevím kolik jim je let a jak vypadají. Taky mi docela vadilo, jak Bena pořád nazývala úchylem. Našlo by se určitě spoustu jiných slov, které by seděly víc.
Je to ale milá oddechovka, plná věcí které čekáte, ale najde se snad i něco, co ne. Já byla i jednou překvapená.
Čtěte.

TVer
27.04.2023 3 z 5

(SPOILER) Příběh byl celkem fajn, ale hodně předvídatelný. To, že byl Ben nový šéf bylo pochopitelné, to jsem čekala, to že byl nový soused bylo už trochu divné, ale že byl také otec toho jednoho dítěte, které Sera potkala? No tak.

Kniha byla celkem vtipná, alespoň zpočátku, pak ten vtip umřel. Slovní výměny mezi Benem a Serou byly jakoby se bavili 2 puberťáci. Úpřimně, 2 hvězdy jsem odebrala jen a kvůli Seře.

Byla neuvěřitelně otravná, pokrytecká a chovala se jako by ji bylo 15. Celou knihou se mluví, jak musela rychle dospět, ale potom Bena nazývá na každé straně 3x úchylem a nechtěla nikoho poslouchat. Také nikomu neříká nic o své minulosti, ale pak soudí Bena za to, že udělal přesně to samé. Krom toho, který dospělý človek nejí nic jiného než čokoládu? Měla by mít tak 200kg, a divím se, že Ben jí neustále říkal jak je krásná, protože s takovou životosprávou by měla nechutnou pleť, hrozné vlasy a nechty a její postava by taky nebyla nic moc. Jen opisy toho, co dokázala najednou sníst byli nechutné.

Konec knihy jakoby si autorka půjčila z úplně jiné knihy. Vůbec to neladilo s tónem knihy. Sera si zároveň našla novou BFF, kterou je bývalá kolegyně, která ji nazvala šlapkou a obivinila ji z toho, že si vychrápala cestu k povýšení. Vážně?

Obecně mi postava Sery celou knihu poměrně znechutila.

TynaBehuncikova
14.04.2023 2 z 5

Prvních asi 40-50 stran jsem si chtěla vypálit oči a upřímně jsem si myslela, že to ani nedočtu, že to nemám šanci přežít, jak to bylo trapné, přehnané a kýčovité. Pak se to alespoň trochu srovnalo a vlastně mě příběh začal i bavit, ačkoliv tuctový a předvídatelný zůstal. Ale teda pod oddechovým čtením si pořád představuji něco, u čeho mi umře míň mozkových buňek. Druhá hvězda je především kvůli gay páru a obecně gay světě.

havrmoni
12.03.2023 4 z 5

Nejdříve jsem četla druhý díl a byla jsem spíše zklamaná než nadšená. Pak jsem narazila na recenzi theressablack a díky ní jsem této knize dala šanci. . A nelitovala jsem. Sice takové sladké, ale milé, hezké a krásně oddechové čtení.

alzbeta2843
04.03.2023 5 z 5

Jo Watson mám veľmi rada ako autorku, dokonca by som povedala, že je jednou z mojích obľúbených, pretože u jej kníh si nielen vypnem hlavu, ale sa i zasmejem. Píše naozaj veľmi pútavo a do každého svojho príbehu pridá i štipku humoru, kvôli ktorému musím občas oprskať knihu. V tomto prípade to bolo u situácie s pracím práškom :D

Každopádne ja som si pôvodne myslela (a i názov tomu nasvedčuje), že pôjde o príbeh hate to love, ale tomu tak vôbec nie je. Je to veľmi milá slow burn medzi dvomi ľudmi, ktorí sa náhodou stretnú a postupne sa náhody premieňajú na osudové situácie. A ako to už býva pred láskou ani osudom neujdete :)

Dávam palec hore za vedľajšie postavy, ktoré som si veľmi obľúbila.

kikoooša
16.02.2023 5 z 5

Ano, bylo to předvídatelné, ale i tak napínavé. Četlo se to skvěle. Autorka umí hned ze startu zaujmout a kniha naštěstí postrádá zbytečnou omáčku, která má přidat na stránkách. Vše navíc rozděleno do krátkých kapitol. Za mě vydařené čtení (jak je uvedeno na obálce) pro milovníky romantických komedií. :)

bezzink
11.02.2023 5 z 5

Hate to love linka kterou na techto knizkach tak miluju. Kdyz se ti dva spickuji, jsou sarkasticti, sebevedomi, arogantni, vzrusujici. Sexualni napeti by se dalo krajet. A presne tohle tento pribeh splnuje. Za 2 dny sfouknuto. Jak je mozny, ze to pise stejna spisovatelka, ktera napsala Fakt silena jako ja, coz byl za me mega propadak. A pak napise takovou pecku jako je tahle kniha? Ktera je neskutecne ctiva, vtipna, silene sexy? Nechapu to, ale kazdopadne tuhle od Jo Watson proste miluju a doporucuju.
PS: Zboznuju tyhle sexy zhyrale arogantni sefy. Co mi doporucite? :)

Hajna417
26.01.2023 5 z 5

Přečteno za dva večery, byla to parádní jízda, čtivé, místy jsem se i zasmála, děj ubíhal svižně, žádná nuda a potěšilo mě, že člověk do poslední chvíle fakt netušil, jak to dopadne. Musím konstatovat, že to předčilo i M. Kasten nebo J. Caplin. Nechybí romantika a je tu o něco více erotických scén než má třeba J. Caplin. Hlavní postavu Bena jsem měla chuť proplesknout za ty jeho egoistické kecy, ale postupně se to v průběhu vše tak nějak vyhladilo. Určitě zkusím nějaký další titul od autorky.

andrea1378
17.01.2023 5 z 5

Je to trochu švihlý, trochu přitažený za vlasy, ale o něco víc zábavný, proto v kategorii "romantická komedie pro holky kolem třicítky" dávám knížce plný počet.

Nechybí krátký kapitoly, takže se to hravě čte při cestách, bolesti vaječníků nebo špatný náladě.

Neměla jsem očekávání a byla jsem hodně mile překvapená.

Eliška750
26.12.2022 5 z 5

Příjemná oddechová kniha. Přečtena za jedno ráno. Místy i vtipná určitě se podívám po dalších knihách od autorky.

padajicidvere
16.12.2022 2 z 5

(SPOILER) Gay tátové byli skvělí. Hned jsem si vybavila Willa a Jacka ze seriálu Will a Grace, jenže to bylo tak všechno, co bylo na knize zajímavé a povedené.

Ser (už to její jméno, ale za to autorka nemůže, prostě čeština) byla na facku. Dobře, starala se o sestru, financovala svou rodinu, dvě práce, žádný milostný život..ale ty její myšlenkové pochody a to chování. To koktání! To jak si hrála na drsnou, jak B. např. napadla, že ji chce pomalu znásilnit, obtěžování, to jako vážně? V hlavě byla jako puberťák až jsem nechápala, že je schopná vykonávat zaměstatní.

Ben (opět, to jméno..jako chceme mít obyčejného sexy chlapa, ale proč Ben proboha? tak se jmenoval pes sousedky..) to byla další kapitola sama o sobě. Sexy, mladý borec, brutálně chytrý, vtipný atd., známé standardy. O kapku lepší než S. Každopádně ta jeho neústupnost mi už lezla krkem.

Buď jsem už byla z knihy natolik otrávená nebo autorce chybí základ - popis. Snad všeho: věk, vzhled, oblečení, okolí, interiér.. Čokoládové oči Bena, snad ve druhé polovině knihy. Že nemá ani třicet? Až když se divila, že je vlastně rozvedený otec a ještě dvacátník. Taťkové šedesátníci? Na konci knihy. To jak jejich byt vypadal? Práce? Město? Co měla vůbec na sobě? To, že měl vše černé i s kravatou a byl super sexy, to víme, ale dál?

Názvy kapitol mě už vyloženě iritovaly. To vše završil jednoduchý příběh, na jejich věk docela naivní.

humor romantika

Jo Watson