S láskou tě nenávidím

S láskou tě nenávidím https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442536/bmid_s-laskou-te-nenavidim-dlp-442536.jpg 4 757 757

S láskou tě nenávidím série

Sera neměla šťastné dětství. Její otec byl hazardní hráč, který prohrál veškerý jejich majetek. Matka trpí depresemi, je závislá na lécích a není schopná manžela opustit. Sera tak musela už od útlého věku živit nejen sebe, ale i svou matku a sestru, zatímco jí její otec kradl vše, co mu přišlo pod ruku. Ale usmálo se na ni štěstí, když potkala JJ a Bruce, starší homosexuální pár, který ji zaměstnal ve své restauraci. Navíc jí dovolili, aby bezplatně bydlela v jejich bytě. Nyní pendluje mezi restaurací a stáží v reklamní agentuře. Doufá, že tam získá trvalou pozici a konečně se osamostatní. Její sen se ale začne hroutit, když jednu bláznivou noc skončí v náručí neznámého muže, ze kterého se vyklube její nový šéf a soused. Jeho neodbytné flirtování a návrhy ohrožují její budoucnost a Sera neví, co si počít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Love to Hate You , 2018

Ditules
11.09.2020 3 z 5

Pár momentů je opravdu vtipných. Oddechovka pro ženy.

lusitta05
06.09.2020 3 z 5

Taká milá oddychovka, nič prekvapujúce.

LilianaFalcon
05.09.2020 2 z 5

Začátek slibný. Fakt jsem si myslela, že se pobavím, ale jedno klišé střídalo druhé (včetně zápletek a zvratů), vtipy nebyly vtipné a byla to vážně nuda.
Hlavně mi Sera pěkně lezla na nervy.

Dellphi
03.09.2020 2 z 5

Začátek byl docela zábavný, ale pak mi to přišlo zdlouhavé a už mě to moc nebavilo. Přesto to nebylo zas tak zlé, i když podruhé bych to asi nečetla.

alnahu
30.08.2020 3 z 5

Trochu zdlouhavá,ale jinak čtivá oddechovka.

uarda
25.08.2020 5 z 5

Super knížka na letní čtení. Musím říct, že jsem se opravdu u knížky pobavila a zasmála. Dlouho jsem nenarazila na knížku, která by mě chytla od první stánky, ale tady se to povedlo. Přečteno jedním dechem. Rozhodně doporučuji :-)

JanaSustr
25.08.2020 5 z 5

Boží knizka, vtipná, dojemná , sexy. Zhltla jsem ji za jeden den. Moc mě bavila.

Jajibloguje
24.08.2020 3 z 5

S láskou te nenávidím je milá a vtipná kniha. Jo Watson sa snažila dať hlavným hrdinom dávku nadhľadu, čo zapríčinilo dialógy a situácie plné humoru.

Sera a Ben sú najprv vášnivou jednorazovkou v aute pred barom. Neskôr sa opäť stretnú. Ben je jej nový šéf. Toto je asi najväčšia klasika, s ktorou sa môžeme stretnúť v romanticko-erotických príbehoch. Je to klišé, ktoré sa často už nedá ani čítať. Preto osobne vyhľadávam v knihách niečo iné, čo ma zaujme viac. Tu to jednoznačne vyhral Ben a jeho charakter. (a Johannesburg) ????????

Ben sa na prvý pohľad hral na totálneho lámača sŕdc, ale nijakým spôsobom to nezneužíval. Žiadne striedanie žien. Svoj záujem zameriaval iba na Seru. Bol normálny a vynaliezavý. Ako som za toto ďakovala, pretože bol skutočným osviežením. ????❤️

Nehovorím, že Sera je nejaká zlá. To nie... len mi nejako nebola sympatická. A čo vy a Sera? Aký máte na ňu názor vy?

Kniha je oddychovka. Číta sa neskutočne rýchlo. Sem tam sa objaví aj nejaká zápletka, ktorá by mala spôsobiť asi zmätenosť čitateľa a napätie. No...
neviem, ale ten taliansky fotograf bol fajn ????. V pohode si sadnite, vyložte si nohy a relaxujte. S Benom a Serou to ide jednoducho

Chválim nápad a originalitu v niektorých situáciách. Škoda, že jej tam nebolo trochu viac, pretože príbeh mohol byť ešte prekopanejší a lepší.

uminaa
22.08.2020 4 z 5

Podľa názvu knihy som čakala niečo iné. Podľa anotácie knihy som čakala trošku niečo iné. Príbeh sa mi celkom páčil, ale pri tom všetkom iskrení medzi Serou a Benom nepreskočila iskra medzi mnou a knihou aj napriek tomu, že sa tam našli naozaj zábavné pasáže a už som si hovorila "tak teraz iskra preskočí". Za mňa tomu ešte niečo chýbalo.
Na druhej strane - poďakovanie bolo úplne najviac :) :) :) Za to štvrtá hviezdička ;)

Ivuska.09
22.08.2020 3 z 5

Pohodový příběh, který neurazí, ale ani výrazně nenadchne. Některé části byly skvělé, jiné mě spíše zklamaly (až moc "náhod" na jednom místě). Čtivý však příběh rozhodně byl.

Ivet1990
11.08.2020 4 z 5

Příjemná oddychovka na deštivé odpoledne, která se velmy dobře a rychle četla.

Knižní střípky
20.07.2020 3 z 5

Pokud hledáte nějaké lehké čtení na léto, je tato kniha ideální volbou. Sera, Ben, Jj a Bruce byli skvělí, hlavně díky nim se mi kniha líbila. Byla radost si přečíst něco osvěžujícího po všech těch temných thrillerech. A toto bylo fakt milé počtení. Nehledala jsem nic hlubokého, nechtělo se mi moc přemýšlet. Takže mi to fakt sedlo. Je to tak trochu praštěné, na mě tak akorát romantické, rozhodně to není žádná přeslazená a uvzdychaná romance. Hlavním hrdinům jsem fandila a díky nim jsem si opravdu po dlouhé době odpočinula u pozitivní knihy.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky

majík1
18.07.2020 3 z 5

Kniha neurazí,ale ani příliš nenadchne.Jsou tam momenty,kdy se člověk zasměje,ale jako celek nic extra.

Zomy
12.07.2020 5 z 5

Naprosto dokonalé. Takhle má vypadat romantická komedie. Ben je zamilovaný od prvního okamžiku, kdy Seru potkal, a nic mu nezabrání v tom, aby ji získal. Samozřejmě, že na příběhu není ani špetka reality, ale je to vtipné, odlehčené, romantické a mě to ohromně bavilo.

ŠárkaK.17
16.06.2020 5 z 5

Vtipné, mírně naivní, ale takovým roztomilým způsobem. Málokterá kniha mě dovede rozesmát, ale téhle se to povedlo.

humor romantika

Jo Watson